مغلوب ساختن پیشی جستن به عفو Kerik, رفت و آمد Blagojevich را از جمله

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و انتظار می رود که به عفو سابق پلیس شهر نیویورک کمیسر برنارد Kerick و رفت و آمد حکم سابق فرماندار ایلینویز راد Bagojevich با توجه به اخبار و گزارش های متعدد.

Kerik شد مورد ستایش قرار داد به عنوان یک قهرمان پیشرو در NYPD در طول 9/11 حملات بود و بعد از آن نامزد به ملت و میهن شدند.

او التماس کرد گناه در سال 2009 به اتهام جنایت مالیات تقلب و دروغ به دولت و محکوم شد سال بعد o چهار سال در زندان است. او آزاد شده از زندان فدرال در سال 2013.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به رفت و آمد به 14 سال زندان حکم سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich بود که به اتهام فساد سیاسی تنها چند ماه پس از او به نظر می رسد در مغلوب ساختن پیشی جستن واقعیت تلویزیون نشان می دهد “مشهور شاگرد.”

Blagojevich که تحسین از یک کشور با سابقه ای طولانی در پرداخت-به-بازی, طرح انتظار می رود برای قدم زدن به بیرون از زندان بعد از پنج شنبه با توجه به یک فرد نزدیک به او صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود چرا که آنها تا به حال نه دیده می شود هر امضا کاغذ بازی. او در بر داشت شده بود به جرم جنایاتی که شامل به دنبال فروش یک قرار ملاقات با باراک اوباما را بسازید و تلاش برای لرزش یک بیمارستان کودکان.

Kerik را عفو اعلام شد فقط ما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا اعطای عفو کامل به سابق San Francisco 49ers صاحب ادی DeBartolo جونیور در فساد شارژ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر