صدای شیپور شیپور خاموشی اضطراری قدرت به عنوان ویروس امداد درآمد حاصل از طرح

واشنگتن — توصیف خود را به عنوان یک “رئیس جمهور زمان جنگ” جنگ نامرئی دشمن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه استناد به ندرت استفاده می شود اضطراری قدرت به مارشال بحرانی لوازم پزشکی در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که سنا تصویب یک بسته کمک خواهد کرد که تضمین مرخصی استعلاجی به کارگران که بیمار قرار می گیرند.

مغلوب ساختن پیشی جستن شنود گذاشته اقتدار خود را در زیر 70 سال دفاع تولید عمل به دولت قدرت بیشتری به هدایت و تولید توسط شرکت های خصوصی و سعی کنید برای غلبه بر کمبود ماسک در هواکش و سایر لوازم.

و او در زمان یک سری دیگر از گام های فوق العاده ای برای ثابت ملت آن روز به بعد زندگی به طور ناگهانی و اساسا تغییر داده است.

کانادا-آمریکا مرز طولانی ترین در جهان بود که به طور موثر بسته نجات برای تجارت و سفر ضروری است در حالی که دولت تحت فشار قرار دادند آن به ارسال طرح امداد چک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را گسترش خواهد ملت را تست تشخیصی ظرفیت و استقرار نیروی دریایی در بیمارستان کشتی به شهر نیویورک است که به سرعت در حال تبدیل شدن به یک کانون بیماری همه گیر و یکی دیگر از این کشتی به سواحل غرب است. و مسکن و شهرسازی وزارت به حالت تعلیق و سلب حق مالکیت و اخراج از طریق آوریل برای کمک به تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها که در صورت از دست دادن شغل و از دست رفته اجاره و پرداخت وام مسکن.

اما به عنوان تهمت گذاشته تلاش برای کمک به اقتصاد بازار کاهش یافت. رفته بودند و آخرین دستاوردهای است که میانگین صنعتی داو جونز ساخته شده بود پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

مدیریت اطلاعیه ها آمد و در یک حرکت سریع بعد از تحولات در سراسر پایتخت آن خیابان های خالی ایستاده در مقابل گردباد از فعالیت در داخل grand فضاهای کاخ سفید و کنگره.

سنا اکثریت تصویب یک دوم coronavirus پاسخ لایحه ارسال آن به ناروا به تصویب با امضای خود. رای یک کج 90-8 با وجود نگرانی بسیاری از جمهوری خواهان در مورد موقت جدید کارفرما دستور به ارائه مرخصی به کارگران که COVID-19. این اقدام همچنین با هدف ساخت آزمون برای ویروس رایگان.

در همین حال دولت تحت فشار قرار دادند به جلو خود را گسترده اقتصادی طرح نجات که پیشنهاد 500 میلیارد دلار چک را به میلیون ها نفر از آمریکایی ها با اولین چک به آمده مارس 6 اگر کنگره تصویب این طرح است.

کاخ سفید خواست به بیمارستان لغو تمام اعمال جراحی الکتیو به کاهش خطر غرق موارد است. رئیس جمهور فشرده شد که چرا تعدادی از افراد مشهور مانند حرفه ای بسکتبال, بازیکنان, به نظر می رسید که دسترسی راحت تر به تست های تشخیصی از شهروندان عادی.

“شاید این داستان زندگی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من شنیده ام که اتفاق می افتد در مناسبت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن رد یک پیشنهاد از خود به خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin که این کشور می تواند 20 درصد بیکاری حداقل در کوتاه مدت.

که یک “مطلق مجموع بدترین سناریو” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما به هیچ وجه در نزدیکی آن است.”

دولت گفته است که آمریکایی ها برای جلوگیری از گروه های بیش از 10 نفر و سالمندان در خانه بمانند در حالی که یک اشاره کرد و یادآور شد با توجه به millennials به دنبال دستورالعمل و جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی. تهمت تشبیه تلاش به اقدامات انجام شده در طول جنگ جهانی دوم و گفت: این امر نیاز ملی “قربانی.”

“این یک جنگ است.” “به نظر من آن را به عنوان یک حس یک جنگ به رئيس جمهور. این یک وضعیت دشوار.”

دیگر قادر به اجرا به صورت انتخاب مجدد در یک اقتصاد سالم او مصرف در گوشته از زمان جنگ, رهبر, پس از کاهش شدت بحران برای هفته ها.

رئیس جمهور همچنین شاغل بیشتر nativist ما مقابل آنها لفاظی در این جلسه ادامه اخیر خود عادت با اشاره به کروناویروس به عنوان “چینی ویروس” است که به شدت به انتقاد به عنوان نژادپرست است. “آن را نژادپرستانه در همه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آن را از چین می آید که همه.”

از او خواسته شد در مورد یک گزارش که کاخ سفید انتقاد کرده بود با اشاره به این ویروس به عنوان “کونگ آنفولانزا” در هنگام صحبت کردن به یک آمریکایی-آسیایی خبرنگار و تهمت نیست سیگنال و مخالفت توهین آمیز مدت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از ملاقات پرستاری رهبران و بیان “قدردانی برای کسانی که در خط مقدم جبهه جنگ ما در برابر جهانی همه گیر.” تعداد محدودی از مردم را دور خود جمع زیادی میز و صندلی خود گسترش از هم جدا در یک نمایش اجتماعی فاصله.

دفاع تولید قانون به رئیس جمهور گسترده اقتدار به شکل داخلی پایه های صنعتی به طوری که آن را قادر به ارائه مواد ضروری و کالاهای مورد نیاز در امنیت ملی بحران است. قانون اجازه می دهد تا رئیس جمهور به نیاز کسب و کار و شرکت های بزرگ را در اولویت قرار و قبول قرارداد برای مواد مورد نیاز و خدمات است.

این فرمان اجرایی صادر شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن به بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر اقتدار به تعیین “مناسب در سراسر کشور اولویت ها و تخصیص همه سلامت و پزشکی منابع از جمله کنترل توزیع این مواد و … را در بازار غیر نظامی برای پاسخ به گسترش COVID-19 در ایالات متحده است.” آن را نیز به برخی از خدمات بهداشتی و درمانی.

انجمن پزشکی آمریکا ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن را سفارش کرد و گفت آن را تقویت تامین تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و تجهیزات مانند دستگاه تهویه مصنوعی برای کمک به بیماران بدحال نگه داشتن تنفس.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او به زودی خواهد استناد به ندرت استفاده می شود قانون فدرال است که قادر می سازد که ایالات متحده برای تشدید کنترل در امتداد جنوب غربی مرز به دلیل جدید coronavirus بر اساس توصیه ایالات متحده جراح عمومی.

رئیس جمهور گفت: قانون در نظر گرفته شده برای توقف گسترش بیماری های مسری را به مقامات بزرگ “عرض” برای کمک به کنترل شیوع. پیشتر مقامات آمریکایی آسوشیتدپرس گفت که دولت خواهد استناد قانون بلافاصله به نوبه خود به تمام افرادی که از مرز عبور غیر قانونی از مکزیک و امتناع مردم از حق پناهندگی وجود دارد.

بیش از هشت هفته پس از ایالات متحده در مورد این ویروس شناسایی شد, دولت فدرال که هنوز در تلاش برای انجام widescale تست برای ویروس. مشكل آزمایشگاه گزارش کمبود منابع مورد نیاز برای اجرای این آزمون که مقامات خواست داده می شود به کسانی که به احتمال زیاد به COVID-19.

دبورا Birx که هماهنگی کاخ سفید, واکنش هشدار, که شده است وجود دارد یک تعداد سواب انتظار در آزمایشگاه به آزمایش می شود و همانطور که پرونده ها را پاک می کند “ما را به دیدن تعدادی از مردم تشخیص داده می شود به طور چشمگیری افزایش یافته است” در چند روز آینده.

Birx گفت: علم کشف چگونه این ویروس می تواند از انتقال بر روی سطوح سخت کمک فوری دولت از محکم کردن توصیه های اجتماعی فاصله. “هیچ یک از ما واقعا درک” که او گفت:. “ما هنوز در حال کار کردن چقدر است توسط انسان و انتقال آن چقدر است توسط سطح.” او گفت: “آیا قرار گرفتن در معرض خود را به سطوح خارج از خانه.”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

کاخ سفید گفت: یک سری از تبلیغات دیجیتال و تلویزیون را از ویژگی های رئیس جمهور و بانوی اول Melania Trump اصرار آمریکایی ها به دنبال دستورالعمل. Birx نیز تمدید فراخوان خود برای افراد جوان به دنبال دستورالعمل های فدرال و توقف جلسه در گروه.

او گفت: وجود داشته است “در مورد گزارش” از فرانسه و ایتالیا در مورد افراد جوان در حال تبدیل شدن به طور جدی بیمار است. وظیفه نیروی هفته گذشته خواست نسل جوان برای جلوگیری از بیرون رفتن به کافه ها و رستوران ها و برای جلوگیری از گروه های بیش از 10 نفر.

“ما نمی توانیم این همایش بزرگ که همچنان در سراسر کشور برای افرادی که در محل کار” Birx گفت. او اضافه کرد که فدرال همه گیر نیروی کار تا کنون دیده است و نه هر “قابل توجه مرگ و میر” در کودکان است.

ملی حزب جمهوری خواه رئیس کمیته Ronna McDaniel گفت که او آزمایش منفی برای ویروس. McDaniel که هفته گذشته با رئیس جمهور و سنا جمهوری خواهان قبلا در معرض کسی که تست مثبت است.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان ریکاردو آلونسو-Zaldivar متی پرونه Darlene Superville رابرت برنز Deb Riechmann و Lauran Neergaard کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر