مغلوب ساختن پیشی جستن: آزمایشی روسیه-ایران در پیمان “بسیار قابل قبول’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: توافقنامهای بین عربستان سعودی و روسیه به کاهش جهانی تولید نفت است “بسیار قابل قبول توافقنامه است.”

“آنها در حال نزدیک شدن به یک معامله” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دوشنبه شب در نشست خبری. مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس تلفنی با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و عربستان شاهزاده محمد بن سلمان فقط قبل از این سخنان. “این بسیار خوب تماس بگیرید.”

روسیه و عربستان سعودی در اصل موافقت کرد که در روز پنج شنبه به بریده بریده تولید نفت یک حرکت است که می تواند کمک به ایالات متحده تولید کنندگان که ویران شد دو کشور از ماه قیمت جنگ. این تصمیم رسیده بود در طول یک جلسه مجازی اوپک+ گروه از تولید کنندگان. اما این قرارداد هنوز نهایی نشده است; همه کشورهای عضو باید به طور رسمی توافق برای کاهش و مکزیک نیست امضا و در عین حال با توجه به نمایندگان.

مغلوب ساختن پیشی جستن که برای ماه دفاع و پشتیبانی قیمت نفت پایین به عنوان یک “کاهش مالیات” برای مصرف کنندگان آمریکایی به تازگی معکوس و البته تحت فشار قرار دادند برای روسیه-عربستان مقابله به تقویت قیمت ها. این تغییر به دنبال شکایت از ایالات متحده آمریکا تولید کنندگان و شرکتها که قیمت جنگ تهدید خود را در صنعت.

تحت شرایط توافق مسکو و ریاض هر دو را کاهش خروجی های خود را به 8.5 میلیون بشکه در روز در از بین بردن تقریبا 5 میلیون بشکه از بازار است. این حرکت به معنای کاهش عرضه بیش از حد نفت که همراه با افسردگی تقاضای جهانی به دلیل coronavirus چهار قیمت نفت است.

وست تگزاس اینترمدیت حل و فصل کردن $2.33 دلار 22.76 در هر بشکه در نیویورک است. نفت برنت کاهش یافت 4.14% به حل و فصل در $31.48 در هر بشکه رسید.

“من فکر می کنم این واقعا ضربه پایین ما تا به حال یک پایین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قیمت نفت “اما در حال حاضر در $23 و 25 دلار و احتمالا عنوان”

توافق کاهش چندانی به کمک به بازار نفت است. ایالات متحده قراردادهای آتی نفت خام کاهش یافت بیش از 9 درصد و نفت برنت که معیار جهانی بسته 4% در لندن بر نگرانی آنها نمی تواند کافی در پی یک ضربه ویرانگر به تقاضا از این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im