مغلوب ساختن پیشی جستن را دریافت درگیر در نیروی دریایی کاپیتان COVID-19 فلپ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که وزن در خوار سروان. برت Crozier نیروی دریایی ارتش وضعیت و اقدام نیروی دریایی دبیر سوزش ملامت هواپیما حامل کاپیتان بود که رها از فرمان پس از بالا بردن زنگ بیش از این گسترش coronavirus در کشتی خود را.

“من می خواهم به درگیر شدن و دیدن آنچه در جریان است وجود دارد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید coronavirus نیروی کار روزانه در نشست خبری دوشنبه شب.

سروان. Crozier از ناو یو اس اس تئودور روزولت بود سرنگون هفته گذشته پس از نوشتن یک یادداشت شفاعت برای کمک با شیوع کروناویروس در ایران-طراحی ناو هواپیمابر بود که کنار در گوام است.

این یادداشت پس از آن در بر داشت راه خود را به اخبار و گزارش.

در روز دوشنبه با توجه به سی ان ان و دیگر سازمان های خبری اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly در فایل صوتی به آدرس روزولت خدمه گفت: Crozier شد “بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمقانه به افسر فرمانده یک کشتی بود.”

او همچنین متهم فرمانده سابق یک “خیانت به اعتماد”.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آن را “یک اشتباه به ارسال نامه” است که آن را نشان داد “ضعف است.”

“این ناعادلانه به خانواده های این افراد در کشتی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از حامل هسته ای در خارج از کشور.

اما او افزود: “من به دنبال نابود کردن زندگی یک فرد است.” او گفت که او تا به حال بررسی Crozier نیروی دریایی ارتش رکورد و “به نظر می رسد به من مانند او را برجسته مرد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ثابت به مراتب مهم تر از خوار کاپیتان از سخنان Modly اما او گفت که او بشنود از هر دو طرف به زودی.

فرمانده انتقاد

تهمت نیز ستایش Modly به عنوان یک “مرد بسیار مورد احترام” و گفت که او می خواهم در مورد این موضوع با وزیر دفاع علامت Esper.

“من می خواهم به حل مشکلات” رئیس جمهور گفت:. “شاید ما می تواند آن را حل کند به راحتی.”

Modly اعلام کرد که تصمیم به از بین بردن Crozier فرماندهی پنج شنبه گذشته به انتقاد از راه او ابراز نگرانی کرده و گفته این افسر اجازه دهید استرس از شیوع بیماری که تحت تاثیر بیش از 100 خدمه اعضای “پایمال کردن توانایی های خود را به عمل حرفه ای است.”

این یادداشت که رهبران نیروی دریایی می گویند فرستاده شد نا امن از طریق ایمیل و توزیع گسترده در خارج از زنجیره ای از فرمان “ایجاد شده کمی از وحشت در کشتی” و “تحریف حقایق از آنچه که قرار بود در کشتی به عنوان” Modly گفت. “آن مطرح شده زنگ هشدار بی ارزش.”

با استناد به یک “مداوم و شتاب” خطر در هیئت مدیره حامل Crozier فرستاده خود را با نیروی مافوق این یادداشت شفاعت “ما نه در جنگ. ملوانان لازم نیست برای مردن.”

به نام او برای از بین بردن تمام اما یک اسکلت خدمه از حامل که ملوانان در محله های نزدیک به طوری که آنها می تواند جدا شده و تست شده است.

Modly پیشنهاد کاپیتان حرکت “به خطر افتاده است با منافع امنیت ملی ایالات متحده” و نیروی دریایی بود و در حال حاضر در روند پرداختن به Crozier نگرانی هنگامی که او پیام خود را. وی افزود Crozier موفق به بحث در مورد نگرانی های در این یادداشت با افسر فرمانده که او نیز در هیئت مدیره روزولت.

تشکر. ایلین لوریا D-Va., نیروی دریایی جانباز گفت: در بیانیه ای که روز شنبه Modly باید رد کرد چرا که او “به اظهارات خدمه نشان می دهد که او به هیچ وجه مناسب به رهبری نیروی دریایی را از طریق این زمان تلاش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im