مغلوب ساختن پیشی جستن جیر پشت ژنرال فلین Exculpatory شواهد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک روز صبح پس از رفت و آمد حکم سابق کمپین مشاور راجر سنگ هدف در گرفت دادستان سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه صبح:

“اسناد جدید منتشر شد فاش ژنرال فلین بود گفتن حقیقت و FBI آن را می دانستند! @OANN”

مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به فلین دفاع تشکیل پرونده جمعه که ارائه شده یادداشت های دست نویس به عنوان exculpatory شواهد ایالات متحده به عنوان قاضی دادگاه منطقه مورچه سالیوان است که به دنبال درخواست تجدید نظر انداختن را مورد توسط وزارت دادگستری به عنوان سیاسی گزارش شده است.

وکیل مدافع سیدنی پاول و همکاران نوشت: در این گزارش:

“این اسناد ایجاد که در 25 ژانویه 2017 — روز بعد از عوامل کمین او در کاخ سفید — عوامل و DOJ مقامات می دانستم که ژنرال فلین اظهارات نمی شد و مواد به هر, تحقیق که او باز و آینده’ با این عوامل است که او تا به حال هیچ قصد فریب آنها و معتقد است که او به طور کامل راستگو با آنها. در هیچ جرم و جنایت برای بسیاری از دلایل. این اسناد شناخته شده بودند به وجود داشته باشد در بالاترین سطح وزارت دادگستری و مشاور ویژه و در عین حال آنها از دفاع به مدت سه سال.”

قاضی سالیوان درخواست کامل دادگاه تجدید نظر پنج شنبه پس از سه قاضی پانل ماه گذشته دستور داد سالیوان به رد پرونده فلین پس از وزارت دادگستری تصمیم فوق العاده ای برای رها دادستان است.

ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا گفت: در یک 2-1 حکم وزارت دادگستری تصمیم به رها کردن پرونده فلین حل و فصل این موضوع حتی اگر فلین به حال مجرم به عنوان بخشی از ویژه مشاور رابرت مولر را در روسیه بررسی به دروغ گفتن به اف بی آی است.

درخواست سیگنال های سالیوان نارضایتی حاکم. اگر آن را خواهد طولانی دادگاه مبارزه با بیش فلین سرنوشت و نمایندگی دیگری چشمگیر توسعه در یک مورد که تاب غیر منتظره و تبدیل بیش از سال گذشته و تبدیل فلین به چیزی از یک علت حامله, vintag برای مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او.

سالیوان به حال کاهش یافته است بلافاصله پس از اخراج در مورد به دنبال به جای بررسی خود را در بخش درخواست. او منصوب بازنشسته قاضی فدرال به استدلال می کنند در برابر وزارت دادگستری و موقعیت را در نظر بگیرید که آیا فلین برگزار می شود در جنایی تحقیر برای دروغ. او تا به حال مجموعه جولای 16 شنوایی به طور رسمی شنیدن درخواست برای رد این مورد.

سالیوان گفت: در دادگاه مقالات پنج شنبه استیناف تصمیم “در واقع علائم چشمگیر شکستن از سابقه که تهدید دولت منظم از عدالت است.”

او گفت: این حکم مانع از دادگاه از انجام آن کار است.

“پانل تصمیم را تهدید می کند به نوبه خود عادی روند قضایی وارونه,” او نوشت. “این است که دادگاه منطقه کار را در نظر بگیرید و حکومت در انتظار حرکات حتی آنهایی که ساده به نظر می رسد.”

او درخواست کامل دادگاه تجدید نظر به دوباره شنیدن در این مورد. اگر دادگاه موافقت 11 تمام وقت قضات در سی مدار خواهد گوش دادن به استدلال, به جای فقط سه هنجار برای بسیاری از موارد است.

“تصمیمات قضایی قرار دارد بر اساس این رکورد قبل از دادگاه و نه حدس و گمان در مورد آنچه که در آینده ممکن است نگه دارید” دادگاه مقالات گفت.

قاضی ایتالیایی رائو یک مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد بود که پیوست توسط قاضی کارن LeCraft هندرسون نوشت: در نظر رد مورد که سالیوان به حال تجاوز دوم-حدس زدن وزارت دادگستری تصمیم. این مورد او نوشت: “این است و نه غیر معمول در مورد که در آن یک جستجو از پرس و جو توجیه است.”

اطلاعات از آسوشیتد پرس استفاده شده در این گزارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net