مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه مواجه لذا با انتخابات سال انتخاب

واشنگتن — دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح به پایان رسید با یک یادآوری که چرا مجلس نانسی پلوسی در برابر ایده برای مدت طولانی — تبرئه هر کس را دیدم که در آینده و پس از یک بمب افکن ریاست جمهوری پیروزی دامان و دست انداز در نظرسنجی اعداد فقط به عنوان 2020 مبارزات انتخاباتی رسما آغاز شد.

در حال حاضر دموکرات ها باید تصمیم بگیرند که چگونه به حرکت قانونی و چشم انداز سیاسی که آنها به کمک تغییر شکل.

پلوسی را در سراسر کشور تلویزیونی پاره از او کپی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه سه شنبه شب بر تند خو جو است که حزبی همکاری در هر مسئله ای دشوار است. عمده قانونگذاری به خطر انداخته بودند همیشه رفتن به سختی این سال انتخابات اما استیضاح مبارزه تنها عمیقتر حزبی تلخی و پیشرفت کمتر احتمال دارد.

“از آنجا که ما به” شماره 2 رهبر حزب دموکرات مجلس Steny Hoyer مریلند گفت: وقتی پرسید که چگونه کنگره و تهمت می تواند همکاری در مراقبت های بهداشتی و دیگر مسائل. او افزود: “من می خواهم احمقانه خوشبین باشیم چرا که ما انجام داده اند که تا کنون.”

دموکرات ها همچنین باید تصمیم بگیرید که چگونه با شور و نشاط برای ادامه تحقیقات از جمله به استیضاح تمرکز: trump’s تلاش برای فشار آوردن به رهبران اوکراین برای تقویت خود گشتند به دنبال خاک بر رقیب جو بایدن. ایران-کنترل سنا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه هر دو مقاله از استیضاح با ایالت یوتا میت رامنی تنها نماینده مجلس هجوم حزب خط.

سابق کاخ سفید, مشاور امنیت ملی, جان بولتون می تواند هنوز هم آسیب رساندن به اطلاعات مورد تهمت و ابراز تمایل به شهادت اگر subpoenaed. قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler, D-n. y. به خبرنگاران گفت: روز شنبه در خانه پانل احتمال احضار بولتون و دنبال دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن پروب به عنوان به خوبی.

“هنگامی که شما یک یاغی رئیس جمهور شما به ارمغان می آورد که به جلو شما را مجبور به ویژه که” Nadler گفت.

حتی به عنوان آنها در نظر مسیر پیش رو نه پلوسی و نه دموکرات ها کنترل خانه دوم حدس زدن خود تصمیم به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن.

Pelosi ایستاده بود به عنوان سدی در برابر استیضاح به صورت ماه به عنوان طرفدار استیضاح تمایلات افزایش به طور پیوسته در انجمن اما زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با اوکراین به نور در سپتامبر floodgates مجبور شدند باز است.

“هنگامی که در اوکراین اتفاق افتاده است و ما تا به حال هیچ چاره ای اما برای ادامه گفت: Rep. پیتر ولش D-Vt.

“و ما (عمل)” ولش افزود: “وجود دارد که قیمت زیادی به پرداخت هزینه سیاسی است.”

در حالی که محبوب با دموکراتها غالب لیبرال بال بسیاری از فکر می کنم یک overemphasis در مغلوب ساختن پیشی جستن تحقیقات خطرات تغذیه جمهوری خواه روایت است که overreaching دموکرات هستند با وسواس به دنبال او. آنها همچنین نگران باشیم دموکرات’ تمرکز بر روی کیف بغلی مسائل است که به کمک آنها تصرف خانه کنترل در سال 2018 انتخابات است.

“من امیدوار هستم که یک طرف نشان می دهد و نشان می دهد این است که اجازه کار برای مردم آمریکا” در مورد مسائل مانند مراقبت های بهداشتی و زیرساخت گفت: Rep., لو کوریا, D-کالیفرنیا با همکاری رئیس سگ آبی ائتلاف که نشان دهنده حدود 25 متوسط آمریکا.

بررسی استیضاح را سیاسی پیش از ماه نوامبر انتخابات است و حداقل به عنوان پر.

دموکرات ها می گویند با وجود تهمت را تبرئه دادگاه روت طولانی مدت توجه خود را کثیف رفتار و حمله اوباما به او رای خود را absolving او. آنها می گویند که تضعیف خواهد شد انتخاب مجدد خود را مناقصه نوروزی در نوسان متحده مانند کلرادو مین و آریزونا.

“این تقویت این دیدگاه که مغلوب ساختن پیشی جستن است غیر اخلاقی و فاقد یکپارچگی” گفت دموکراتیک ناظر انتخابات جفری Garin. “و آن را در معرض تعدادی از سناتور جمهوریخواه به عنوان هک مدیون به رئیس جمهور و میچ مک کانل” که رهبر اکثریت سنا از ایالت کنتاکی که دموکرات عشق به هدف.

خواهان مقابله با آن تلاش کرده است, هیجانی, اوباما رای دهندگان تنها چند ماه قبل از روز انتخابات با استناد به یک نظرسنجی گالوپ نشان مغلوب ساختن پیشی جستن با 49 درصد کار تصویب امتیاز بالاترین ریاست جمهوری خود. آنها می گویند پلوسی ساخته شده اشتباهات تاکتیکی که در معرض دموکرات استیضاح درایو به عنوان یک پرهیاهو و سیاسی و ورزش در روند تضعیف بیش از دو دوجین آمریکا از مغلوب ساختن پیشی جستن-برنده مناطق.

“رئیس جمهور است و او بالاترین تصویب امتیاز پس از او شده است در دفتر” گفت: رهبر اکثریت میچ مک کانل R-Ky. “من می توانم به شما بگویم به عنوان یک نظرسنجی watcher که به دنبال در پای صندوقهای رای در برخی سنا مسابقات هر یک از مردم ما در سختی و نژادها و هر یک از آنها را در شکل بهتر امروز از آنها قبل از استیضاح آزمایشی آغاز شده است.”

جمهوری خواهان به خصوص انتقادی از آمریکا ” تصمیم به مبارزه نیست بیشتر در دادگاه برای به دست آوردن شهادت و اسناد و مدارک. دموکرات ها گفت: آنها کاهش یافته و این تلاش ها به دلیل تهمت می تواند مجبور حقوقی نبردهای ماندگار سال به طور موثر انحراف استیضاح تلاش است. جمهوری خواهان گفت که تصمیم گیری ساخته شده آن را آسان برای به تصویر کشیدن دموکرات به عنوان مراقبت کمتر در مورد جدی تحقیق و تفحص از سیاست است.

“شما حتی نمی زحمت به جلو و تمام اهرم گفت:” اسکات Jennings دیرین سیاسی مشاور مک کانل.

بسیاری از دموکرات ها می گویند که وجود دارد هیچ راهی برای جلوگیری از جمهوریخواهان از شکایت که تحقیقات سیاسی و فاقد شواهد کافی است.

“آنها می باید گفت که اگر شما می خواهم تولید حجم بیشتر شواهد” گفت: جان لارنس پلوسی رئیس ستاد به مدت هشت سال در پایان سال 2013 است.

و در حالی که دموکرات ها جمع آوری شواهد قانع کننده ای در برابر تهمت آنها به اشتباه فکر آنها می خواهم برنده با توسل گسترده به رای دهندگان گفت: Brendan باک یک توافق مشاور که توصیه رهبران کنگره. جمهوری خواهان غالب با هدف استدلال های خود را در مذاکرات هسته محافظه کار و حامیان یک تاکتیک است که رانده مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

“دموکرات ها به نظر می رسید به بازی با قوانین قدیمی و رئیس جمهور توسط قوانین جدید” باک گفت.

یکی وزش خانه دموکرات گفت: دموکرات ها در مواجهه با مشکل انتخاب مجدد دعوا از مغلوب ساختن پیشی جستن-تکیه ولسوالی فکر می کنم پلوسی ساخته شده تصمیمات تاکتیکی است که می تواند آنها را به خطر اندازد.

که شامل یک ماه تاخیر در به طور رسمی ارسال در مجلس استیضاح مقالات به مجلس سنا. که تغذیه ایران با استدلال که تلاش های سیاسی بود گفت: حزب دموکرات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به توصیف مکالمات خصوصی.

این دموکرات گفت: نمایندگان مجلس نیز عقب کشیدم در پلوسی تصمیم به امضای استیضاح مقالات و توزیع قلم به عنوان یادگاران به همکاران. از حزب دموکرات گفت: رای دهندگان در مناطق اغلب ذکر شده است که تلویزیونی مراسم به عنوان شواهدی وجود دارد که استیضاح شد با انگیزه های سیاسی.

“فرار آنها به عنوان” من نه فقط به طور منظم دموکرات من برسد سراسر, حزب, خطوط,'” گفت: سابق Rep. تام دیویس R-Va., که پس از فرار از خانه روحانی در مبارزات انتخاباتی سازمان است. “و در اینجا آنها در حال impeaching رئیس جمهور بود.”

یکی از چیزهایی که بسیاری از توافق طرفین در ماه نوامبر استیضاح به خوبی می تواند جایگزین مسائل دیگر و به احتمال زیاد خواهد تلفیق شدهاست و به طور کلی همه پرسی در مغلوب ساختن پیشی جستن.

“صادقانه من حدس می زنم این است که مردم را بسیار به سرعت در حال تبدیل به میز آشپزخانه مسائل” گفت: سابق تشکر. دیوید اطاعت D-Wis.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر