برگ برنده مذاکرات تا کلرادو اسپرینگز به عنوان فضایی نیروی HQ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فضای جدید نیروی است نه نام یک مقر اما رئیس جمهور به طعنه اعلام رسمی آن خواهد بود در کلرادو اسپرینگز کلرادو.

“من خواهد شد یک تصمیم بزرگ برای فضای زور به جایی که آن را به واقع و من می دانم که شما می خواهید آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تجمع مبارزات انتخاباتی در کلرادو اسپرینگز در پنج شنبه شب. “ما خواهیم ساخت که تصمیم گیری نسبت به پایان سال است.”

فضا زور به قانون امضا شده بود به عنوان ششمین شاخه نظامی در ماه دسامبر. A $148 میلیون برنامه ریزی برای شروع ساخت و ساز در ترکیب فضای مرکز عملیات در Schriever پایگاه نیروی هوایی در کلرادو اسپرینگز شده است مجاز است. آن است که در حال حاضر در صفحه اصلی در ایالات متحده فرماندهی فضایی.

“شما باید تمام زیرساخت بنابراین شما هستید که بسیار به شدت در نظر گرفته شود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تشویق تهمت حامیان.

ایرانی ساخته شده بود در طول یک علامت تجاری تهمت کمپین تجمع که در آن او برافراشته بر مخالفان سیاسی خود را; و در عین حال ویژه مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره نمی, خود را روز شنبه نظرات به ناعادلانه راجر سنگ محاکمه.

“من نمی دانم اگر کسی به تماشای شب گذشته در بحث” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بحث دموکراتیک که برجسته حزب مخالف نامزد دفن اولیه کمپین تازه وارد مایک بلومبرگ. “این بسیار بزرگ رتبه بندی, و شما می دانید چه ؟ مینی مایک نمی خوبی انجام شب گذشته.

“من که قرار بود به او ارسال یک توجه داشته باشید گفت:” این آسان نیست برای انجام آنچه که من انجام آن است ؟ آن را آسان مایک. این آسان نیست برای هر یک از آنها.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را عقب نگه دارید و دیگران هم از جمله بهداشت ، ctq, D -, Minn. که به یکی دیگر از مبادله گرم با پیت Buttigieg که او را به نام شخصیت کارتونی Alfred E. Neuman.

“چگونه در مورد Klobuchar? او خفه” مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه افزود ساختگی دست به عمل است. “او فشرد. او نمی تواند نفس بکشد.

“Alfred E. Neuman به او نگاه کرد و گفت: چیزی کمی موهن و او گفت:” شما متهم من از بودن گنگ است؟’

“که بیانیه ای را که می خواهم ؟ چرا که واقعا آنچه که او انجام شده بود اما او نمی خواهم بگویم که.”

“بود که در پایان مبارزات انتخاباتی او در کتاب” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>