توسان شهردار رجینا رومرو گسترش اضطراری اعلام نگه داشتن ساختمان های شهر بسته از طریق ژوئن 8

توسان شهردار رجینا رومرو اعلام کرد او امضا بیانیه جمعه شب در تنظیم این شهر بازگشایی طرح گسترش بسته شدن توسان ساختمان های شهر از طریق ژوئن 8.

محلی اضطراری اعلام تمدید شد و اعلام شد اصلاح به چین با آریزونا دولتی mlb ترین-های اخیر اجرایی سفارش رومرو گفت: در توییتر.

اعلام شده منابع مختلفی به آریزونا دولتی mlb اخیر دستور اجرایی که “برداشته اکثر اگر نه همه معنی دار و قابل اجرا محدودیت در بهره برداری از هر دو ضروری و غیر ضروری کسب و کار و فعالیت در سراسر ایالت آریزونا است.”

به جای هماهنگی با وزارت امور خارجه سیاست رومرو اعلام تایید و مقررات ایجاد شده توسط Pima County هیئت ناظران.

کسانی که قوانین و مقررات بود و نه در جزئیات توضیح داده شده و روشن نیست که در آن راه های آنها متفاوت از Ducey است اما اعلام نکرد بپذیریم که “در حالی که فرماندار Ducey اجرایی به منظور اعمال گسترده دولت” این شهر توسان و Pima County است که “باید اطلاع کلیه تصمیم گیری های مربوط به بازگشایی اقتصاد ما و مردم به کار ادامه دارد در حالی که برای محافظت از زندگی به صراحت به رسمیت شناخته شده توسط CDC بازگشایی دستورالعمل.”

در این اعلامیه همچنین ثابت شده است که زمانی که ساختمان های شهر را بازگشایی آنها ممکن است نیاز به یک چک دما و/یا پوشش صورت به تواند توسط هر کسی وارد.

ریچارد مورن را پوشش می دهد و شغالها و دایاموند برای azcentral ورزشی. او را می توان در رسید [email protected]. او را دنبال کنید در توییتر @ramorin_azc.

پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im