مغلوب ساختن پیشی جستن $4.8 تریلیون بودجه پیشنهادی revisits رد کاهش

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده است $4.8 تریلیون انتخابات سال بودجه طرح بازیافت است که قبلا رد کاهش به برنامه های داخلی به وعده یک بودجه متعادل در 15 سال — همه در حالی که با تقویت نظامی و خروج از مزایای مدیکر و امنیت اجتماعی دست نخورده.

مغلوب ساختن پیشی جستن مالی 2021 طرح به روز دوشنبه منتشر می شود, وعده دولت کسری بودجه خواهد تاج بالای $1 تریلیون تنها برای بودجه جاری سال قبل به طور پیوسته کاهش به سطوح قابل کنترل.

این طرح عملا هیچ شانسی حتی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح سوخته واشنگتن است. آن کاهش مواد غذایی, مزرعه, یارانه, پزشکی و وام های دانشجویی نمی تواند عبور زمانی که جمهوری خواهان کنترل کنگره بسیار کمتر در حال حاضر با لیبرال مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا تنظیم دستور کار است.

پلوسی گفت: جمعه شب که “بار دیگر رئیس جمهور است که نشان دهد چقدر کوچک او ارزش سلامت خوب است امنیت مالی و رفاه سخت کوش خانواده های آمریکایی است.”

“سال به سال رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه باید به دنبال تحمیل کاهش ویرانگر به بحرانی حیاتی است که میلیون ها نفر از آمریکایی ها با تکیه بر” او در بیانیه ای گفت. “آمریکایی ها با کیفیت و مقرون به صرفه مراقبت های بهداشتی خواهد شد و هرگز امن با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه نیز تکه تکه در سال گذشته به سختی به دست بودجه مقابله بین کاخ سفید و پلوسی با تحمیل فوری 5 درصد کاهش به غیر از آژانس دفاع از بودجه های تصویب شده توسط کنگره است. کاهش کاهش به آژانس حفاظت از محیط زیست و مصرف 700 میلیارد دلار از پزشکی بیش از یک دهه نیز nonstarters در کاپیتول هیل اما هر دو در کاخ سفید و دموکرات ها امیدوار هستند از پیشرفت در بهار امسال در داروهای تجویزی قیمت.

مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه یک طرح نوشته شده به عنوان اگر او می تواند تصویب آن بدون کسب موافقت کنگره. آن متکی بر گلگون اقتصادی پیش بینی 2.8% رشد اقتصادی در این سال و 3 درصد بیش از مدت طولانی — در علاوه بر این به ادعای خیالی از آینده کاهش به برنامه های داخلی — به نشان می دهد که ممکن است به خم شدن کسری منحنی در مسیر درست است.

که تردستی را قادر می سازد مغلوب ساختن پیشی جستن به قول whittle پایین $1.08 تریلیون دلار کسری بودجه به صورت مداوم بودجه سال و یک $966 میلیارد دلار کسری بودجه شکاف در 2021 سال مالی شروع Oct. 1 به $261 میلیارد دلار در سال 2030 با توجه به خلاصه جداول به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. تعادل در می آیند 15 سال است.

واقعیت این است که هیچ یک مغلوب ساختن پیشی جستن دموکراتیک-کنترل خانه یا ایران برگزار شد سنا — هر گونه علاقه در مقابله با یک بیماری مزمن بودجه شکاف است که نیروهای دولتی به قرض 22 سنت از هر دلار در آن خرج می کند. کاخ سفید طرح پیشنهاد $4.4 تریلیون کاهش هزینه ها در طول دهه آینده

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین در ضمن با تمرکز بر اقتصاد و تاریخی کم نرخ بیکاری در حالی که نادیده گرفتن دولت بودجه.

در کاپیتول هیل دموکرات ها کنترل خانه خود را دیده اند تعداد کسری آگاه “سگ آبی” کوچک در حالی که فهرستی از قانونگذاران طرفدار پر هزینه “مدیکر برای همه” و “سبز معامله جدید” پیشنهاد کرده است دارای عقاید. چای حزب جمهوری خواهان را تا حد زیادی رها شود تعریف شده است که حداقل در بخش خود موفق به تصاحب خانه یک دهه پیش.

تهمت نیز امضا دو گسترده تر بودجه معاملات کار می کرد توسط دموکرات ها و جمهوری خواهان برای خلاص شدن از کاهش هزینه های چپ بیش از یک شکست خورده سال 2011 بودجه خبر داد. نتیجه این شده است چشم ظاهر گذراندن سطوح برای دفاع — به حدود 750 میلیارد دلار در این سال — ها و دستاوردهای قابل توجهی برای داخلی برنامه های مورد علاقه دموکرات ها.

کاخ سفید انجام نشده زیادی برای جلب توجه به بودجه امسال انتشار هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است طرح های مورد علاقه 2020 کلید میدان نبرد متحده مانند افزایش به 250 میلیون دلار برای بازگرداندن فلوریدا باتلاقی و حرکت در نهایت به کنار گذاشتن یک چند میلیارد دلاری هرگز-با استفاده از زباله های اتمی که سیاسی سم در نوادا است. کاخ سفید نیز به بیرون درز کلمه از $25 میلیارد پیشنهاد برای “احیای روستایی امریکا” با کمک های مالی برای دسترسی به اینترنت پهن باند و سنتی دیگر پروژه های زیربنایی مانند جاده ها و پل ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه نیز وعده 3 میلیارد دلار افزایش به 25 میلیارد دلار برای ناسا به امید بازگشت فضانوردان به ماه و مریخ است. این شامل یک افزایش تا 10 سال $1 تریلیون زیرساخت پیشنهاد متوسط والدین, ترک طرح, a 10-year, $130 میلیارد set-aside برای مقابله با هزینه های بالای داروهای تجویزی در این سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ایالات متحده و مکزیک مرز دیوار خواهد دریافت 2 میلیارد دلار تخصیص بیش از ارائه شده توسط کنگره اما کمتر از 8 میلیارد دلار درخواست شده در سال گذشته است. مغلوب ساختن پیشی جستن به دیوار به اندازه کافی پول در دست به ساخت 1000 مایل از دیوار یک مقام ارشد دولت گفت: بسیاری از آن به دست آمده با استفاده از بودجه خود و انتقال قدرت. رسمی نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد بودجه قبل از آن ساخته شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است متوسط تنظیمات به واجد شرایط برای منافع امنیت اجتماعی ناتواني و او پیشنهاد کاهش به مدیکر ارائه دهندگان خدمات از جمله بیمارستان اما هزینه واقعی راننده مدیکر و امنیت اجتماعی در حال انجام است بازنشستگی افزایش رونق نوزاد-تولید و هزینه های مراقبت های بهداشتی است که در ادامه به سبقت گرفتن تورم.

با مدیکر و امنیت اجتماعی تا حد زیادی از روی میز مغلوب ساختن پیشی جستن است به جای تمرکز بر خدمات درمانی فراهم می کند که مراقبت به بیش از 70 میلیون فقیر و افراد معلول. باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا با موفقیت گسترش مدیکید در هنگام عبور از قانون مراقبت مقرون به صرفه از یک دهه پیش اما تهمت تایید شده است ایران قصد دارد — آنها موفق چشمگیری در سنا دو سال پیش به طور چشمگیری محدود کردن برنامه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین مدیکید پیشنهاد گفت: دولت اجازه می دهد متحده که می خواهند انعطاف پذیری بیشتر در پزشکی قبول فدرال خود را به اشتراک گذاری به عنوان یک مبلغ یکجا; متحده برای ماندن در پزشکی سنتی 3% کلاه در هزینه رشد می کند. تهمت نیز احیای یک طرح رد شده توسط قانونگذاران در گذشته برای برش مواد غذایی تمبر هزینه های ارائه بسیاری از مزایای به عنوان محموله های مواد غذایی به جای پول نقد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر