هفته گذشته کالین Hirdman و شرکای خود را در شمال شرق مینیاپولیس دیجیتال-شرکت بازاریابی Augurian اعتباری $3,000 به سوی آینده نوار-و-غذا زبانه در ولگرد سگ همسایه خود را در ساختمان و نقطه های مورد علاقه که نیز ارائه می دهد آنها را به استفاده رایگان از یک پشت درهای بسته برای جلسات.

“همکاران من و من فکر کردم ما را از حمایت از سگ های ولگرد در زمان خود از نیاز به” Hirdman گفت. “این راه ما را از حمایت از یک شخص کوچک کسب و کار در جامعه ما است.”

Hirdman کسب و کار کوچک واقعا نبوده است متاثر از coronavirus تا کنون. این سگ ولگرد که می تواند ناخالص $3,000 در آهسته هفته به $10,000 در داغ آخر هفته و روز و شب است خرد.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz و مقامات بهداشت عمومی دستور رستوران ها و دیگر اماکن عمومی که در آن مردم جمع آوری تعطیل در هفته گذشته به غیر از بایگانی اطلاعات.

این Augurian تیم نگران است در مورد سگ ولگرد بقا و قدردانی از مواد غذایی خوب و دوستانه است که این کسب و کار کوچک آنها را فراهم می کند و دیگر کشورهای همسایه. وجود دارد دلیلی برای نگرانی.

“کسب و کار پایین است حداقل 80 درصد گفت:” سگ ولگرد صاحب کوین کاروس جونیور “ما خوش شانس به انجام 1000 $در یک روز در takeout کسب و کار.”

کاروس دارای گذاشته 31 از 35 کارکنان.

سال گذشته بهترین بود پس از او خریداری دارایی های کسب و کار برای بیش از 100.000 دلار از صاحبان سابق از آنچه بود به نام بولداگ در همان محل. کاروس شد دیرین آشپز.

مگر اینکه او می تواند تحمل از صاحبان ساختمان و طلوع بانک خود وام دهنده کاروس شک و تردید است که او می تواند زنده ماندن این هفته-به-ماه است که برخی از کارشناسان می گویند که آن را می تواند برای coronavirus به کار راه خود را از طریق مینه سوتا است.

“هر چه زودتر ما می توانیم بازگشایی بهتر است اما من با شنیدن این می تواند از طریق اوت” کاروس گفت. “ما فقط باید برای رفتن به ماه به ماه. ما مالک جان کرمر و جنیفر جوان و طلوع بانک ها شده اند بسیار بخشنده است. ما صحبت کردیم در مورد رفتن به بهره تنها پرداخت.”

سلامت عمومی را تهدید به سقوط این کشور به سمت رکود اقتصادی با بیکاری فزاینده نسبت به 20 درصد توسط برخی تخمین می زند.

رستوران ها آغاز شده و کشته شدن در هفته گذشته با ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر. حتی پیش از آن شرکت ها شروع به فرستادن کارگران خانه به محل کار از راه دور.

که منجر به کاهش جمعیت.

در حال حاضر آن را lights-out برای بسیاری از مهمان نوازی تجارت به خصوص اپراتور متعلق به eateries.

شش ساله خانه مرغ در مرکز شهر مینیاپولیس بسته در کارگران conventioneers و طرفداران ورزش در هفت روز هفته برای صبحانه, ناهار و یک فندک-جمعیت یک ساعت یک مبارک و شام.

آن را تعطیل اوایل گذشته دوشنبه شب.

“بهترین حالت این است که ما بازگشایی در دو هفته همه چیز به حالت عادی بازگشت و کارکنان همه پشت” گفت: بارب گاردینر که باز رستوران در سال 2014 با دو زن دیگر که تا به حال مشغول به کار در رستوران دیگر. “من بدترین ترس این است که این رود در ماه.”

یک heartsick Gardiner روز سه شنبه اطلاع او 65 کارکنان را که پایه دستمزد از 13 دلار به 20 دلار یک ساعت قبل از نکاتی که در این رستوران بسته شد و ارسال آنها را به اطلاعات در مورد تقاضا برای جبران بیکاری.

“من می گویند کارکنان ما 95 درصد موفقیت ما” گاردینر گفت. “ما تا به حال چشم انداز و مفهوم است. اما کارکنان آن را به کار هر روز. بسیاری از آنها با ما بوده است و پنج یا شش سال. مشتریان آنها را می دانیم.”

Gardiner امیدوار است او می تواند شیر را به یک هیچ-به-پایین بهره در ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک وام برای کمک به آب و یک weekslong shutdown به منظور اجاره آب و برق و لوایح دیگر که don’t go away با مشتریان است.

همکاران را در مورد $50,000 در سهام بالای 250.000 دلار SBA-حمایت وام برای رفع کردن فضای پس از اشغال توسط پیتر کوره. کسب و کار تولید جریان نقدی مثبت برای اولین بار در سال و هر سال رشد کرده است.

Gardiner است متوسط رزرو که از آن او در نظر دارد به ارائه مشکلات وام و یا کمک های دیگر به حداقل برخی از کارکنان.

پنی Masuku پنج سال متصدی بار-سرور در خانه مرغ همچنین با این نسخهها کار در آریا شهر مرکز رویداد و یک طراح رقص و رقصنده در شهری طیف تئاتر Co. مادام العمر رقصنده او همچنین مربیان جوان و افرادی که در آرزوی به تئاتر حرفه.

او پیاده به خانه مرغ از او Southside محله و می گوید او را دوست دارد و ناهار و شام به طور منظم.

او در coronavirus. او با مادر و خواهر هر دو پرستاران اساسا قفل در خانه سالمندان که در آن کار می کنند در گرینل آیووا برای محافظت از بیماران خود را.

Masuku است که در تلاش برای باقی می ماند خوش بین است. اما او نه غنی. و او نیاز به اجاره و لوایح دیگر.

“ما در سمت چپ رستوران شنبه شب با برخی از پول نقد” Masuku گفت appreciatively از Gardiner. “من به اندازه کافی پس انداز برای دریافت از طریق ماه آینده و سپس آن را می شود خیلی سخت تر است. من خوش. من فکر نمی کنم این خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای.

“من امیدوارم که هیچ کس مریض می شود و ما مراقبت از یکدیگر و سالم بماند.”

 

نیل سنت آنتونی بوده استار تریبیون کسب و کار مقاله نویس و خبرنگار از سال 1984. او را می توان در تماس nstanthony@startribune.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de