رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق دستیار شخصی مادلین Westerhout منتشر خواهد شد ارسال به تمام کتاب است که با تمرکز بر به همین دلیل او خود را از دست داده است.

Westerhout شد یکی از طولانی ترین-شاغل اعضای رئیس کارکنان کاخ سفید بود که تحت فشار قرار دادند پس از آشکار نظرات انتقادی در مورد تهمت دختران به خبرنگاران در یک گفتگو که قرار بود محرمانه.

ناشر مرکز در خیابان گفت: Westerhout طرح برگزاری “پاسخگو به خبرنگاران گفت که با توجه به نویسنده خود را شکست توافق” شام شد رکورد.

عنوان این کتاب “رکورد: برداشتن قطعات پس از از دست دادن رویای من کار در کاخ سفید است.”

“با بسیاری از کتاب های خارج وجود دارد وجود دارد است که حمله به رئیس جمهور تهمت, من احساس می کنم مهم است که برای به اشتراک گذاشتن آنچه که من را به عنوان طرف دیگر — حقیقت — در مورد مردی است مهربان و بخشنده رئیس یک رهبر بزرگ برای کشور ما و کسی که من را عمیقا تحسین” Westerhout گفت: با توجه به Axios.

Westerhout 28 ساله به طور ناگهانی به سمت چپ و موقعیت خود را در ماه اوت و پس از او به خبرنگاران گفت که او تا به حال یک رابطه بهتر با مغلوب ساختن پیشی جستن از او Ivanka و تیفانی مغلوب ساختن پیشی جستن و این که رئیس جمهور نمی عکس با تیفانی چون او دیده می شود به عنوان اضافه وزن دارند.

Westerhout همچنین شوخی که تهمت نمی تواند انتخاب کنید تیفانی کردن از جمعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de