توسان پلیس بررسی تیراندازی که کشته و 1 مجروح در 2 در نزدیکی فرودگاه

توسان پلیس در حال تحقیق در مورد تیراندازی مرگبار رخ داده است که صبح روز چهارشنبه در یک محله در نزدیکی توسان فرودگاه بین المللی, یک توسان اداره پلیس رسانه های آزاد گفت:.

فقط پس از 2:30 صبح سه شنبه ماموران با دریافت چند 911 calls گزارش که در عکس بودند اخراج در یک مجتمع آپارتمانی در نزدیکی Campbell خیابان و Bilby جاده ها, رسانه ها از انتشار گفت.

افسران کارگردانی به جنوب غربی بخشی از این مجموعه زمانی که آنها وارد شدند و دو مرد در پارکینگ با زخم گلوله.

یک مرد بود که به عنوان 20 سال, Manuel A. اگویلار دو لا فرانترا بود در صحنه مرده و مرد دوم منتقل شد به بنر مرکز پزشکی دانشگاه-توسان با عمر-تهدید آسیب های رسانه ها انتشار گفت.

یک سوم نر وارد توسان مرکز پزشکی با گلوله تروما. او دچار آسیب شد که تهدید کننده زندگی, پلیس گفت:.

رسانه ها از آزادی نیز ذکر شده است که این تیراندازی به نظر نمی رسد به یک عمل تصادفی و یک استدلال به احتمال زیاد رخ داده بین این افراد قبل از هر گونه عکس از کار اخراج شدند.

“کارآگاهان در حال حاضر در حال پیگیری اما می خواهیم هر کسی با اطلاعات لطفا تماس بگیرید 88-جرم و جنایت است. شما می توانید باقی می ماند ناشناس” رسانه ها انتشار گفت. “وجود دارد هیچ مظنون در بازداشت در این زمان. جزئیات بیشتری منتشر خواهد شد به عنوان تبدیل شدن آنها در دسترس است.”

رسیدن به خبرنگار کانر ون Ligten در [email protected] و یا در توییتر @Connor_VL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>