مغلوب ساختن پیشی جستن ایران می گوید او می خواهد مالیات حقوق و دستمزد و چشم پوشی از طریق انتخابات

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته سناتور جمهوریخواه روز سه شنبه است که او می خواهد یک مالیات حقوق و دستمزد تعطیلات از طریق انتخابات نوامبر به طوری که مالیات نمی رفتن تا قبل از رای دهندگان تصمیم می گیرید که آیا به بازگشت او به کار با توجه به سه نفر آشنا با رئیس جمهور اظهارات.

مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب به جمهوری خواهان در کنفرانس هفتگی ناهار در کنگره به عنوان دولت او آماده یک بسته اقتصادی اقدامات برای مبارزه با خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس. اما دولت ندارد به خصوص برنامه ریزی دقیق چند جمهوری خواهان گفت: از جمله جان Thune از داکوتای جنوبی.

“تا زمانی که ما کمی بیشتر از یک ایده از آنچه در آن است دقیقا آنها درخواست برای, آن را سخت به واکنش نشان می دهند کاملا رتبهدهی نشده است” Thune گفت.

مجلس نانسی پلوسی گفت: پس از دیدار با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin او به نام “لذت بخش” است که او و کاخ سفید خواهد بود “تبادل بیشتر اطلاعات است.”

“ما می دانیم که بیشتر نیاز به انجام,” او گفت:. او گفت: دموکرات ها آماده کرده ایم, قانون, اما آنها به دنبال بودجه برآورد و مشاوره قانونی مشاوره و کاهش یافته است به ارائه یک جدول زمانی برای پیشبرد آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه گفت که وی اعلام خواهد کرد “قابل توجهی” اقتصادی اقدامات در یک شنبه در کنفرانس خبری به مبارزه با این ویروس در بیانیه ای که نگران برخی از دستیاران خود را به دلیل جزئیات این طرح هنوز مورد بحث است. دموکرات ها ابراز بی میلی در مورد کاهش مالیات به آدرس اقتصادی تاثیر coronavirus و چند سناتور جمهوریخواه نیز برگزار شد به حمایت از این ایده قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه به کنگره.

“آنچه ما در حال انجام به مربوط به coronavirus” پلوسی گفت.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر گفت: دولت باید تمرکز بر تضمین پرداخت مرخصی استعلاجی برای کارگران که در حال آلوده و گسترش بیمه بیکاری برای مردم قرار داده ،

تهمت نیز تن به تن سناتور جمهوریخواه اقتصادی امداد برای سفر و مهمان نوازی صنایع شده اند که هواپیمای coronavirus مربوط به لغو گفت: سناتور لیندزی گراهام.

گراهام جمهوریخواه کارولینای جنوبی گفت: در واکنش به ایده waiving مالیات حقوق و دستمزد بود “مخلوط شده است.”

بسیاری از مالیات بر حقوق و دستمزد بودجه امنیت اجتماعی با کارکنان و کارفرمایان هر پرداخت 6.2 درصد در دستمزد به $137,700. یکی دیگر از 1.45% پرداخت به صندوق مدیکر.

هزینه حقوق و دستمزد کاهش مالیات و یا تعطیلات امر بستگی دارد که چه مقدار از مالیات نورد و برای چه مدت. 2 درصد نقطه برش برای کارکنان به عنوان رئیس جمهور باراک اوباما امضا در پایان سال 2010 هزینه 150 میلیارد دلار در درآمد دولت بیش از یک سال و 300 میلیارد دلار اگر سهم کارفرما نیز قطع شد.

“مالیات بر حقوق و دستمزد به عنوان یک به طور کلی محرک — من فکر می کنم که” گراهام گفت.

گراهام گفت که همکارانش جان Hoeven از داکوتای شمالی و جیمز Lankford اوکلاهما پیشنهاد فدرال کمک مالی برای شیل صنعت حفاری است که تحت استرس ناگهانی با توجه به قیمت نفت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه است.

Thune گفت: شیل موضوع بود: “یکی از بسیاری از” که آمد در این جلسه. “من نمی دانم در این مرحله در صورتی که در هر بسته نهایی” او گفت:.

بعد از این دیدار خواهان شد تا حد زیادی در مورد توافق دارند که برخی از مرتب کردن بر اساس محرک اقتصادی لازم است.

“اقتصاد ما در حال رفتن به یک آمار گفت:” سناتور جان کندی یک جمهوری خواه لوئیزیانا. “شما لازم نیست که به یک ارشد در Cal Tech به شکل که. اقتصاد جهان را به یک ضربه. آن را نمی خواهد دائمی رسید. اما ما نمی دانیم چقدر است.”

کندی دفاع فدرال رزرو که رئیس جمهور به شدت انتقاد این هفته حتی پس از بانک مرکزی صادر اضطراری نیم-نقطه برش در نرخ بهره برای دفع یک coronavirus مربوط به کاهش سرعت.

“من فکر نمی کنم فقط کاهش نرخ بهره در حال رفتن به آن را انجام دهد” کندی گفت. “من فکر نمی کنم انجام این کار پولی طرف موفق خواهد شد. ما در حال رفتن به آن را انجام دهد در مالی طرف نیز هست.”

سناتور لیزا Murkowski آلاسکا گفت که حقوق و دستمزد تعطیلات مالیاتی باید پرداخت شود به دلیل آن که در غیر این صورت تضعیف امنیت اجتماعی است. حقوق و دستمزد کسر تامین مالی وجوه اعتماد است که پشتیبانی از هر دو برنامه های بازنشستگی و مدیکر سلامت برنامه برای افراد مسن و از کار افتاده.

Senator John Cornyn توصیف coronavirus به عنوان ارائه یک پتانسیل اقتصادی “9/11” به این کشور یک روز پس از ابراز شک و تردید در مورد عبور محرک اقدامات است. Cornyn گفت که سناتور جان Barrasso وایومینگ پیشنهاد یک زیرساخت لایحه به تهمت و رئیس جمهور متاثر بود.

اگر قانونگذاران “آیا پیش از آن شما در حال رفتن برای دیدن و نرخ بیکاری,” Cornyn گفت: توجیه حقوق و دستمزد مالیات را کاهش دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im