مایکل کوهن سابق شخصی وکیل به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حذف شده از سلول انفرادی در زندان فدرال که در آن او در زمان خدمت برای نقض مالی مبارزات انتخاباتی قوانین وکیل وی به رویترز گفت در روز شنبه.

کوهن منتقل شد و روز شنبه به ویژه واحد مسکن در Otisville فدرال تادیبی موسسه در ایالت نیویورک یک انضباطی بخش از زندان گزارش رویترز این هفته است.

کوهن وکیل راجر آدلر نیست توضیح دهد که چرا کوهن شده بود نقل مکان کرد و از سلول انفرادی. تسهیلات بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

قبل از انتقال کوهن به حال شده که در یک حداقل امنیت اردوگاه در مرکز است که حدود 70 مایل (110 متر) در شمال غربی شهر نیویورک است.

کوهن که یک بار گفت که “یک گلوله” برای مغلوب ساختن پیشی جستن محکوم به سه سال زندان در سال 2018 برای کارگردانی hush پرداخت به پورنوگرافی ستاره فیلم Stormy Daniels و سابق Playboy, مدل, Karen McDougal, که ادعا کرد که آنها تا به حال امور با مغلوب ساختن پیشی جستن. تهمت را رد کرده است داشتن برخورد.

در ماه مارس کوهن فشرده منتشر شود در اوایل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که با چکش ایالت نیویورک و ظاهر در زندان های سراسر کشور است.

ایالات متحده آمریکا اداره زندانها گفت: از جمعه 318 زندانیان فدرال و 163 کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید. پنج زندانی و چهار کارکنان در Otisville باید آزمایش مثبت با توجه به این اداره است.

آدلر گفت که او نگران است زندانیان و اصلاحات افسران نیست به طور معمول آزمایش ویروس و گفت: دفتر “ممکن است underreporting بروز این بیماری همه گیر.”

کوهن قرار داده شد در انفرادی پس از دیگری اهل بیت و شکایت خود را در مورد استفاده از اینترنت یک منبع آشنا با این موضوع به رویترز گفت این هفته است.

او واجد شرایط برای انتشار در ماه نوامبر 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de