تورملینا کامل نقشه برداری و نمونه برنامه و آماده به صورت فاز 2 حفاری کمپین

  • اتمام پروژه گسترده نقشه برداری و نمونه برنامه
  • برنامه شامل 4494 نمونه خاک 1240 سنگ تراشه و نمونه برداری از 60 breccias
  • سنگ تراشه نمونه از یکی از اولویت اکتشاف اهداف شامل 79 g/t طلا 385 g/t نقره و 7.7 % مس است.
  • برنامه تمرین شروع به هدف قرار دادن هر دو گسترش اولیه breccia در سال 2019 و اکتشافات جدید.

Energold حفاری شده است قرارداد برای انجام آینده برنامه حفاری در پروژه واقع در معدن پسند ایالت سن خوآن, آرژانتین.

دو الماس مته حفاری خواهد شد مورد استفاده برای حفاری در مجموع 4000m در این پروژه با حفاری می رود برای شروع در اواخر ماه مارس است. حدود 2000 حفر خواهد شد در San Francisco de Los Andes برش لوله (“SFdLA“) تست به صورت پسوند به درجه بالا طلا-نقره-مس معدنی مواجه می شوند در 2019. باقی مانده 2000 تست چند mineralised برش لوله های شناسایی شده در طول به تازگی تکمیل شده برنامه نقشه برداری.

تورملینا اولیه برنامه تمرین در SFdLA برش لوله در سال 2019 تلاقی درجه بالا طلا نقره کانسار در حفره های متعدد (به عنوان مثال 36.95 m @ 6.31 g/t Au, 122 g/t Ag & 0.88% Cu برای 8.7 g/t AuEq; دیدن تورملینا انتشار اخبار مورخ 9 دسامبر 2019 برای جزئیات بیشتر). این 2019 کمپین آزمایش بالای 150 متر از برش لوله با معدنی باقی مانده باز در عمق و در طول اعتصاب (شکل 1). برنامه ریزی شده مته سوراخ را تست زیر موجود تقاطع ها به عمق ~400 متر زیر سطح به عنوان به خوبی به عنوان هدف همراه-اعتصاب پسوند به breccia آشکار در سطح نقشه برداری و نمونه برداری.

بیش از چهار ماه گذشته این شرکت با انجام یک مهاجم نقشه برداری و نمونه برنامه به منظور اولویت بندی تعداد زیادی از دیگر breccias در پروژه (شکل 2). با حدود 1240 سنگ تراشه و 4494 نمونه های خاک گرفته تاریخ این برنامه شناسایی و نمونه برداری 60 breccia ظهور. از این دوازده برش لوله ها قرار گرفته اند دقیق پیگیری مطالعات بر اساس غیر عادی نتایج سنجش که شامل حداکثر سنگ تراشه نتایج سنجش از 79 g/t طلا 385 g/t نقره و 7.7 درصد مس (شکل 3 و 4). چهار نفر از این لوله ها در حال برنامه ریزی برای تمرین تست شده به عمق 150 متر در آینده برنامه حفاری (شکل 6).

دکتر روهان ولفمدیر ارشد اجرایی آمده است:

“تورملینا است که به دنبال به جلو به شروع فاز 2 حفاری در سان فرانسیسکو. در حالی که ما حفاری در سال 2019 بازگشت حفره های متعدد با نمرات بالای این مهم است که توجه داشته باشید که ما تنها تمرین تست شده بالای 150 متر از SFdLA برش لوله. ما مشتاقانه منتظر به گسترش حفاری در زیر و در طول اعتصاب از 2019 سوراخ مته – مته سوراخ که نشان داد لوله ابعاد بودند با افزایش عمق. علاوه بر این ما به تازگی به اتمام زمینه برنامه شناسایی چند mineralised برش لوله در مجاورت منطقه با سنگ تراشه نتایج سنجش تا 79 g/t طلا در یکی از اولویت بالا اهداف. با ما اخیر بالا بردن $9.7 M ما در حال حاضر قوی ترازنامه به حمایت از اکتشاف و توسعه از پروژه های ما.”

در مورد سان فرانسیسکو, پروژه, San Juan, آرژانتین

این 3404 هکتار سان فرانسیسکو پروژه واقع شده در San Juan, آرژانتین. منطقه پروژه شامل بیش از 60 کهربای اصل breccia وقوع چند که پشتیبانی در مقیاس کوچک معدن. این شرکت با تمرکز بر نقشه برداری و نمونه برداری از breccias و تمرین تست همگانی اهداف.

در مورد تورملینا پروژه, Piura, پرو

تورملینا وارد شده به یک توافق برای کشف تورملینا مس-طلا و مولیبدن پروژه واقع در, Piura, پرو (به ‘تورملینا پروژه’). در تورملینا پروژه میزبان یک خوشه از undrilled کهربای اصل breccias است که در طول تاریخ استخراج, مس, طلا و مولیبدن. این شرکت در حال حاضر درگیر در فرایند اجازه و اغاز خواهد شد اکتشاف در پایان از اجازه و پر از 43-101 گزارش.

کار برنامه

زمینه برنامه در سان فرانسیسکو تمدید نقشه برداری زمین شناسی, قابل حمل XRF آناليز و نمونه برداری ژئوشیمیایی (سنگ تراشه و خاک) بیش از کل منطقه پروژه. با اولویت بالا برش اهداف تعریف شده توسط این اولین بار عبور نمونه به موضوع دقیق نقشه برداری و کانال نمونه برداری قبل از انتخاب مته برای اهداف مارس سال 2020 برنامه تمرین. این شرکت همچنین تحکیم منابع منطقه ای ما به عنوان سان فرانسیسکو واقع شده است و در 80 کیلومتری طلا-مس mineralised کمربند.

در تورملینا پروژه در پرواین شرکت در حال انجام مطالعات اجتماعی و استفاده از مجوزهای لازم قبل از شروع اکتشاف.

فرد واجد شرایط

علمی و اطلاعات فنی موجود در این انتشار اخبار مربوط به سان فرانسیسکو و تورملینا پروژه های بازبینی شده است و تایید شده توسط دکتر روهان ولف, Chief Executive Officer, MAIG که در خدمت به عنوان فرد واجد شرایط (QP) زیر تعریف ملی ابزار 43-101.

از طرف شرکت

دکتر روهان ولفمدیر ارشد اجرایی و مدیر.

ایمیل: [email protected]
تلفن همراه: +976 9999 6994
وب سایت: turmalinametals.com
آدرس: #488 – 1090 غرب گرجستان St, Vancouver, BC V6E 3V7.

اظهارات

در مورد تورملینا فلزات و سان فرانسیسکو پروژه: تورملینا فلزات است TSXV ذکر شده اکتشاف شرکت متمرکز بر توسعه نمونه کارها ما را از درجه بالا طلا-مس-نقره-مولیبدن پروژه ها در جنوب امریکا. تمرکز ما این است که در کهربای اصل breccias یک سپرده سبک نادیده گرفته شده توسط بسیاری از کاشفان. تورملینا فلزات است که رهبری یک تیم مسئول متعدد طلا-مس مولیبدن اکتشافات که بسیار با تجربه در این سپرده ، پروژه های ما هستند که با باز کردن درجه بالا در معدنی در تاسیس معدن مجوز که در حال حاضر قانع کننده اهداف مته. اصل پروژه برگزار شده توسط تورملینا است سان فرانسیسکو پروژه در سن ژوئن, آرژانتین. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سان فرانسیسکو پروژه اشاره به ویژگی های گزارش تحت عنوان “NI43-101 ویژگی های گزارش سان فرانسیسکو, مس, طلا, پروژه, San Juan, استان, آرژانتین” مورخ نوامبر 17, 2019 , تحت, شرکت, مشخصات در www.sedar.com.

رو به جلو به دنبال بیانیه: انتشار اخبار این شامل برخی از “به دنبال اظهارات” در معنای چنین اظهاراتی در زیر قابل اجرا اوراق بهادار قانون است. به دنبال اظهارات اغلب توسط کلمات مانند “پیش بینی” “طرح” “ادامه” “انتظار” “پروژه” “قصد” “باور” “پیش بینی”, “برآورد”, “مارس”, “را”, “بالقوه”, “پیشنهاد”, “قرار” و سایر کلمات مشابه و یا اظهاراتی که برخی از رویدادها یا شرایط “ممکن است” یا “به” رخ می دهد. این اظهارات تنها پیش بینی. مختلف فرضیات مورد استفاده در رسم نتیجه گیری یا ساخت بینی موجود در اظهارات به جلو نگاه در طول این انتشار اخبار ، به دنبال اظهارات مبتنی بر نظرات و برآورد مدیریت در تاریخ اظهارات ساخته شده و در معرض انواع خطرات (از جمله کسانی که عوامل خطر شناسایی شده در این شرکت در دفترچه مورخ نوامبر 21, 2019) و عدم قطعیت و عوامل دیگر است که می تواند باعث حوادث واقعی و یا نتایج به اختلاف مادی از آن پیش بینی شده در اظهارات به جلو نگاه. شرکت تحت هیچ تعهد و صراحتا هر گونه قصد یا الزامی برای به روز رسانی و یا تجدید نظر از هر گونه اظهارات به جلو نگاه, آیا به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید حوادث آینده و یا در غیر این صورت جز به صراحت مورد نیاز توسط قانون قابل اجرا است.

منبع تورملینا فلزات Corp.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر