مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘ایده بسیار خوب در مورد کیم, سلامت, اما نمی توانم به شما بگویم’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او یک “ایده بسیار خوب در مورد سلامت رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد, اما هنوز نمی تواند در مورد آن صحبت publicly.

او اشاره که او 36 ساله نشده اند ممکن است در یک وضعیت به بحث در روز شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود در مورد کیم سلامت در طول پرسش و پاسخ بخشی از Coronavirus نیروی کار جلسه بعد از ظهر دوشنبه در کاخ سفید به باغ گل رز.

“کیم جونگ سازمان ملل متحد?” رئیس جمهور پاسخ داد. “من می توانم به شما بگویم که دقیقا. بله من یک ایده بسیار خوبی است اما من نمی توانم در مورد آن صحبت کنید در حال حاضر. من فقط آرزو می کنم او خوب است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که او تا به حال یک “رابطه بسیار خوبی” با رهبر کره شمالی. او اعلام کرد که ایالات متحده “شده اند که در جنگ” با مرموزترین کشور به حال او شده است و رییس جمهور که کیم “انتظار می رود که.”

“من امیدوارم که او خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من نمی دانم چگونه او انجام نسبتا صحبت کردن. ما را ببینید. شما احتمالا شنوایی در نه چندان دور آینده است.”

گمانه زنی ها اجرا شایع در روزهای اخیر که کیم یا مرده است در کما یا صرفا در کوه برای جلوگیری از ابتلا به کوروناویروس. او به شدت اضافه وزن و اعتقاد بر این است که مشکلات بهداشت و سلامت دیگر مربوط به سیگار کشیدن و نقرس. خانواده-اجرای دیکتاتوری هیچ خط روشن از ظهر.

وقتی یک خبرنگار سعی کردم به یک سوال در مورد کیم, مغلوب ساختن پیشی جستن او را قطع کردن, گفته, کیم “نمی گویند هر چیزی در شنبه گذشته. هیچ کس نمی داند که در آن او است پس بدیهی است که او نمی توانست آن را گفت. این اخبار.

زمانی که این خبرنگار ادامه تهمت قطع کردن دوباره گفت: “که کیم جونگ سازمان ملل متحد در بیانیه ای در روز شنبه. من فکر نمی کنم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de