تهمت شکایت کرد برای مسدود کردن محرک به مهاجران همسران

ایلینوی ساکن است تحت پیگرد رئیس جمهور دونالد چرا که دولت فدرال به دلیل خودداری از ارسال 1200 دلار محرک چک به شهروندان ایالات متحده که به مهاجران که شماره امنیت اجتماعی.

با توجه به IRS هر دو نفر در یک زن و شوهر باید معتبر شماره امنیت اجتماعی مجاز به دریافت پرداخت به گزارش ایسنا. ایلینوی ساکن شناسایی تنها به عنوان “John Doe” می گوید: خلاف قانون اساسی است و تبعیض بر علیه او بر اساس “تنها کسی که با او تصمیم به ازدواج.”

شاکی فایل مالیات با مهاجر همسر که با استفاده از شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان. طرح دعوی در دادگاه نیز نام رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به عنوان متهمان.

تاج کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی و یا مراقبت قانون اجازه نمی دهد که مهاجران به جز برای کسانی که با کارت سبز به دریافت محرک چک, حتی اگر بسیاری از پرداخت مالیات و کمک به اقتصاد ایالات متحده.

مراقبت عمل می کند و اجازه می دهد تا چک برای زوج های که هر دو لازم نیست یک شماره امنیت اجتماعی اگر هر دو همسر است که در ارتش. اگر مالیات دهندگان فایل به صورت جداگانه از مهاجرت خود را همسر او و یا او هنوز هم می تواند جمع آوری نیمی پرداخت برای زوج های متاهل یا $1,200.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im