اعتماد شاخص گسترش در سراسر کانادا و ایالات متحده و اسپانیا و هنگ کنگ در 33 سایت های جدید

برای جلوگیری از تاثیر اطلاعات غلط, اخبار, سایت, اضافه, اعتماد, پروژه شفافیت آشکار

PACIFICA, کالیفرنیا., مارس 18 سال 2020 /PRNewswire/ — در این لحظه از عدم قطعیت در سراسر جهان است و به خصوص در معرض گمراه کننده و التهابی اطلاعات نما به عنوان اخبار.

امروز 33 برترين اخبار سایت های اجرا شده توسط هفت شرکت خبر پیوستن به این پروژه اعتماد برای کمک به مردم به راحتی تشخیص چیزی که واقعی است. این ورودی در اخبار شرکای گسترش اعتماد پروژه دسترس در ایالات متحده, کانادا, اسپانیا و هنگ کنگساخت آن شفافیت استاندارد اعتماد شاخص در دسترس در بیش از 200 سایت های خبری به صدها میلیون نفر از مردم در یک ماه است. شرکت کننده اخبار سایت های ارائه استاندارد آشکار در مورد چه کسی و چه چیزی است که در پشت یک داستان اخبار را قادر می سازد مردم را به قطع از طریق سر و صدا و ایجاد تصمیم گیری آگاهانه در مورد آنچه به عنوان خوانده شده و به اشتراک گذاری.

“ما مفتخریم که کار سخت و تعهد به مردم نشان داده شده توسط ما اخبار دریافتی همکاران” گفت: سالی Lehrmanبنیانگذار و مدیر اجرایی این پروژه اعتماد. “به عنوان اعتماد پروژه گسترش می یابد و بیشتر سایت های خبری اتخاذ اعتماد شاخص در حال حاضر در سطح جهانی پذیرفته شده استاندارد ما می تواند سرعت گسترش نادرست و گمراه کننده اخبار و تقویت ارزش روزنامه نگاری تولید شده توسط معتبر سازمان های خبری در سراسر جهان است.”

اعتماد شاخص در حال اجرا توسط سایت های خبری است که از طریق دقیق تایید و انطباق روند. در مارس سال 2020 راه اندازی شامل عمده بین المللی و منطقه ای و محلی و سازمان های مستقل.

جنوب چین صبح پست اول اعتماد اخبار پروژه شریک در آسیا. خط مقدم گل سرسبد تحقیقی مستند سری از پخش عمومی و خدمات تولید شده در WGBH است اولین بار مقعد نوجوان, پخش برنامه به قابلیت اعتماد شاخص ها.

اخبار CTV و ملی ناظر گسترش اعتماد شاخص برای هر استان در کانادا. Cambio 16, یک, امور جاری, مجله, منتشر شده در , مادرید, تقویت اعتماد شاخص حضور در اروپا – صفحه اصلی به یک چهارم از اعتماد پروژه اخبار همکاران. اضافی تازه واردان شامل جنوب کالیفرنیا اخبار گروه و دنور پست که رسیدن به محلی مهم بازار آمریکا.

موتورهای جستجو و رسانه های اجتماعی شرکت گسترش اعتماد پروژه را به منافع عمومی و سایت های خبری با استفاده از اعتماد شاخص به سطح قابل اعتماد اخبار. به عنوان بخشی از گسترش آن اعتماد پروژه اعلام $325,000 در دور جدید کمک های مالی از گوگل. گوگل می پیوندد اعتماد تأمین کنندگان مالی پروژه کریگ نیومارک کریگ Philanthropies به دموکراسی صندوق Facebook و جان S. and James L. نایت پایه و اساس است.

“ما سپاسگزار به گوگل برای ادامه حمایت خود را از اعتماد پروژه به عنوان نیاز به آمار و اطلاعات دقیق تر می شود و مهم تر از همیشه” Lehrman گفت. “بدون اطلاعات و اخبار موثق دموکراسی در خطر است.” Lehrman برنده جایزه روزنامه نگار تاسیس اعتماد پروژه به کمک سایت های خبری با صداقت رشد و تحقق نقش حیاتی خود را به عنوان موتور از جامعه مدنی و دموکراسی است.

این پروژه اعتماد شاخص به راحتی به رسمیت شناخته شده در هر نقطه هستند و هر دو عموم و ویژگی های استاندارد برای روزنامه نگاری با کیفیت. “ما با خوشحالی به ادامه حمایت ما از اعتماد پروژه و اخلاقی مبتنی بر استاندارد برای شفافیت در اخبار, گفت:” ریچارد Gingrasمعاون رئیس جمهور برای اخبار در گوگل. “اعتماد پروژه مورد نیاز آشکار و روشن تعاریف باید به کمک های دولتی و گوگل سیستم – تشخیص و ارزش روزنامه نگاری با کیفیت. گوگل قدردانی از اعتماد پروژه به عنوان یک مشاور آگاه به اخبار و صنایع با تکنولوژی در موضوع رویه قابل اعتماد اخبار سراسر بسیاری از ابعاد است.”

Gingras می گوید اعتماد شاخص ها می تواند مفید باشد در هدایت خود گوگل داخلی ارزیابی کیفیت نتایج جستجو ، آنها یک جزء در Facebook زمینه دکمه که به مردم کمک می کند تا ببینید که چه کسی و چه چیزی است که در پشت یک داستان مشترک با آنها. بینگ نیز با استفاده از شاخص اعتماد به افتراق بین خبر و نظر و این نمایش به کاربران است. سه شرکت های فن آوری با استفاده از Lehrman و اعتماد پروژه کنسرسیوم به عنوان یک مشاور متخصص در تلاش خود را برای بالا بردن دقیق و قابل اعتماد اخبار در جستجو و رسانه های اجتماعی.

اعتماد شاخص ایجاد شد با گوش دادن نزدیک و سپس با دعوت از مدیران ارشد اخبار از بیش از 100 سازمان برای همکاری در اتصال کاربر نیاز دارد و می خواهد به محتوای روزنامه نگاری صداقت. اعتماد شاخص ها عبارتند از: بهترین شیوه. روزنامه نگار تخصص و نوع کار Labels, منابع, روش, صورت محلی منابع متنوع صداها و عملی بازخورد. برای اطلاعات بیشتر در مورد هر شاخص اعتماد, بازدید اعتماد پروژه پرسش و پاسخ.

مورد اعتماد پروژه:

اعتماد پروژه کنسرسیوم جهانی از, اخبار سازمان های کار برای تأیید و تقویت روزنامه نگاری تعهد به شفافیت و دقت و شمول است. پروژه ایجاد اعتماد شاخص که مشترک روزنامه نگاری-تولید استاندارد برای اخبار است که کمک می کند تا به طور منظم هر دو مردم و تکنولوژی شرکت ماشین آلات به راحتی ارزیابی قدرت و یکپارچگی اخبار. اعتماد شاخص ها بر اساس کاربر قدرتمند-طراحی محور پژوهش و پاسخ به نیازهای عمومی و می خواهد. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید thetrustproject.org.

اخبار سواد ابزار: اعتماد پروژه با این نسخهها کار میکند مدنی و اخبار سواد آموزی سازمان ها به منظور افزایش توانایی مردم برای انتخاب قابل اعتماد اخبار. ما همکاری با قلم آمریکا برای ایجاد یک برای اولین بار از آن نوع ابزار دیجیتالthe Newsroom شفافیت ردیاب که آهنگ شفافیت بیش از 50 پیشرو ملی و منطقه ای رسانه ها با رویه سیاست ها و شیوه ها و مردم پشت اخبار. شفافیت ردیاب را تشویق می کند رسانه باید پاسخگو به مردم و قدرت عمومی برای انتخاب آگاهانه در مورد اخبار رسانه های آنها گوش دادن به عنوان خوانده شده.

تماس با ما:
Aprill O. ترنر
اعتماد پروژه
[email protected]
(202) 649-0719 (M)

منبع اعتماد پروژه

لینک های مرتبط

http://thetrustproject.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>