شهرهای دوقلو کنسرت در حال لغو بیش ویروس: ‘این همه ناشناخته’

Coronavirus شروع به جدا خیلی از کنسرت صنعت روز شنبه به عنوان ستاره تور Kenny Chesney, Jason Aldean, the Lumineers, Dan + Shay و بیشتر آنها به تعویق افتاد شهرهای دوقلو کنسرت.

“این است که همه uncharted” Chesney در بیانیه ای گفت, تماس خود, مارس 8 تاریخ در ایالات متحده آمریکا بانک ورزشگاه و چند تن دیگر را نشان می دهد.

“من مثل هر کس دیگری: اخبار, تعجب زمانی که ممکن است ما می دانیم چیزی است که بتن هنوز مطمئن شوید که چگونه این می شود, منتقل می شود, نگران کسی که من می دانم که گرفتن آن” Chesney گفت. “من می خواهم به این باور این همه خوب خواهد بود در پایان; اما در حال حاضر [خطر] به ارزش آن است.”

اکسل انرژی مرکز از دست داده و هر دو از آن بزرگ کنسرت برنامه ریزی شده این آخر هفته Lumineers و Jason Aldean میان پنج موج رو به رشد تعویق.

The Lumineers کنسرت جمعه به تعویق افتاد به هفت. 24. Aldean را نشان می دهد شنبه است که در حال حاضر rebooked برای Aug. 8. در سراسر شهر در هدف قرار دادن مرکز Dan + Shay خود را منتقل, مارس 10 نمایش به اوت. 29. هیچ تاریخ جدید تعیین شده است و در عین حال برای Chesney. بلیط به اصلی شب مفتخر خواهد بود در آرایش نشان می دهد.

هنوز هم در سوال این است که عقاب’ مارس 3-4 دو امر شب در اکسل مرکز.

“ما همچنان به همکاری نزدیک با سازمان های محلی و ایالتی و مقامات ملی در همه ما اقدامات ایمنی و به دنبال مسیر خود را در هر مرحله لازم است,” اکسل مرکز رسمی کلی McGrath گفت: پنج شنبه.

نگرانی بیش از این بیماری آغاز شد و ناهمواری از طریق کنسرت صنعت با هفته گذشته لغو جنوب غربی جشنواره موسیقی در تگزاس است. سپس سیاتل سنگ دامپزشکان Pearl Jam با تاخیر خود را در تور آمریکای شمالی. سپس موسیقی Coachella متحرک در کالیفرنیای جنوبی به تعویق افتاد از آوریل تا اکتبر.

این صنعت بزرگترین تبلیغات شرکت های رقبای زندگی ملت و AEG همکاری با سازمان های رزرو به نمایندگی از هنرمندان به یک بیانیه مشترک پنج شنبه بعد از ظهر تماس خود بزرگترین تورهای تا آوریل است.

“در این زمان ما در مجموع توصیه حوادث در مقیاس بزرگ از طریق پایان ماه مارس به تعویق افتاد” این ائتلاف گفت: در یک بیانیه مشترک. “ما همچنان به حمایت از مقیاس کوچک رویدادهای دنبال هدایت مجموعه توسط خود مقامات دولت محلی.”

در این باشگاه پایان, کشور, گروه Lanco به نام خود کنسرت روز پنج شنبه در فیل مور با تنها یک نیم روز متوجه; نشان می دهد که بخشی از یک ملت زنده تور. از شنبه بعد از ظهر وجود دارد هیچ کلمه ای هنوز در زنده دیگر ملت-حمایت کنسرت در روزهای آینده از جمله نشان می دهد جمعه توسط Steve Aoki در زراد خانه و angela chambers در فیل مور.

خیابان اول هم شروع به بوسیله اسباب گردنده از لغو اعلامیه در میان سالن های مختلف پنج شنبه بعد از ظهر از جمله نشان می دهد در هفته آینده با دوون Townsend, آدم سبز و Avi کاپلان.

طرفداران موسیقی به دنبال ترین تا به دقیقه به دقیقه اطلاعات اغلب می توانید آن را از طریق سالن و هنرمندان’ حساب توییتر که در آن بسیاری از روز پنجشنبه لغو شد برای اولین بار نشان داد.

‘مسئول و منطقی’

هنوز هم مقدار زیادی از خود نشان نمی شده به نام خاموش, و سالن کار شد سخت به تلاش برای اطمینان از ایمنی برای طرفداران و مطلع نگه داشتن آنها.

“ما در حال آگاه و مسئول و منطقی” گفت: لوول Pickett, مالک از داکوتای موسیقی باشگاه در مینیاپولیس که هنوز برنامه ریزی برای میزبان Wynonna جاد در روز پنج شنبه و شب جمعه.

آن را خیلی زود به بگویید که چه اتفاقی خواهد افتاد با برخی از بزرگتر کنسرت برنامه ریزی شده در مارس و از طریق تابستان از جمله سنگ نورد’ مارس 16 ظاهر در ایالات متحده بانک ورزشگاه و جشنواره مانند کلیسای بلوک و سنگ باغ.

روز سه شنبه اعلام یک زن-led صف برای سنگ باغ و جشنواره موسیقی باید ایجاد یک وزوز. به جای گفتگو به سرعت تبدیل به اینکه 20 ژوئن رویداد نامیده خواهد شد ،

“اگر سنگ باغ لغو شده است با توجه به COVID-19 تمام بلیط مسترد خواهد شد,” سازمان توییتی در پاسخ به نگرانی های مطرح شده در رسانه های اجتماعی.

طرفداران هنوز هم هجوم آوردند به کنسرت طی هفته گذشته. بیرون از شهر عمل می کند از جمله باب ویر بهترین سواحل و کت Edmonson بازی به نزدیکی خانه کامل. (Weir پس از آن نیز به تعویق افتاد بقیه از تور خود را پنج شنبه.)

“من نمی توانم در ترس زندگی می کنند” گفت: Jay دولان سنت پل که نمی دریغ به دیدن ویر را گیگ شنبه در فیل مور مینیاپولیس. “من برخی از اقدامات احتیاطی اما از آن است که در اوایل نشده است. از من بپرسید در یک ماه.”

پزشک پرستار Vickie Shelquist از Silver City, N. M. است که مصرف یک روش اندازه گیری شده. “این یک ویروس و ما می دانیم که چگونه برای درمان ویروس; آن است که هیچ تهدید” گفت: Shelquist در شهر به دیدار دوستان و حضور در یک کنسرت توسط Liv Warfield در خط خوب است.

از رفتن به نیویورک این هفته فانک-راک خواننده Warfield پرتلند سنگ., بیشتر هوشیار.

“این ترسناک است. هیچ دروغ” گفت: Warfield. “من نمی تواند متوقف شود. زندگی است برای زندگی. اما من می دانم و من عصبی هستم. من یک تور اروپایی در آینده.”

در اوایل این هفته اولین خیابان در گفت و گو با دریافت تنها دو coronavirus مربوط به درخواست بازپرداخت میان آن شش سالن — از ticketholders که قرنطینه (پول خود را مسترد شد).

اولین خیابان و دیگر مجریان که ارائه موسیقی شبانه از جمله داکوتای و Crooners در فریدلی در حال گرفتن نشانه خود را از مقامات بهداشتی در این مراکز برای کنترل بیماری است.

“ما توجه نزدیک به CDC هشدارها و زیر بهترین مشاوره” خیابان اول مدیر کل مقابله Kranz روز سه شنبه گفت. “من صادقانه می توان گفت در چند هفته گذشته بوده است به عنوان مشغول به عنوان تا به حال برای تایید در آینده را نشان می دهد. همه خوش بینانه است.”

برخی از سالن های موسیقی شده اند ایجاد تغییرات جزئی. در ماه Fillmore, مینیاپولیس, نشانه های برجسته رفت تا سه شنبه در دستشویی, اصرار طرفداران به سرفه به آستین خود و شستن دست های خود را به مدت 20 ثانیه.

Crooners صاحب مریم Tjosvold که او نیز اجرا می شود 33 مسکونی و بهداشت مراقبت از کسب و کار خود ادامه می دهد هوشیاری در مورد تمیز کردن جداول دستشویی و مناطق دیگر اما آیا ایجاد یک تغییر در این هفته — کاغذ منوها بنابراین کارکنان دیگر را برای ضد عفونی کردن پلاستیک-روکش منوها پس از هر بار استفاده.

دست کردن ملاقات و خوش آمد می گوید

مینه سوتا عمل در حال حاضر در تور دیده می شود ترس بیش از ویروس بودن amped متحده در بیشتر موارد.

“ما از دست دادن در آغاز سفر ما به تداوم مشت, و در حال حاضر ما فقط سنگ زنی باشگاه داغ, آرنج,” Soul Asylum خواننده گروه دیو Pirner گفت: از گروه خود را ملاقات و خوش آمد می گوید با طرفداران در طول یک کشش از کالیفرنیا کنسرتهایی در اوایل این هفته.

مانند Soul Asylum, مینیاپولیس, خواننده شان “هار Mar سوپراستار” Tillmann قرار بود به انجام در جنوب غربی. او و گروه جدید قلب, استخوان, باید, West Coast تاریخ های پیش رو با یک سیاتل نشان می دهد, مارس 10 به احتمال زیاد scotched.

“خبر خوب این است که مردم هنوز هم در حال آمدن و داشتن سرگرم کننده” گفت: Tillmann پس از یک رشته از سواحل شرق گیگابایت است.

مارس است “نه شلوغ ترین تور ماه گفت:” شهرهای دوقلو عامل رزرو کوین دالی از Northstar هنرمندان که نیمی از خود فهرستی از روی تور از اروپا به ژاپن است.

“ما با توجه به چیزهایی که در یک بازار-بازار, محل برگزاری-توسط-محل اساس” گفت: دلی که به صرف یک تکه از وقت خود را در, این هفته پرداختن به coronavirus نگرانی.

نوازندگان قدر که دوستداران موسیقی در حال آمدن به نشان می دهد در این زمان نامشخص است. آخر هفته گذشته در داکوتای آمریکا خواننده هیز Carll ستایش مخاطبان برای داشتن شجاعت برای حضور در.

هنگامی که یک فن درخواست شده است که Carll و عمل باز آلیسون Moorer پیوستن به او برای encore سریع ذهن تگزاس شوخی: “او را خرید ضد عفونی کننده دست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de