– رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهادی در روزهای اخیر که او در واقع آموخته درس از خود را در حال حاضر مشهور در تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین است که در نهایت منجر به استیضاح: بیش از حد بسیاری از مردم در حال گوش دادن به تماس های تلفنی خود را.

“زمانی که شما یک تماس خارجی رهبر مردم گوش او گفت:” در Geraldo ریورا را نشان می دهد رادیو. “من ممکن است در نهایت این عمل به طور کامل. من ممکن است در نهایت آن را به طور کامل.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه متقاعد شده است که او در احاطه شده توسط مردم که نمی توان اعتماد کرد. اما در روزهای پس از او تبرئه شده توسط سنا در او رشد کرده بیشتر آوازی در مورد آن و تبدیل پارانویا به سیاست پاکسازی خود در کاخ سفید از حرفه ای بیشتر مقامات آوردن وفاداران و سفت کردن دایره در اطراف او به کوچکتر و بیشتر وفادار cenacolo از خواص است.

استیضاح مورد در برابر تهمت ساخته شده تا حد زیادی در شهادت از مقامات که در واقع کار می کرد برای او تقویت شده مشخصات خود را که دولت پر است از leakers, پلاتر, خبرچین و خائن. شهادت در زیر حکم بود مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است روشن “سرکش.”

رئیس جمهور, پسر ارشد, Donald Trump Jr., گفت: در توییتر پس از تبرئه که این تحقیقات مفید بود, در راه خود را به دلیل آن ساخته شده آن را آسان تر “کشف که همه نیاز به اخراج می شود.” رئیس و کارکنان خود را به طور فزاینده در برابر خیانت به او با خیانت به ملت است.

“من فکر می کنم او احساس می کند مانند مردم برای دریافت او از رفتن به دریا. منظورم فقط خودتان قرار دادن در کفش خود را” لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. سرسخت متحد به خبرنگاران گفت: در هفته های گذشته است. “وجود دارد فقط یک کلی نا امیدی که سیستم — وجود یک استاندارد دوگانه در رسانه ها و در واقع در قانون است.”

در آخرین هفته و نیم تهمت قرار دادند از دو شاهد که شهادت در خانه, تحقیق محروم نامزدی از یک مقام رسمی او مقصر بودن اندازه کافی وفادار و هزینههای دادستان و یک قاضی و حتی داوران forewoman در مورد دوست خود راجر سنگ.

او مشاور امنیت ملی فقط به پایان رسید انتقال بیش از 50 حرفه ای حرفه ای خارج از کاخ سفید و بازگشت به خانه خود سازمان. رئیس جمهور آورده برگشت دو از قدیمیترین و معتبرترین مشاوران امید هیکس و جانی McEntee به عنوان او خلوت به پیله اصلی خود را به سال 2016 انتخاباتی. و پرسنل بیشتر حرکت می کند به احتمال زیاد در این روز آمده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد که او ممکن است نوار مقامات دولتی از گوش دادن به تماس های تلفنی خود با رهبران خارجی را معکوس دهه از عمل در کاخ سفید است. رئیس جمهور به طور سنتی دارای چندین دستیاران از شورای امنیت ملی و وزارت امور خارجه مانیتور خارجی رهبر تماس برای کمک به تفسیر معنای خود را ثبت هر گونه توافق نامه و اطلاع رسانی به قطعات مربوطه از دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما احساس سوخته در اوایل زمانی که رونوشت از تماس های خود با رهبران مکزیک و استرالیا به بیرون درز شد. در طول صحبت های بعدی با رهبران خارجی او گاهی اوقات لگد مشاوران خصوصی در ایران و در مورد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و حتی خواستار آن شدند که خود را مترجم به نوبه خود بیش یادداشت از بحث است.

قصد بازگشت به روز خود را در کسب و کار املاک مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی در نظر گرفته ظن کلیدی برای موفقیت است. “پارانویا” او توصیه در انگیزه سمینار در سال 2000. “در حال حاضر است که برای تلفن های موبایل وحشتناک است. اما شما باید درک کنند که مردم متاسفانه متاسفانه بسیار باطل است. شما فکر می کنم ما خیلی متفاوت از شیرها در جنگل ؟ من نمی دانم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im