مغلوب ساختن پیشی جستن اهداف Dem استفاده با مردم رنگ

برای اکثریت مردم از رنگ که بر این باورند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک نژادپرست نالایق از انتخاب مجدد حزب جمهوریخواه رئیس جمهور می تواند نقطه به آلیس ماری جانسون.

64 ساله آمریکایی آفریقایی بزرگ مادر بزرگ صرف 21 سال زندان برای جرمهای مواد مخدر جرم قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل حکم او در سال 2018 است. او سپس تبدیل به ستاره بی خبر از انتخاب مجدد کمپین $10 میلیون تبلیغ Super Bowl که ویژه فیلم هایی از جانسون عاطفی آزادی از زندان به عنوان او ستایش “دونالد جان مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“من یک زن آمریکایی آفریقایی تبار و او امضا من کاغذ است. چگونه می تواند من به نوبه خود در اطراف و می گویند او یک نژادپرست?” جانسون در مصاحبه ای گفت: در هفته های گذشته است. “به اعتقاد من در قضاوت مردم با چیزهایی که آنها انجام داده ایم.”

به عنوان مرحله بعدی 2020 انتخابات ریاست جمهوری آغاز می شود تهمت تیم شرط بندی است که اقدامات خود را بیش از سخنان خود در مورد مسائل از جمله عدالت کیفری و پرورش, آموزش و سقط جنین اجازه خواهد داد که او را به دور تراشه در دموکراتها قریب به اتفاق استفاده با آمریکایی های آفریقایی تبار, Latinos و زنان است.

بالا-مخاطرات تلاش است با حمایت ده ها میلیون دلار گسترده زمینه برنامه و پیچیده دیجیتال عملیات با هدف لایه بردار دور حتی باریک برش از رای دهندگان که ستون فقرات حزب دموکرات سیاسی پایه.

مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی پیچیده است رهبری خود را در این بیماری همه گیر کوروناویروس که گرفته شده به طور نامتناسبی ویرانگر تلفات در جوامع اقلیت. خود تفرقه رکورد در مهاجرت و مسابقه سخت به چشم پوشی است. او گفت: وجود دارد “بسیار خوب مردم در هر دو طرف” مرگبار اعتراضات در Charlottesville, Virginia در سال 2017 برابر سفید supremacists و دولت او از هم جدا کرده است هزاران نفر از کودکان مهاجر از پدر و مادر خود را در مرز مکزیک.

در یک مصاحبه NAACP جمهور جرثقیل جانسون ایران مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ و مرتبط با تاثیر بر آمریکایی آفریقایی, جامعه, پیش بینی است که رئیس جمهور را عدم توانایی در کنترل شیوع این بیماری را “تحت الشعاع قرار دادن هر موضوع دیگر” این سقوط.

“همه چیز نهفته در پای رئیس جمهور” جانسون گفت. “این یک حزبی انتقاد, آن را رهبری انتقاد. این ملت است که فاقد رهبری لازم برای مهار این بیماری همه گیر به طوری که آمریکایی ها در تمام جوامع امن هستند.”

نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که اکثریت آمریکایی ها موافق است که مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به شیوع بیماری شده است بیش از حد آهسته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاباتی تصدیق میکند که این بیماری همه گیر است به طور موقت از خط خارج برنامه های خود را. کمپین مجبور شد برای به تاخیر انداختن قبلا اعلام افتتاح “Black Voices برای مغلوب ساختن پیشی جستن” دفاتر در 15 جوامع سیاه برای مثال به جای تکیه بر یک سری از گوشی و آنلاین “بحث واقعی” جلسات برای تعامل سیاه رای دهندگان. هفته گذشته کمپین میزبانی تماس با مردم از رنگ در پنسیلوانیا و ویسکانسین.

در تماس مغلوب ساختن پیشی جستن تیم اشاره کرد که دولت او فرستاده است صدها میلیون دلار به تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها که بیش از 1 میلیارد دلار کنار گذاشته شد برای HBCUs و اقلیت خدمت موسسات به عنوان بخشی از کنگره coronavirus پاسخ بسته است.

در اواخر سال 2018 تهمت امضا و به قانون عدالت کیفری لایحه که منجر به آزادی هزاران نفر از زندانیان. مبارزات انتخاباتی خود گزارش می دهد که 90 درصد از زندانیان که محکوم شدند کاهش می یابد به عنوان یک نتیجه از این لایحه آمریکایی های آفریقایی تبار. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین استفاده از قدرت ریاست جمهوری برای اعطای عفو به یک تعداد انگشت شماری از مردم از رنگ مانند جانسون که توجه خود را با کمک از واقعیت تلویزیون ستاره کیم کارداشیان.

در این مصاحبه آلیس Marie Johnson مشترک هیجان او در مورد اینکه قادر به حضور در خانواده کریسمس, چهارم ژوئیه و اول عروسی خانواده در پایان سال است. او سوار یک ماشین برای اولین بار در بیش از دو دهه در هفته گذشته. او را مشتاق به دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر انتقاد شدید او معمولا از جوامع از رنگ.

جانسون دهکدهای از دست داد حق رای زیرا او یک جنایت کار محکوم و او کاهش یافته است می گویند که آیا او را برای رای دادن به تهمت اگر او می تواند. اما او ارائه شده گلگون ارزیابی از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد چشم انداز: “او تغییر ذهن بسیاری از مردم با رهبری است.”

برخی از دموکرات ها از ترس او ممکن است درست است.

قوی ترین سوپر پک دموکراتیک در سیاست, اولویت های ایالات متحده آمریکا و یکی از قوی ترین متحدان اتحادیه های کارکنان خدمات بین المللی اتحادیه در حال ریختن میلیون ها دلار به مبارزات انتخاباتی جداگانه برای برنده شدن بیش از سیاه و رای دهندگان. آنها بی سر و صدا اعلام کرد که تهمت باز انتخابات مرحله از مبارزات انتخاباتی با مهم سازمانی و مزیت دیجیتال.

آنها همچنین گزارش شواهد داخلی و نظرسنجی نشان می دهد که تهمت ایستاده با مردان سیاه و سفید خاص در حال افزایش است.

گالوپ نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز بود و فقط در 15 درصد با رای دهندگان و 24 درصد با Latinos بلافاصله پس از او در زمان دفتری در سال 2017. ماه گذشته رای گیری سازمان گزارش خود را با تایید گروه همان 17 درصد و 33 درصد بود.

حتی یک بهبود برای مغلوب ساختن پیشی جستن با این گروه می تواند به اثبات ویرانگر در مبارزه خود را برای شکست او در این پاییز.

مغلوب ساختن پیشی جستن eked از باریکترین پیروزی چهار سال پیش با تکیه بر حمایت قوی از سفید طبقه کارگر مردان و پروتستان های انجیلی در حالی که دموکرات ها موفق به انرژی پایه خود را از تحصیل لیبرال آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین.

باید او موفق به بهبود میان سیاه و سفید و قهوه ای و رای دهندگان خود را تهاجمی توسعه برنامه ریزی شده برای هفته ها و ماه های آینده می تواند کمک به او را گسترش ائتلاف او در راه های دیگر.

دموکرات ها که به مطالعه مغلوب ساختن پیشی جستن Super Bowl ad با جانسون متوجه شد که آن را آزمایش بهتر در میان زنان سفید از سیاه و سفید رای دهندگان. حزب رئيس جمهور تلاش کرده است به شدت در میان حومه زنان در یک سری از انتخابات از او گرفت اما آن را هنوز به توسعه منسجم پیام و یا استراتژی برای معکوس کردن این روند است.

در طول بحث در مورد کمپین کمک رسانی به زنان لارا مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور در قانون و یک کمپین مشاور اشاره کرد که برخی از رئیس جمهور را از نزدیک ترین مشاوران زنان هستند. او همچنین گفت که او مبارزه شده است برای محافظت از “حرمت حیات” مخالفت با سقط جنین.

آلیس Marie Johnson مانده است در تماس نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن تیم. او با حضور در دو برنامه های کاخ سفید در روز قبل از شیوع کروناویروس منفجر شد و گفت: او نه مخالف ظاهر می شود در آینده تبلیغات.

“او بسیار مهربان با خانواده” جانسون گفت. “من فکر می کنم که چرا من را در Super Bowl ad — آن را به من دوباره خانواده من است.”

“من می دانم که من را لمس قلب خود را,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر