رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال می خواستم برای شروع یک کاخ سفید بحث های رادیویی نشان می دهد در تلاش برای سرکوب آمریکایی ها نگرانی در مورد شیوع کروناویروس اما تصمیم گرفت در برابر آن به خاطر او نمی خواهم به رقابت با راش Limbaugh.

مغلوب ساختن پیشی جستن به ارمغان آورد تا این ایده در اوایل ماه مارس زمانی که او با حضور در جلسه coronavirus نیروی کار با توجه به نیویورک تایمز.

رئیس جمهور توضیح داد: به پانل نشان می دهد و اجازه می دهد او را به پاسخ به سوالات به طور مستقیم ، تماس خواهد بود و نه نمایش و اجازه می دهد مردم برای تماس و صحبت با یک در یک با او.

این نشان می دهد پیش بینی با مغلوب ساختن پیشی جستن به دو ساعت در روز و هر روز این روزنامه است. اما رئیس جمهور به سرعت دقیق یک دلیل کلیدی او نمی خواهد حرکت پیش رو با نشان می دهد – او نمی خواهید به دست درازی در Limbaugh خاک.

برخی از در اتاق نیست در حال حاضر که آیا تهمت بود به شوخی در مورد نشان می دهد اما آنها خود می دانستند و احترام به Limbaugh جدی بود.

این بار گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کاملا قدردانی میزان Limbaugh برسد و این واقعیت است که آن را ارائه می دهد یک متریک در رئیس جمهور تصمیمات و آنچه فکر می کند که آنها. و آن اشاره کرد Limbaugh است که در میان تهمت تاثیر گذار ترین حامیان.

Limbaugh به تازگی به نام انتقاد از تهمت دست زدن به این ویروس در بحران “سیاسی آمار کار” بار اشاره کرد.

رادیو و تلویزیون نشان می دهد بحث میزبان دریافت مدال آزادی ریاست جمهوری در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه در ماه فوریه است. قبلا Limbaugh اعلام کرده بود او تشخیص داده شد با پیشرفته سرطان ریه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de