شهرهای دوقلو سلمان به اتهام آزار جنسی 2 از زمانی همکاران

شهرهای دوقلو آرایشگاه شده است به اتهام آزار جنسی دو از زمانی همکاران.

لسلی D. ریچاردز, 32, Mound, برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در Hennepin شهرستان دادگاه منطقه در دو فقره سوم-درجه جنایی رفتار جنسی در ارتباط با یک حمله در ماه مه 2018 و دیگری در ماه ژوئیه سال 2019.

هر دو شکایات کیفری شامل ریچاردز گفتن پلیس که برخورد شد و با رضایت طرفین.

ریچاردز بود که رزرو زندان و بعد از آن منتشر شده است که با توجه به حکم دادگاه قانون اساسی در مارس 23. پیام باقی مانده بودند با او دوشنبه به دنبال پاسخ به این اتهامات و وکیل او کاهش یافته است به نظر.

ریچاردز مشغول به کار بود تا اینکه به تازگی در فضای اجاره ای در Southdale خرده فروشی منطقه در ادینا با توجه به تازگی معلول سالن صفحه وب است. او گفت: در Facebook که خدمات خود قرار داده بودند در انتظار نگه داشته زمانی که دولت دستور سالن های زیبایی و کسب و کارهای مشابه به ماه گذشته در پاسخ به coronavirus

با توجه به اتهامات:

یک زن رفت به پلیس در ماه اوت سال 2019 که به گزارش ریچاردز جلب و جذب او به سنت لوئیس پارک آپارتمان در مارس 2018 زمانی که هر دو مشغول به کار در Spalon مونتاژ در ادینا.

او گفت: ریچاردز به او گفت که او می خواست بحث در مورد چالش های خود را با الکل. او گفت: ریچاردز تحت فشار قرار دادند و او را به یک اتاق خواب و تجاوز ،

زن و جلب اعتماد در عرض یک هفته از حمله در یک پیام متنی به یک دوست. حتی پس از, او گفت:, “او سعی کرد خودش را متقاعد کند که حمله اتفاق رخ نداد” شکایت کیفری به عنوان خوانده شده.

او گفت که او در نهایت رفت و پلیس “از آنجا که او شنیده است که او انجام داده بود به افراد دیگر و همچنین” شکایت خود ادامه داد.

سنت لوئیس پارک مورد led محققان به اتهام دیگر علیه ریچاردز توسط یکی از همکاران در آن زمان این یکی مربوط به برخورد در صلا در سالن دشت بهشت در جولای 6, 2019.

این زن به پلیس گفت که ریچاردز وارد اتاق او اجاره ای به عنوان یک هنرمند آرایش در را بست و به خود جلب کرد پرده. او گفت که او قرار بود به او یک ماساژ است که او پس از آن کاهش یافته است. او برداشت خود را از نظر جنسی و تجاوز جنسی ،

زن گفت: او هیچوقت به پلیس به دلیل “او احساس گناه و شرمندگی” این شکایت به عنوان خوانده شده. او بگویید سالن صاحبان که به کارگردانی ریچاردز را ترک کنند.

 

پل والش • 612-673-4482

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im