شهرهای دوقلو قلمرو مذهبی اسقف اعظم تعلیق عمومی توده ها

قلمرو مذهبی اسقف اعظم از St. Paul-مینیاپولیس است به حالت تعلیق در همه توده ها به کمک شامل گسترش COVID-19.

اسقف اعظم برنارد Hebda اعلام کرد تعلیق شنبه مطابق با توصیه از مقامات دولتی که تاکید کرد که همه جماعت جلسات باید اجتناب شود بعد از دو هفته که آنها می گویند مهم برای حاوی ویروس است.

“من را ساخته اند این تصمیم دشوار را به حالت تعلیق همه به طور منظم برنامه ریزی عمومی جشن جرم در قلمرو مذهبی اسقف اعظم از سنت پل و مینیاپولیس بلافاصله موثر” Hebda در بیانیه ای گفت. “در حالی که من مطمئن هستم که مشاوره شگفت انگیز است برای کسانی که از هر creed آن به خصوص ضربات سخت را برای کاتولیک داده ما باور درباره توده و عشای ربانی.”

کاتولیک ها باید اجازه نمی گم توده وزن در وجدان خود و در طول این زمان Hebda گفت.

محدود استثنا به تعلیق ممکن است در صورت نیاز وجود دارد برای تشییع جنازه و یا عروسی توده در طول این دهانه Hebda گفت. تصمیم به تعلیق توده ها را دوباره ارزیابی در دو هفته.

قلمرو مذهبی اسقف اعظم کشیش هنوز هم ارائه توده های روزانه که parishioners ممکن است لحن را به از راه دور اسقف اعظم گفت. محله های کشیش نشین هستند را تشویق به “معنوی ایران” در دعا برای قدرت کلیسا Hebda گفت و اشاره کرد که بسیاری از کلیساها پخش خدمات خود را آنلاین از طریق رادیو و یا تلویزیون است.

اعترافات خود ادامه خواهد داد به شنیده می شود با اقدامات احتیاطی مناسب گرفته شده است.

“این درد دل من به این تصمیم را پس از من می دانید که چگونه بسیاری از شما عمیقا عاشق توده به عنوان من” Hebda گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>