رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه تهدید به شکایت “همه” که در سابق مشاور ویژه رابرت مولر را بررسی و تعقیب دیرین خود را متحد راجر سنگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب سنگ محاکمه در یک سری از توییت صبح روز سه شنبه گفت که “این Mueller دادستان و کل مولر بررسی شد و به طور غیر قانونی راه اندازی بر اساس ساختگی و در حال حاضر به طور کامل بی اعتبار جعلی پرونده دروغ گفتن و جعل اسناد و مدارک به دادگاه FISA و بسیاری از چیزهای دیگر.”

وزارت دادگستری به تازگی تغییر آن صدور حکم توصیه برای سنگ بود که به اعدام محکوم شده در هفت فقره از جمله انسداد دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری.

“همه چیز نیاز به انجام با این جعلی بررسی است که به شدت آلوده و به نظر من باید پرتاب کردن. حتی مولر خطاب به کنگره که او را نمی بینم من برای تبدیل شدن به مدیر FBI (دوباره) ثابت شده است نادرست” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده در روز سه شنبه.

“کل معامله شد و در مجموع کلاهبرداری. اگر من رئیس جمهور من می خواهم به تحت پیگرد هر کس همه جا,” او به این نتیجه رسیدند و اضافه میکند: “اما شاید من هنوز هم خواهد شد. شکار ساحره!”

پس از تغییر در محکومیت توصیه دادستان کل ویلیام Barr متهم شده است که توسط دموکرات ها از داشتن “عمیقا آسیب دیده حاکمیت قانون خروج از DOJ به صدور حکم توصیه” با توجه به مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا که در توصیف این تغییر به عنوان یک “عمل دخالت” در بیانیه ای در هفته گذشته با توجه به NBC News.

Barr گفت: ABC اخبار هفته گذشته که مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی این DOJ آن را “غیر ممکن است برای من به انجام کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de