مغلوب ساختن پیشی جستن به جزئیات ما coronavirus تلاش شومر به دنبال $8.5 B

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب رانده چهارشنبه در برابر انتقاد است که دولت او انجام نمی دهد به اندازه کافی برای دیدار با کروناویروس تهدید به عنوان قانونگذاران به نام به بیماری مبارزان پول بسیار بیشتر از $2.5 میلیارد کاخ سفید درخواست کرده است.

یک روز پس از او به دنبال به حداقل رساندن ترس از گسترش ویروس به طور گسترده ای در سراسر آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن آمادگی برای برگزاری کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی با کارشناسان از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

در همین حال مقامات بهداشت گفت: سه coronavirus موارد گزارش شده در ایالات متحده آوردن چوب خط حساب کردن در اینجا به 60.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه که CDC بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر و دیگران در دولت در حال “انجام یک کار بزرگ با توجه به کروناویروس!” و متهم به برخی اخبار رسانه ها از “وحشت در بازار است.”

در کاپیتول هیل ارشد قانونگذاران به نام برای هر دو حزب در هزینه های بسته بندی که به فدرال و ایالتی و مقامات محلی منابع بیشتر است. کنگره در سال های اخیر در زمان یک رویکرد مشابه با مخدر اپیدمی پمپاژ فدرال دلار برای درمان و پیشگیری است. رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر از نیویورک پرده برداری از یک $8.5 میلیارد coronavirus پیشنهاد.

مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای دولت او شده است ارسال پیام های مخلوط مورد ویروس.

CDC در روز سه شنبه هشدار داد که آمریکا به آماده شدن برای یک شیوع این بیماری است که باعث شده است بیش از 81,000 موارد در سراسر جهان — به طور عمده در چین است.

این تعداد در ایالات متحده آمریکا شامل افرادی که در سفر بازگشت از شیوع مناطق در چین و یا همسرانشان; سه نفر که تخلیه از مرکزی چین در شهر ووهان و 42 آمریکایی که مسافران در الماس شاهزاده خانم کروز کشتی و تخلیه شدند توسط دولت فدرال ایالات متحده از جایی که کشتی لنگر انداخت در ژاپن است.

قبل از او پرواز از هند در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: coronavirus وضعیت “بسیار خوبی تحت کنترل در کشور ما است.” دولت از کنگره خواسته است تا برای اضافی $2.5 میلیارد به سرعت توسعه یک واکسن پشتیبانی آمادگی و پاسخ فعالیت ها و جمع آوری تجهیزات مورد نیاز و منابع.

جمهوری خواه و دموکرات به قانونگذاران به طور یکسان مورد سوال کرده اند که آیا این درخواست کافی است.

شومر را $8.5 میلیارد دلار طرح بیش از سه مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست. این شامل 4.5 میلیارد دلار برای وزارت بهداشت و خدمات انسانی به کار برای جلوگیری از شیوع بیماری در ایالات متحده $1 میلیارد دلار برای توسعه و تولید یک واکسن 1 میلیارد دلار برای کمک به کشورهای دیگر در مبارزه با کروناویروس و 2 میلیارد دلار برای بازپرداخت متحده برای هزینه های متحمل شده در مقابله با شیوع.

خانه تخصیص رئیس نیتا Lowey D-n. y. گفت: آن را زودرس برای قرار دادن برچسب قیمت بر روی بسته بندی. “ما در حال کار بر روی آن است و ما باید تعدادی اما من مطمئن هستم که آن را به تعدادی که شومر این پیشنهاد گفت:” Lowey و اضافه کرد که او کار کردن با قانونگذاران از هر دو طرف.

مشاوران گفت: خانه اندازه گیری است به احتمال زیاد رونمایی در هفته آینده. دو حزبی “چهار گوشه” جلسات — دموکرات ها و جمهوری خواهان در هر دو مجلس نمایندگان و سنا — شروع پنج شنبه یک خانه دموکراتیک مشاور گفت: با یک لایحه دو حزبی هدف.

شومر شده است به شدت انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به شیوع و درخواست خود را اعلام کرد قبل از دموکراتیک-کنترل خانه تخصیص بودجه کمیته وزن در rankled برخی از دموکرات ها امید برای سریع دو حزبی اقدام برای مقابله با بحران.

ورود در ایالات متحده در اوایل روز شنبه تهمت بلافاصله شروع به مقابله با منتقدان که می گویند او باید عمل کرده و هر چه زودتر به تقویت فدرال پاسخ به کوروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن است تعجب با صدای بلند اگر وزیر بهداشت آذر حق فرد برای رهبری دولت را پاسخ. کاخ سفید در نظر گرفته شده نامگذاری یک ویروس تزار اما مطمئن نیست که مسیر سمت راست گفت: یک فرد آشنا با این بحث. آذر خودش گفت: به حمایت از نامگذاری تزار.

در میان کسانی که تحت بررسی برای این پست: سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb. این فرد صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد مذاکرات خصوصی.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام نیز هل دادن به عقب. گریشام را بازتوییت کرد یک CDC پست که گفت: “در حال حاضر وجود ندارد به گزارش جامعه گسترش” از کروناویروس در آمریکا

این هفته موسسه ملی بهداشت دریافت حمل و نقل از آزمون دوز واکسن نامزد از Moderna, Inc., در آماده سازی برای اولین مرحله آزمایش ایمنی در چند ده نفر با هدف آغاز ماه آوریل است. اما دکتر Anthony Fauci, NIH را بیماری های عفونی و رئیس خبرنگاران هشدار داد که در بهترین سناریو “شما در حال صحبت کردن در حدود یک سال تا یک سال و نیم” قبل از هر واکسن خواهد بود آماده برای استفاده گسترده است.

Fauci گفت که در حالی که تنها چند مورد تبدیل شده است در ایالات متحده از مسافران خارج از کشور “ما باید قادر به فکر می کنم در مورد چگونه ما را در پاسخ به یک بیماری همه گیر شیوع.”

“این بسیار روشن است. اگر ما یک جهانی همه گیر هیچ کشور در حال رفتن به بدون تاثیر” Fauci گفت.

یک بیماری همه گیر شامل مستمر گسترش پایدار انتقال از فرد به فرد در مناطق متعدد و نیمکره در سراسر جهان به طور همزمان Fauci اشاره کرد.

__

آسوشیتد پرس نویسنده جاناتان Lemire, Zeke میلر اندرو تیلور و AP پزشکی نویسنده Lauran Neergaard کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>