شهرهای دوقلو با بهره گیری از گرمترین آخر هفته از اکتبر سال گذشته

مردم در اطراف شهرهای دوقلو بودند بسته بندی پیکنیک اسکی در shirtsleeves, lunching در هوای آزاد, عرشه جوش شربت افرا و عنوان را برای یکی از آخرین ماهیگیری یخ اعزامی به شنبه آورده عادلانه آسمان و گرمترین بعد از ظهر تا کنون این سال است.

دمای هوا انتظار می رود برای رسیدن به 55 درجه به گفته هواشناسان در خدمات ملی آب و هوا منطقه ای در چنهسن. آسمان شد آفتابی و باد شد و شادی بخش است اما نه وحشیانه, اقامت در 10 تا 15 مایل در ساعت و gusting به 25 حمل در گرما از جنوب.

شنبه احتمالا نمی خواهد نگه داشتن آن در گرمترین روز عنوان طولانی به عنوان درجه حرارت در روز یکشنبه شد و انتظار می رود برای رسیدن به حداقل 64, آب و هوا خدمات گفت. هر دو روز هستند balmiest از اواخر ماه اکتبر هنگامی که درجه حرارت آخرین آمار اواسط 50s و 60s.

با آب و هوا به این خوبی دارن Coyne از Chanhassen ساخته شده برنامه ای برای بیرون رفتن در قایق خود را بعد از ظهر یکشنبه — “جلوی قایق رانی” است. صبر کنید ،

“کشیدن قایق به جلوی خانه چند همسایگان بیش از چند آبجو و شمع در!” کوین گفت. “این بهترین چیز بعدی به واقع بودن در دریاچه و به دنبال آن گاراژ قایقرانی زمانی که هوا خیلی سرد است در خارج.”

عادی بالا برای این تاریخ مراتب chillier 37 درجه گفت: هواشناس تایلر Hasenstein. هفته آینده انتظار می رود که کمی سردتر و اواخر ماه مارس می تواند به باران و احتمالا برف. اما “تمامیت این ماه ما تا به حال گرمتر از دمای معمولی,” او گفت:.

که هیچ تعجب به تام تامسون صاحب Guse سخت افزار در مینیاپولیس بر فروشگاه خرید و فروش ذرت-بر اساس یخ-ذوب محصول.

“سال گذشته ما به فروش می رسد 16 تن از آن — در این سال شاید شش,” او گفت:. کمتر بیل بیش از حد او اضافه شده است.

در Hyland تپه منطقه اسکی در بلومینگتون اجرا می شود ویژه “بهار شرایط” است که اسکی صنعت lingo برای برف تحت فشار قرار دادند از مکان های سنگین تر به ذوب مناطق گفت: کنت Kloster, عملیات سرپرست. اسکی بازان و snowboarders رفت بدون کت و گفت: پیش بینی شده آنها خواهد بود ریختن حتی بیشتر لباس های حرارتی.

“این آخر هفته شما خواهید دید بسیاری از پیراهن هاوایی مردم را به T-shirts, مردم, اسکی, در, کوتاه,” او گفت:. منطقه اسکی بعد از آخر هفته آینده است که در اطراف آن زمان معمول است.

برخی از هاردی کاربران از مینارد رستوران در اکسلسیور تصمیم گرفتند برای ناهار, نقاشی با آبرنگ روی گچ در آن lakeside پاسیو و بارانداز نوار که روز چهارشنبه برای اولین بار در این سال گفت: Ryan Mascher front-of-مدیر خانه. او انتظار می رود جمعیت بزرگتر یکشنبه.

“ما تا به حال تمام خدمه از کارکنان اینجا از بین بردن برف از ما بارانداز و پاسیو بنابراین ما می تواند آن را باز آخر این هفته,” او گفت:. “بسیاری از عرق رفت به باز کردن آن امروز است.”

Nance لی لا پینتدا از مینیاپولیس تصمیم گرفت از آن زمان به “پدر بزرگ” نام او به او داده شده ترمیم 1948 دوج وانت. او را به پدر بزرگ در زمستان به دلیل کامیون آتش-موتور قرمز رنگ است و نه غیر قابل زنگ زدن و پر زحمت دستی فرمان و ترمز نیست بزرگ در خیابان لغزنده. اما در روز شنبه مسقورا رفت و از طریق فرایند پیچیده — که شامل بسیاری از دستگیره و پدال — گرفتن پدر بزرگ موتور رفتن.

“او شده است roused از خواب زمستانی و هیجان زده است برای فصل جدید” مسقورا گفت.

برایان Lieder از تپه صبح را صرف تمیز کردن و آماده سازی خود گاز و ذغال کوره برای بهار کباب سپس رهبری را در Lake Minnetonka برای برخی از ماهیگیری یخ.

“این بهترین روز برای ماهی زیرا هیچ کس جدا شده است در خانه های خود را; آن را یکی از بزرگ جمع آوری بر روی یخ” او گفت:. “ماهیگیری بهترین روز از سال!”

یا شاید بهترین دوم — Lieder برنامه ریزی برای بیرون رفتن آخرین بار روز یکشنبه.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im