یک کالبد شکافی به سفارش خانواده از 27 سال از درگذشت مردی که در توسان بازداشت پلیس در مارس متوجه شد که او به احتمال زیاد خفه به مرگ است.

کارلوس Adrian Ingram-لوپز 27 درگذشت و پس از او اطاعت توسان پلیس در آوریل 21, بدن فرسوده دوربین فیلم از این حادثه نشان می دهد. سه توسان افسران پلیس استعفا داد و رئیس کریس مگنوس ارائه استعفای خود را پس از مرگ به نور آمد.

اصلی کالبد شکافی گزارش منتشر شده توسط Pima County Medical Examiner منتشر شده 24 ژوئن نسبت مرگ به “ایست قلبی ناگهانی در محیط حاد مسمومیت با کوکائین و فیزیکی داری.”

اما دکتر فیلیپ مشتاق سابق منصوب معاینات پزشکی در ماریکوپا و Yavapai شهرستان که در انجام این خانواده سفارش کالبد شکافی به این نتیجه رسیدند که تاثیر کوکائین بود و نه یک عامل غالب در Ingram-Lopez مرگ است.

به جای گزارش خود به این نتیجه رسیدند که Ingram-لوپز “مرگ بیشتر سازگار با آسفیکسی با توجه به خطر بیافتد هوایی است که بهترین توضیح داده شده رو به پایین موقعیت محدود کردن تنفس خود را.”

قرار دادن دست خود را پشت سر خود را در دستبند می تواند بیشتر کمک به او از طریق خفگی مشتاق گفت: در گزارش.

Ingram-Lopez مرگ سازگار با ‘بزرگترین رویداد’

Ingram-Lopez خانواده سفارش مشتاق قبل از دریافت نتایج این شهرستان خو یش’ کالبد شکافی یافته گفت: خود را وکیل ادواردو کورونادو. اولین گزارش کالبد شکافی منتشر شد روز مگنوس در یک کنفرانس مطبوعاتی به بحث در مورد این حادثه دو ماه بعد.

مگنوس به نقل از معاینات پزشکی گزارش کالبد شکافی, با استناد به کوکائین موجود در Ingram-لوپز سیستم و خود را موجود و قلب بزرگ. او اشاره کرد که, به این دلیل که گزارش نمی دهد شیوه ای رسمی از مرگ “این واقعا غیر مسئولانه و غیر منصفانه برای هر کسی که به این نتیجه که آقای Ingram بود به قتل توسط پلیس و یا که او ‘درگذشت در دست پلیس است.'”

کورونادو گفت که Ingram-لوپز مادر عنبیه Lizarraga به دنبال یک خارجی مستقل کالبد شکافی چرا که او به دنبال پاسخ. تا زمانی که مگنوس عمومی اظهارات در ژوئن 24, آنها تا به حال نه دیده بدن فرسوده دوربین فیلم از این حادثه بود که به پایان رسید با افسران و EMTs اداره Narcan و انجام CPR در بتن کف گاراژ خود را.

“خانواده سفارش گزارش … به شکل حقیقت به طوری که وجود دارد خواهد بود و عدالت” کورونادو گفت. “هنگامی که آن را به عقب آمد در هفته گذشته واکنش آنها این است که آنها برخی از پاسخ.”

کورونادو اشاره کرد که مشتاق است شکافی در تضاد است که از شهرستان معاینات پزشکی با بیان این که حضور کوکائین بود و نه یک عامل غالب در Ingram-Lopez مرگ است. دومین گزارش همچنین اشاره نمی Ingram-لوپز سینه های بزرگ قلب در علت مرگ در همه.

دیده می شود این فیلم از مرگ او به عنوان به خوبی به عنوان نتیجه گیری های مختلف و مستقل کالبد شکافی کورونادو گفت که او معتقد است ماموران با بازی در یک نقش فعال تر در Ingram-Lopez مرگ است.

“این واقعیت که آدریان بود رو پایین قرار داده شده در معده خود را در حالی که دستبند به دست به پشت او است که به خودی خود می تواند باعث خفگی موضعی به خصوص در پسر بزرگ مانند آدریان,” کورونادو گفت. “ای نیست که در آدریان مورد — او تا به حال حدود 600 پوند از فشرده سازی بر روی پشت خود را از سه افسران.”

کورونادو ادعا شده که این وزن از افسر با تکیه بر بدن خود را به عنوان به خوبی به عنوان دو پتو و جوراب آنها قرار داده شده بیش از سر خود را کمک به Ingram-لوپز خفگی.

“مهم ترین بخش بود آدریان در ابتدا گفت:” من متاسفم من متاسفم “او دست خود را مطرح کردم و بر روی زانو های خود را و خود را پشت” کورونادو گفت. “او انطباق با هر دستور توسط پلیس و آنها هنوز هم او را در موقعیت که در بالا از او برای حدود 12 دقیقه است.”

توسان اداره پلیس کاهش یافته است به نظر این اتهامات گفت: آنها دیده نمی شود و یا بررسی دومین گزارش کالبد شکافی.

Pima County وکیل به ‘نظر’ کالبد شکافی دوم

شهرستان دفتر دادستان دیده است خانواده-سفارش کالبد شکافی و ارسال آن به همراه دفتر معاینات پزشکی گفت: رئیس معاون جنایی David برکمن.

برکمن به نام خارج از کالبد شکافی “غیر معمول” و اشاره کرد که این اولین بار است که او را به دیده یک خانواده کمیسیون مستقل معاینات پزشکی.

“تنها چیزی که من می توانم اظهار نظر در این است که این نتیجه گیری های مختلف که آمده توسط (دفتر معاینات پزشکی)” برکمن گفت. “ما آن را در نظر بگیرید و خوب به آن نگاه می کنیم و آن را بررسی کند.”

Lizzaraga در حال حاضر امید به نتایج Pima County دفتر دادستان تحقیقات برای فاش کردن اینکه آیا اتهامات جنایی باید در برابر Routledge Starbuck و جکسون.

“آنچه او واقعا برای درخواست یک تحقیق کامل و شفاف به طوری که او قادر به دیدن آن بیش از حد” کورونادو گفت.

افسران استعفا داد بیش از این حادثه

پلیس در پاسخ به Ingram-لوپز خانه مادر بزرگ در مدت کوتاهی پس از ساعت 1 صبح در تاریخ 21 آوریل پس از او به نام 911 به گزارش نوه اش بود “مست فریاد و در حال اجرا در اطراف خانه برهنه” مگنوس گفت: در طول یک جلسه رسانه در ماه ژوئن.

پس از ورود افسران پلیس, تعقیب و مهار مضطرب و برهنه Ingram-لوپز رو پایین دست خود را پشت سر خود را برای 12 ساعت. در طول این زمان فیلم را نشان می دهد Ingram-لوپز بارها و بارها خواهش کنم برای آب و شکایت کرده است که او نمی تواند نفس بکشد.

سه افسران درگیر در Ingram-Lopez مرگ — ساموئل Routledge, Ryan Starbuck و Jonathan Jackson — باید پس از استعفا از وزارت قبل از رسیدگی به اعمال خود به پایان رسید.

“همه کارکنان باید حق استعفا در هر زمان” مگنوس گفت. “با این حال فایل های این افسران منعکس است که این بخش را باید خاتمه داده شود با آنها را داشتند و نه استعفا داد.”

در حالی که شهرستان دادستان تحقیقات جنایی در حال انجام است مگنوس همچنین گفت که او ارجاع پرونده به اف بی آی برای بررسی بیشتر.

رسیدن به خبرنگار در emily.wilder@arizonarepublic.com و یا در توییتر @vv1lder.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im