مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند گزارش های نادرست در بیماری کیم جونگ سازمان ملل متحد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پنجشنبه انداخت بیشتر آب سرد در گزارش می دهد که رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد به شدت بیمار بود اما کاهش یافته است می گویند اگر او تا به حال شده است در تماس با مقامات وجود دارد.

“من فکر می کنم این گزارش اشتباه بود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روزانه کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی گفت که او شنیده بود بر این اساس بود که “اسناد قدیمی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال روز سه شنبه گفت که او ممکن است تماس با کره شمالی مقامات به پرس و جو در مورد کیم داد اما هیچ نشانه ای در روز پنج شنبه او تا به حال انجام شده است. رهبران دو کشور داشته اند به طور منظم ارتباطات بیش از چند سال گذشته.

“ما یک رابطه خوب با کره شمالی, من یک رابطه خوب با کیم جونگ سازمان ملل متحد و من امیدوارم که او خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

Daily NK یک سئول-وب سایت بر اساس گزارش روز دوشنبه که کیم که اعتقاد بر این است حدود 36 بود و دوره نقاهت پس از عمل قلبی عروقی روش در مارس 12. آن را با ذکر یک منبع که نامش ذکر نشده در کره شمالی. دولت کنترل رسانه ها در کره شمالی شده است سکوت کیم محل.

دو کره جنوبی و مقامات دولتی را رد کرد و پس از آن گزارش سی ان ان به نقل از یک مقام آمریکایی که نامش ذکر نشده گفت که ایالات متحده “نظارت بر هوش” که کیم در خطر بعد از جراحی.

در روز سه شنبه تهمت برگزار شد که اجلاس بی سابقه با کیم در سال 2018 و 2019 در تلاش برای متقاعد کردن او را به رها کردن سلاح های هسته ای گفت: این گزارش تا به حال نه تایید شده است و او قرار نیست اعتبار زیادی در آنها است.

کیم نسل سوم ارثی رهبر که قوانین کره شمالی با یک مشت آهنین در آینده به قدرت پس از پدرش کیم جونگ ایل درگذشت در سال 2011 از یک حمله قلبی.

دولت ایالات متحده را به آخرین اطلاعات در مورد کره شمالی رهبری است که کیم هنوز باقی مانده است خارج از دید است و کمبود اطلاعات قابل اعتماد در مورد دلایل عدم حضور خود را با توجه به یک منبع آشنا با زمان هوش گزارش و تجزیه و تحلیل.

مقامات آمریکایی اذعان کیم می کند که سابقه مشکلات سلامتی و اضافه وزن است و می گویند که این اتفاق حداقل افزایش معتبر امکان او دچار نوعی بحران بهداشتی این منبع گفت.

اما آنها به نظر نمی, نظریه های که کیم تا به حال یک حمله قلبی و یا برخی دیگر جدی سلامت شکست را تایید کرد و گفت که او ناپدید شده است از نمایش عمومی برای مدت طولانی در گذشته است.

دولت ایالات متحده کارشناسان بر این باور نیست کیم نفوذ, خواهر, کیم یو جونگ, چخ است-به او موفق شد او به مرگ است. آنها معتقدند که “روشن” که جانشین تعیین شده در صورتی که کیم می میرد این منبع گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de