توسان شورای شهر رای به لغو بحث جرم و جنایت-صحنه فرمان پس از واکنش

توسان شورای شهر رای دادند سهشنبه به لغو یک بحث برانگیز فرمان که ممنوع تصویری ضبط و دخالت پلیس.

تصمیم به لغو این فرمان بود که به اتفاق آرا تصویب شده در ماه آوریل پس از انتقاد فعالان آن را برای مانع اول خود را اصلاح حقوق به فیلم پلیس. رسانه های اجتماعی واکنش رشد شور و شوق پس از مردم به اشتباه ادعا آن ممنوع مردم از ضبط تمام توسان پلیس فعالیت است.

“این مهم است که به گوش دادن به جامعه ما و آن را از وجود دارد” توسان شهردار رجینا رومرو گفت: در جلسه شورای شهر.

اصلی فرمان رو مقاومت مواجه بودن بیش از حد گسترده

فرمان در ابتدا گردد در پاسخ به یک تصویری از فوریه نشان مجری یک کانال یوتیوب فیلمبرداری دو توسان افسران پلیس در صحنه جرم امتناع از افسران دستور به ترک و سرزنش کردن یک افسر زن.

Councilwoman نیکی لی معرفی آن را پس از بحث و گفتگو با توسان رئیس پلیس کریستوفر مگنوس بیش از “مسخره عمل” از مردم زیر پلیس در اطراف تداخل با ماموران در ترافیک متوقف می شود و پول از انتشار ویدئوها از افسران لی گفت.

فرمان منع کسی از ورود به صحنه جرم و مانع یک افسر توانایی برای انجام کار خود را و آن را یک کلاس 2 بزه همراه با 750 دلار خوب است.

لی در ابتدا سوال های ظریف در منع مردم از ضبط پلیس اگر آنها بیش از حد نزدیک به یک صحنه جرم و می خواستم برای اطمینان حاصل شود که آن را روشن بود مردم هنوز هم به حال این حق را ضبط کردند.

اما تصویب این فرمان شد و در دیدار با رسانه های اجتماعی خشم به اشتباه ادعا مردم اجازه نداشتند به فیلم پلیس دیگر در توسان.

رسانه های اجتماعی پست های به اشتراک گذاشته شد هزاران بار خبری انتقادی پاسخ در سراسر کشور از جمله از رپر یخ-T.

برخی از نام این زبان از فرمان بیش از حد وسیع است.

“در حالی که توسان شهر فرمان شماره 11746 مشکل ساز است و موجب قانون اساسی سوالات مهم برای ساکنان توسان به یاد داشته باشید که آنها هنوز هم باید این حق را برای ثبت و یا عکس پلیس در انجام وظایف خود” آیتالله سیستانی از آریزونا گفت: در نامه ای به شهردار و شورای.

لی همچنین گفت که آنها دریافت نگرانی از محلی قربانی گروه های حمایت.

تغییر در یک زمان می آید زمانی که ادارات دولتی در سراسر کشور صورت خشم بیش خشونت پلیس و تماس پلیس پاسخگویی و شفافیت.

“این مهم است که به گوش دادن به جامعه ما و آن را از وجود دارد” توسان شهردار رجینا رومرو گفت: در جلسه شورای شهر.

توسان معاون شهردار Paul Cunningham گفت که همه آنها وحشت زده توسط تصویری که موجب نیاز برای فرمان در وهله اول “اما نیز وجود دارد برخی از مکان ها در این فرمان که در آن برخی از اعضای جامعه احساس آنها می خواهم اجازه داده شده است.”

کانینگهام گفت: آنها ممکن است در نظر یک شبیه فرمان در آینده اما “در حال حاضر زمان برای این فرمان.”

رای به لغو تصویب 6-1 با عضو شورای استیو Kozachik که تنها عضو برای رای دادن در برابر آن.

“TPD است که نیاز و حق ایجاد مشروع صحنه جرم” Kozachik گفت. “اکثریت قریب به اتفاق مردم درک و حمایت و دخالت می کند که ما را امن تر جامعه… واژگون شدن آن ممکن است احساس خوبی به دلیل فشار سیاسی است بهترین بهره را از دولت ما.”

خبرنگار رافائل کررنزا کمک به این داستان.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا در توییتر @alana_minkler.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de