رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه صورت گرفت بوئینگ شرکت و برخی از شرکت های هواپیمایی به وظیفه برای خرید سهام با پول نقد افزایش از یک سال 2018 فرار مالیاتی تعهد به اطمینان حاصل شود که شرکت با بهره گیری از coronavirus محرک نمی خواهد به دنبال کت و شلوار.

شرکت های خرید خود سهام خود را به عنوان یک راه برای سرمایه گذاری در خود را دارند. با کاهش تعداد سهام یک شرکت می تواند افزایش آن قیمت سهام است و یکی از راه های شرکت اضافه ارزش برای سهامداران است.

در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “نمی خواهم به اشتراک گذاری buybacks زمانی که پاسخ به این پرسش خبرنگاران اگر آنها مجاز خواهد بود با یک بسته محرک بودن درهم در کنگره برای کمک به اقتصاد آمریکا بهبود از coronavirus.

خواه رئیس جمهور دو برابر کردن نظرات در جمعه پرسید که خبرنگاران در یک کنفرانس خبری اگر buybacks مانند کسانی که با بوئینگ و برخی از شرکت های هواپیمایی به یک “معامله شکن” برای او.

“من هرگز دوست انبار buybacks از نقطه نظر خود را. هنگامی که ما یک کاهش مالیات و زمانی که آنها پول گرفت و به buybacks که ساخت یک آشیانه که نه خرید هواپیما است که انجام این نوع از چیزهایی است که من آنها را می خواهید به انجام,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن انداز بالقوه بیع متقابل محدودیت مهم نیست چرا که او نیاز به ثبت نام در هر بسته محرک اقتصادی تصویب شده توسط کنگره است.

بوئینگ بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

کاهش مالیات و مشاغل با تصویب قانون توسط قانونگذاران جمهوریخواه کنگره در دسامبر 2017 – بزرگترین تعمیرات اساسی ایالات متحده کد مالیاتی در بیش از 30 سال – کاهش مالیات بر درآمد شرکت ها رای دادن و به اتهام شرکت های چند ملیتی یک زمانی مالیات بر سود خارج از کشور برگزار شد.

این حرکت باعث شد شرکت های عمده ایالات متحده به خانه آوردن پول از خارج از کشور و چرخ ضامن دار تا سهم buybacks. اما کمی وجود دارد و شواهد از شرکت های reinvesting مقدار از این پول برای گسترش یکی از اهداف اساسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: این محدودیت نمی شد قرار داده شده در شرکت در آن زمان به دلیل “ما فکر آنها شناخته شده اند بهتر است اما آنها نمی دانند بهتر است.”

“من خوب با محدود کردن buybacks,” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “در واقع من می خواست که هیچ سهام buybacks. من نمی خواهم آنها صدها میلیون دلار و خرید سهام خود را به دلیل که هیچ کاری نمی کند” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de