واشنگتن — کنتراست به سختی می تواند بیشتر آشکار. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو نیویورک گفته است که اگر همه جارو گران اقدامات برای جلوگیری از coronavirus نجات یک زندگی, این امر می تواند به ارزش آن است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و مشخصات دیگر: هزینه های خاموش کردن اقتصاد بیشتر از مزایای غالبا گفتن آمریکایی ها که از 35000 نفر در سال جان خود را از شایع آنفولانزا.

اگر چه آن ممکن است به نظر می رسد زمخت, دولت فدرال در واقع به مدت طولانی ساخته شده محاسبه زمانی که اعمال مقررات به نام “ارزش آماری زندگی” است که برچسب قیمت بر روی زندگی انسان است. آن استفاده شده است را در نظر بگیرید که آیا نیاز به کمربند ایمنی کیسه هوا و یا مقررات زیست محیطی, اما آن را هرگز در اعمال گسترده بهداشت عمومی زمینه.

سوال این است که در حال حاضر یک فوری با توجه به این که مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر ضامندار به این مفهوم است که درمانی برای این بیماری همه گیر باید بدتر از این بیماری و استدلال کرد که “بیشتر مردم در حال رفتن برای مردن اگر ما اجازه می دهد این را به ادامه” اگر اقتصاد باقی می ماند بسته شده است. او هدف بازگشت به ظاهر عادی برای اقتصاد در عید پاک یکشنبه, مارس 12.

منتقدان می گویند او ارائه ملت با یک انتخاب نادرست در لحظه ای که مرگ و میر و عفونت های ناشی از این ویروس در حال افزایش.

“ما در حال رفتن به قبول یک قضیه است که زندگی انسان یکبار مصرف” گفت: کومو که در دولت دیده می شود به مراتب بیشتر عفونت ها و مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیش از هر دولت دیگر. “و ما در حال رفتن به قرار دادن یک دلار رقم در زندگی انسان است.”

برای چند دهه, دولت فدرال ساخته شده است محاسبات بر چگونگی سیاست های در نظر گرفته شده برای حفاظت از سلامت آمریکا می تواند تاثیر اقتصاد است. از آنجا که ریگان دولت فدرال شده اند مورد نیاز برای انجام تجزیه و تحلیل از هر گونه پیشنهاد و مقررات است که انتظار می رود به 100 میلیون دلار یا بیشتر تاثیر در اقتصاد است.

سازمان حفاظت محیط زیست, برای مثال, انجام تحلیل هزینه منفعت به برآورد در شرایط دلار چقدر مردم حاضر به پرداخت برای کاهش خطر مرگ ناشی از عوارض جانبی شرایط بهداشتی ناشی از آلودگی است. حمل و نقل بخش برآورد هزینه اضافی که مصرف کنندگان خواهد بود مایل به خرس برای بهبود ایمنی در $9.6 میلیون.

در حال حاضر فشار-کشش از زمانی که به re-open اقتصاد در طول coronavirus بحران در مراکز به طور مشابه تلخ سوال: چه از لحاظ اقتصادی قابل قبول تلفات? قرار دادن چهره دلار در ارزش از زندگی و سلامت ذاتا ناراحت کننده, یک کارشناس گفت.

“نفرت مردم که سوال” گفت: Betsey استیونسون اقتصاد و سیاست عمومی استاد دانشگاه میشیگان که خدمت در کاخ سفید شورای مشاوران اقتصادی در دولت اوباما. “توسط تخمگذاری ریاضی در چنین خام راه مردم انقباض غیر ارادی ماهیچه هنگامی که آنها آن را ببینید.”

روز به خود تماس برای آمریکایی ها به خود اختصاص داده و به مدت 15 روز به اجتماعی دورى از جمله ماندن خانه از محل کار و بسته شدن کافه ها و رستوران ها برای کمک به سعی کنید به غرفه گسترش این بیماری تهمت اتحادش را تغییر لحن خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن بیدارم کرده است که “کشور ما ساخته نشده بود تعطیل شود” و قول داد که اجازه نمی دهد “درمان بود بدتر از این مشکل است.”

“این LameStream رسانه ای است که نیروی غالب در تلاش برای بدست آوردن من به نگه داشتن کشور ما بسته به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است به این امید که آن را مضر به انتخابات موفقیت” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی چهارشنبه. “مردم می خواهند به بازگشت به کار در اسرع وقت. ما خواهد بود قوی تر از همیشه قبل از!”

او همچنین تحت فشار قرار دادند در برابر پیشنهادات که او در حال cavalier در مورد چشم انداز از مرگ و میر بیشتر ناشی بودن توسط زودرس از بازگشایی اقتصاد است. “چگونه بسیاری از مرگ و میر قابل قبول به من؟” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: شب چهارشنبه. “هیچ.”

اما دموکرات ها می گویند که تهمت بود اولویت اقتصاد بر سلامت و ایمنی از آمریکایی ها است.

“من می خواهم به می گویند بیایید به عقب بر گردیم به کار بعدی جمعه گفت:” سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن پیشتاز برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. “که می شود فوق العاده است. اما آن را نمی توان خودسرانه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن قطعا مدافعان خود را. فاکس نیوز مفسر بریت هیوم است و نام آن را “کاملا معقول و منطقی دیدگاه” که آمریکایی های قدیمی تر خواهد بود مایل به قربانی کردن برای اقتصاد خوب و تگزاس سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک گفته او “همه” در بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله دستورالعمل به منظور کمک به اقتصاد است.

مایک لیویت بهداشت و خدمات انسانی در جمهوری جرج دبلیو بوش گفت جنگ در برابر ویروس است که شکل دادن به یک “بینهایت محلی مبارزه” و جوامع ممکن است نیاز به صورت دوره ای تنظیم به عنوان بحران گستراند.

“در هر حوزه قضایی ممکن است به این نتیجه همان — از آنجا که هر یک از صلاحیت ممکن است شرایط مختلف در مورد خرید و کسب و کار بازگشایی,” Leavitt گفت: در یک ایمیل.

در سالهای اخیر دولت نیز قرار دادن یک دلار رقم در آمریکا زندگی پس از انسان ساخته فجایع از جمله 9/11 حملات و 2010 نشت نفت BP در خلیج مکزیک که به کشته شدن 11 و ویران منطقه ای اقتصاد برای جبران خسارات قربانیان.

کنت فینبرگ که اداره قربانیان وجوه ناشی از این وقایع گفت: فرمول مورد استفاده در این کشور دادگاه بود یکی ساده است: آنچه را که قربانی را به دست آورده بیش از این دوره از زندگی خود را در محل کار, اما برای فاجعه ای که در زمان زندگی خود را ؟ در بالا از آن, وجود دارد برخی از اضافه شده برای جبران درد و رنج و پریشانی عاطفی, او گفت:.

“آن است که نسبتا ساده محاسبه” فینبرگ گفت.

اما وقتی که می آید به زمان گیر فینبرگ گفت: محاسبه تاثیر بسیار ساده است.

“وقتی کسی می گوید:” شما می دانید که خطر ابتلا به این ویروس است که به عنوان بزرگ به عنوان خطرات به همه از طریق یک رو به وخامت اقتصاد “این یک انتخاب است که همه را به” فینبرگ گفت.

در مورد کوروناویروس بحران برخی از اقتصاددانان و سیاست کارشناسان می گویند این بیماری همه گیر در ادامه به ارائه بیش از حد بسیاری از ناشناختهها به استخدام مرتب کردن بر اساس بطور سرد محاسبه و تحلیل هزینه منفعت آن استفاده شده است به منظور ارزیابی تاثیر سیاست های مانند بزرگراه فدرال و کیفیت هوا در قوانین.

“آن را کمک نمی کند برای نجات اقتصاد اگر فوق العاده ای تعداد زیادی از مردم کشته شده اند و یا بد افتاده و زندگی آنها را برای همیشه تغییر” گفت: لیزا Heinzerling که با دست و پنجه نرم نظارتی تاثیر بر اقتصاد به عنوان رئیس سازمان حفاظت محیط زیست سیاست در ابتدای دولت اوباما.

دانشگاه اقتصاددانان مارتین Eichenbaum و سرجیو Rebelo و اقتصاددان آلمانی ماتیاس Trabandt گفت: در یک مقاله منتشر شده در این هفته است که مطلوب مهار تلاش های منجر به عمیق تر آسیب های اقتصادی و رکود اقتصادی در ایالات متحده اجتناب ناپذیر بود. اما اقتصاددانان نیز پیش بینی شده است که تأمین اجتماعی-فاصله اقدامات قبل از ایالات متحده بازدید اوج آن در عفونت “موجب صرفه جویی در حدود یک و نیم میلیون نفر زندگی می کند.”

پله از تلاش برای حفظ زندگی انسان در میان یک رویداد از این مقیاس نیز می تواند تأثیر زیادی بر روی اعتماد از موسسات برای نسل های آینده گفت: David Ropeik سابق مربی خطر ارتباطات در دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد,

“به نفع یک مبارزه همه جانبه علیه یک ویروس شامل اطمینان بخش عمومی که دولت را در کنار خود است. حمایت کردن که مبارزه منطقی سوال که آیا دولت ما ایجاد کرده اند برای محافظت از ما را از چیزهایی مثل این بحران انجام خواهد داد” گفت: Ropeik نویسنده کتاب “چگونه مخاطره آمیز در آن است واقعا؟”

“از دست دادن است که برای محافظت از اقتصاد است که تضعیف ایمان است. چگونه می تواند به شما قیمت که؟”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de