توسان, قدیمی, فروشگاه هدفمند برای مالک پیام حمایت از جورج فلوید تظاهرات

سه روز پس از Crissy Burgstaler نقاشی “عدالت برای جورج فلوید” در پنجره او توسان, لباس, مغازه, چقدر, شیرین, شد, در, کسی که شکست آن را با یک چکش.

Burgstaler بی درنگ سوار کردن پنجره و رنگ “سیاه و سفید زندگی توجه” در فروشگاه های دیگر به جای پنجره. سپس در یکشنبه شب او آموخته است که یک برچسب شده است جا به جا در نمای که در خواندن با حروف بزرگ: “مسابقه خائن.”

این دو عمل از خرابکاری در پاسخ به پیام های خود را باز Burgstaler چشم به یک طرف زشت توسان او هرگز قبل از.

“من در زندگی مانند یک حباب” Burgstaler گفت. همه از دوستان او هستند “لیبرال” او گفت:, و در حال اجرا یک فروشگاه لباس به طور کلی نمی افشای او به نژادپرست سولفات. “اما تنش بالا هستند, مردم قهر مردم با رنگ های واقعی و در حال نشان دادن است.”

دشنه بر روی پنجره بود مثل یک حال پرواز محبوب توزیع سفید ملی, گروه آریان سازمان ملل در سال 1980 بود که تصریح کرد: “Miscegenation نژاد خیانت است.” آن را نیز نامیده می شود برای افراد سفید “گناه” از miscegenation به دار آویخته می شود و افراد درگیر به ضرب گلوله کشته شد.

Aryan Nations به گفته مرکز قانون فقر جنوب “بود که یک بار قدرتمند سازماندهی نیروی سفید supremacists که کشت طیف گسترده ای از نژادپرستانه و ضد یهودی ایده.” FBI طبقه بندی این گروه به عنوان یک “تهدید تروریستی” در سال 2001.

برچسب شده پاره پاره کردن پنجره توسط یکی دیگر از اعضای جامعه که نوشته شده یک عکس از آن را در رسانه های اجتماعی است اما به نام قبل از Burgstaler قادر به دیدن آن خودش است.

Burgstaler گفت که او معتقد است که او علامت آزار مردم “از آنجا که آن را فوق العاده و قابل مشاهده برای مردم در حال گذر است.” چه شیرین بود آن فهرست قرار گرفته است در چهارم خیابان محبوب منطقه برای خرید و ناهار خوری در نزدیکی دانشگاه آریزونا.

شبیه پوستر نیز ضبط بیش از آگهی با اطلاعات در مورد نژادی و نابرابری در نظام عدالت کیفری در نزدیکی یک تابلو راهنما. یکی دشنه گفت: “اقلیت? جهان است که تنها 6.5% سفید است.”

Burgstaler ظ گزارش به FBI صبح روز دوشنبه. FBI کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا یا نه آن است که به بررسی حوادث.

قبل از تظاهرات اخیر علیه خشونت پلیس, Burgstaler نشده بود سیاسی آوازی. در حالی که مغازه خود را تا حد زیادی باقی مانده بسته از زمان شروع این بیماری همه گیر او تصمیم به ویندوز نقاشی در حمایت از جورج فلوید و زندگی موضوع به بخشی از آنچه او به نام “یک انقلاب است.”

“من اهمیتی نمی دهند در مورد من شکسته پنجره” Burgstaler به اشتراک گذاشته. “اگر این پنجره شکسته نشان می دهد هر کسی که نبود قبلا متقاعد شده است که ما یک مشکل و سپس آنها می توانید آن را شکستن یک دسته بیشتر بار.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا در توییتر @vv1lder.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *