توسان شهردار دستور بسته شدن غیر ضروری’ کسب و کار برای جلوگیری از coronavirus گسترش

توسان شهردار رجینا رومرو اعلام کرد او سفارش بسته شدن غیر ضروری کسب و کار جمعه به طور موقت در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19.

سفارش نیاز به تمام غیر ضروری کسب و کار که تعریف شده توسط یک فرمان اجرایی صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. mlb در اوایل این هفته به شروع 8 صبح روز شنبه. آنها باقی خواهد ماند و بسته از طریق حداقل مارس 17 و وضعیت خواهد شد و سپس دوباره بررسی قرار گرفت که در آن زمان.

شهردار خواست توسان ساکنان به ماندن در خانه به جز به عنوان مورد نیاز به آدرس

“نیازهای اساسی” مانند خرید مواد غذایی و یا نسخه اگر شاغل در عملکرد ضروری و یا برای دریافت هوای تازه.

منظور قرار داده توسان در خط با Ducey را صادر دوشنبه. اما رومرو همچنین گفت او مشاوره — اما نه اجبار — آرایشگاه و چشمه های معدنی و مو و ناخن سالن به صورت هم زمان قاب.

Ducey منظور تلقی “بهداشت شخصی خدمات” ضروری است اما رومرو توصیه می شود خود را بسته زیرا آنها شامل تماس انسان است که درگیری با مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری راهنمایی اجتماعی فاصله.

“ما نمی توانیم صبر کنید دیگر هیچ; COVID-19 است نه انتظار و نه می تواند ما” رومرو در بیانیه ای گفت. “اگر فرماندار Ducey تمایلی به اقدام قاطع در سطح دولت و سپس او نیاز به باز کردن دست های محلی حوزه های قضایی و اجازه می دهد تا ما را به تصمیم گیری است که بهترین ها را برای ما فردی جوامع است.”

این دومین بار است که تصمیم به در نظر گرفتن این خدمات ضروری است به سوال آمده است. چوب پرچم شهردار مرجان Evans دستور بستن همه “بهداشت شخصی خدمات” در اوایل این هفته که می رود در برابر Ducey را سفارش دهید.

رسیدن به خبرنگار کانر ون Ligten در [email protected] و یا در توییتر @Connor_VL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>