واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه هشدار داد آمریکایی ها به بریس برای “خشن دو هفته دوره” پیش رو که کاخ سفید منتشر کرد, پیش بینی وجود دارد که می تواند 100.000 240,000 مرگ و میر در ایالات متحده از این بیماری همه گیر کوروناویروس حتی اگر زمان اجتماعی فاصله دستورالعمل نگهداری می شوند.

مقامات بهداشت عمومی تاکید کرد که این تعداد می تواند کمتر اگر مردم رفتار خود را تغییر دهید.

“ما واقعا معتقدم که ما می توانید انجام دهید خیلی بهتر از آن گفت:” دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار. که نیاز به همه آمریکایی ها را به طور جدی نقش خود را در جلوگیری از گسترش بیماری ،

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام آمریکا تلاش برای کاهش سرعت گسترش coronavirus “موضوع مرگ و زندگی” و خواست عمومی به توجه دولت دستورالعمل. او پیش بینی کرد این کشور به زودی خواهد دید “نور در انتهای تونل” در این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 3500 آمریکایی و آلوده 170,000 بیشتر.

“من می خواهم هر آمریکایی به آماده برای روز سخت که پیش رو” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در حال رفتن به رفتن را از طریق بسیار دشوار دو هفته.”

Dr. Anthony Fauci, دولت بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: شماره های “جدی” و به نام آمریکایی ها به “در مرحله شتاب دهنده” با جمعی خود را کاهش تلاش.

“ما در حال ادامه برای دیدن همه چیز به تا” Fauci گفت. “ما نمی توانیم منصرف شود که به دلیل کاهش است و در واقع کار و کار خواهد کرد.”

Birx گفت: همه گیر پیش بینی در ابتدا پیش بینی 1.5 میلیون تا 2.2 میلیون مرگ و میر در ایالات متحده است که مورد بدترین سناریو بدون تلاش به سرعت گسترش coronavirus از طریق اجتماعی فاصله.

Birx گفت: کشورهای که هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود سنبله در موارد به نیویورک می تواند اقدام به پهن کردن منحنی افزایش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر.

همانطور که برای طرح 100000-240,000 مرگ و میر Fauci از موسسه ملی بهداشت گفت: “ما قبول نمی کنیم که شماره که که آنچه در آن است برای رفتن به. … ما می خواهیم انجام دهیم بسیار بهتر از آن است.”

نظرات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن یکشنبه اعلام کرد که او به گسترش مارس 30 اجتماعی فاصله دستورالعمل که خواست آمریکایی ها برای متوقف گردهمایی های اجتماعی کار از خانه به حالت تعلیق در محل آموزش در مدارس و بیشتر در سراسر کشور تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

آن را ناگهانی معکوس برای مغلوب ساختن پیشی جستن که صرف مقدار از هفته گذشته با هدف قرار دادن 12 آوریل به عنوان روز او می خواست برای دیدن آمریکایی ها “بسته pews” برای عید پاک یکشنبه خدمات.

بسیاری از ایالت ها و دولت های محلی در حال حاضر سنگین تری کنترل در محل در تحرک و تجمعات.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد و پس از یکی دیگر نگران روز برای بازار سهام است که در یک سقوط آزاد به عنوان cononavirus زمین اقتصاد نزدیک به توقف و ترک میلیون ها نفر بیکار است. میانگین صنعتی داو جونز سقوط بیش از 400 امتیاز و یا تقریبا 1.9% به مهر و موم بدترین سه ماهه اول پایان آن 135 سال سابقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de