شهرهای دوقلو هتلداران اتاق را در خود کاروانهایی برای اولین پاسخ دهندگان بی خانمان مردمی

با گیلاس خود را به طبقه چوب جنگلی و با شکوه زینتی مبلمان سوئیت در هتل بوتیک 340 در مرکز شهر سنت پل به طور معمول تهیه کردن به تصفیه مسافران کسب و کار و یا رمانتیک زوج.

این هتل در طبقه فوقانی St. Paul باشگاه ورزشی ساختمان به تازگی بسته به علت اشغال کم اما از آن است که برنامه ریزی برای بازگشایی به زودی به عنوان یک اقامت طولانی “مسکونی هتل” به هدف قرار دادن مهمانان به ویژه سالمندان که ممکن است می خواهم به خود را منزوی اما هنوز هم امکان استفاده از سایت و خدمات دربان.

به عنوان چند شهرهای دوقلو هتل ها را به طور موقت به درهای بسته خود را با توجه به COVID-19 شیوع بسیاری است که باقی می ماند باز شروع به repurpose برای خدمت بهتر به یک لیست در حال رشد از نیازهای جامعه از کوتاه مدت مسکن برای پاسخ اول به تخت برای جمعیت های آسیب پذیر مانند بی خانمان ها.

“من فکر می کنم ما در یک معنا تغییر برای زمان ما” گفت: جان Rupp, که همراه با همسرش استفانی صاحب هتل 340.

در چند هفته گذشته به شدت از گسترش coronavirus است متوقف برنامه سفر در سراسر جهان, ياوه پرواز و هتل تقاضای بی سابقه تعداد کم. در آخرین هفته از ماه مارس ایالات متحده اشغال هتل سقوط کرد به 22.6% بیش از 67 درصد کاهش در مقایسه با یک سال پیش با توجه به تجزیه و تحلیل شرکت STR. در شهرهای دوقلو که در آن حدود 1400 اتاق جدید تحویل داده شد در سال 2019 به عنوان بخشی از یک موج جدید ساخت و ساز نرخ اشغال کاهش یافت و به 16.9%.

مرکز شهر مینیاپولیس در حال حاضر دیده می شود چندین بسته از جمله خوابگاه loews مینیاپولیس هتل الیوت هتل پارک و Hewing هتل در شمال حلقه.

با توجه به آمریکایی هتل و مسکن انجمن (AHLA) دولت دهکدهای از دست داد نزدیک به 60,000 شغل است که حمایت از صنعت هتل.

این هتل که در حال باز ماندن شروع به دریافت خلاق به جای در حال تحول مهمان نیاز و همکاری با نهادهای دولتی موقت موافقت نامه.

مستقر در کالیفرنیا ZMC هتل ها که دارای شش هتل در مینه سوتا به طور عمده در دلوت منطقه به طور چشمگیری تغییر مدل کسب و کار خود را به عنوان اتاق خود را تبدیل به تقاضا توسط سازمان های دولتی.

چند Duluth, هتل های منطقه از جمله یکی که بسته شد و در حال حاضر در حال بازگشایی در حال کار با شهر دولوت به ارائه مکان برای مردم با خیال راحت به خود منزوی.

هفته پیش ZMC هتل ها شروع به ارائه “مرکز بازیابی” برای اتاق های شناخته شده COVID-19 مثبت مهمانان که نه نیاز به مراقبت ويژه اما نیاز به جداسازی.

اتاق رزرو دراز مدت مهمانان و سه وعده غذا در حال تحویل یک روز با تاریخ و زمان ثبت همراه با دمای بدن تایید تمام کسانی که درگیر در آماده سازی مواد غذایی و تحویل روند. اتاق ها را رطوبت ساز با ضد ویروسی ترکیبات و اکسیژن غنی سازی دستگاه نیز در دسترس برای اجاره. همه اتاق ها تحت درمان با گرما تا 135 درجه بین مهمانان برای ضد عفونی.

ZMC هتل همچنین دارای دو هتل در راجرز و دیگر در Duluth آنها را به عنوان انتخاب خود انزوا امکانات برای پاسخ اول و ضروری کارگران خدمات.

“این بسیار قابل توجه به ببینید که چگونه به سرعت شرکت ما به عنوان دولت های محلی بوده و قادر به محوری در دو هفته گذشته برای مبارزه با این” گفت: Jenn Thu منطقه, مدیر فروش برای ZMC هتل ها.

مینیاپولیس مبتنی بر گور مهمان نوازی را آغاز کرده است برای ایجاد اولین پاسخ طبقه در هتل خود را در نرخ پایین تر برای پاسخ به بحران است.

“من یک مقدار زیادی از دوستان که اولین پاسخ” گفت: مدیر عامل شرکت بن گور. “اما آنها نمی خواهند برای قرار دادن خانواده خود را در خطر است.”

او گفت که یکی از دوستان این است که در خواب گاراژ خود را برای منزوی کردن از خانواده است.

آیووا-بر اساس Hawkeye هتل که باز چهار هتل در شهرهای دوقلو در سال گذشته با مینیاپولیس-بر اساس JR مهمان نوازی و هشت نفر دیگر در توسعه و اقتباس آن هتل شامل نرخ ویژه بیش از حد.

هتل های در حال حاضر ارائه تخفیف “مراقبت از نرخ” برای هر کسی که سفر با توجه به COVID-19 شیوع مانند مردم سفر برای مجالس ترحیم بازدید از خانواده و رفت و آمد پرسنل پزشکی. هتل ها نیز شروع کرده اند “بعد با استفاده از” نرخ اجازه می دهد تا افرادی که مایل به کار به تنهایی در یک محیط مختلف از خانه خود را از فرصت های به کتاب یک اتاق هتل برای روز یا هفته است.

هتل چهار که شامل Fairfield Inn & Suites Shakopee, Hampton Inn Lakeville Courtyard by Marriott ادینا بلومینگتون, تعطیلات مسافرخانه اکسپرس و سوئیت بازار آمریکا — فرودگاه MSP در حال ارائه تخفیف هفتگی نرخ به عنوان به خوبی.

“ما در حال تلاش به عنوان خلاق و تطبیقی به عنوان امکان پذیر است” گفت: Hawkeye هتل سخنگوی آلیسون Ordman.

شهرستانها در سراسر کشور را آغاز کرده اند برای ایجاد اضافی بیمارستان تخت در هتل ها برای کمک به کاهش فشار در پزشکی سنتی امکانات. در شیکاگو در حالی که از روز شنبه نزدیک به 3500 موارد COVID-19 شناسایی شده اند شهردار لری Lightfoot اختصاص داده شده است 2,600 اتاق های هتل به صورت قرنطینه و جداسازی COVID-19 قربانیان.

هفته گذشته Hennepin County با استفاده از یک سوم مساحت هتل به ارائه سرپناه موقت برای بی خانمان ها که نهفته COVID-19 در یک حرکت مانع از گسترش ویروس در بسته بندی پناهگاه است. این هتل جدید سایت اختصاص داده شده است به طور خاص برای جداسازی فضاهای برای افرادی که در انتظار نتایج آزمایش یا آزمایش مثبت برای COVID-19. تا کنون بیش از 230 معرض خطر Hennepin County ساکنان منتقل شده اند از پناهگاه تنظیمات به هتل. شهرستان رمزی است ارائه بودجه به خانه یک گروه از سالمندان ساکن در خیریه کاتولیک زمین بالاتر تسهیلات برای ماندن در بین قاره ای, St. Paul Riverfront.

مهمان نوازی مینه سوتا مدیر عامل و رئیس جمهور لیز قابهای گفت: هتل ها تماس گرفته این سازمان برای کمک به آنها در ارتباط با بیمارستانها و شهرداری ها و سازمان های خدمات. این در حالی است که repurposing اتاق های هتل کمک خواهد کرد که تولید برخی از درآمد های جدید رزرو خواهد شد به احتمال زیاد به سقوط به مراتب کمتر از آنچه نوازی معمولا شرکت های تولید, او گفت:.

“این هتل نسخه از منظقه takeout,” قابهای گفت. “این یک مقدار کوچک [درآمد] برای حفظ شد. … در همان زمان شما در حال کمک به جامعه است.”

هتل ها در مینه سوتا علاقه مند به ارتباط با شرکای اجتماعی را تشویق به ثبت نام برای AHLA مهمان نوازی برای امید ابتکار یک پایگاه داده ملی از هتل ها است که دولت و مقامات بهداشت عمومی می توانید جستجو. بیش از 200 مینه سوتا هتل ها در حال حاضر به امضا کردن.

این Rupps که مدیریت و رستوران های متعدد و خواص مجبور کردند به کل کارکنان در حدود 250 کارمند.

استفاده از اتاق و سوئیت است که kitchenettes در 56 اتاق هتل 340 آنها شروع به پذیرش برنامه های کاربردی برای تمدید شارژ باقی می ماند 350 $در هر هفته و یا $995 هر ماه به صورت واحد است که به طور معمول هزینه 129 دلار به $239 یک شب. در جهت کارکنان 24/7 میز دربان به Rupps گفت: آنها قرار بود به درخواست برای یک وام کسب و کار به عنوان بخشی از دولت 2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته است.

آنها با دیدن تقاضا از مهمانان که می خواهند به ماندن نزدیک به خانواده اما تمرین خود انزوا.

“توسط هر کشش از تخیل نیست سیب به سیب گفت:” استفانی Rupp. “این یک راه برای پر کردن شکاف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر