مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه دستور اجرایی در تلاش برای کاهش هزینه داروهای تجویزی

در تلاش برای “به طور کامل بازسازی بازار داروهای تجویزی از نظر قیمت گذاری” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که امضای چندین دستور اجرایی در راستای کاهش هزینه داروهای تجویزی در جمعه CNBC گزارش.

سفارشات که مشمول مقررات مرور به معنای آوردن مواد مخدر آمریکا قیمت پایین به حداقل همتراز با چه هزینه های خود را در خارج از کشور هستند.

اما آمریکایی ها نباید انتظار دیدن هزینه داروهای تجویزی رها کردن بلافاصله. فقط به خاطر تهمت امضا سفارشات در جمعه CNBC گزارش آن می تواند ماه قبل از دولت نهایی آنها.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکایی ها گاهی اوقات پرداخت تا آنجا که 80 درصد بیشتر برای داروهای تجویزی از شهروندان آلمان و کانادا و کشورهای دیگر برای انجام برخی از گران قیمت ترین دارو.

“چهار سفارشات من امضای امروز به طور کامل بازسازی بازار داروهای تجویزی از نظر قیمت گذاری و هر چیز دیگری به این داروها مقرون به صرفه و قابل دسترس برای همه آمریکایی ها” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید است. “من دولت ما در حال ایستاده به لابی ها و منافع خاص و مبارزه در برابر تقلب ،

یک سفارش به طور خاص هدف قیمت بالای انسولین است. آن نیاز به فدرال مراکز بهداشتی و درمانی به تصویب تخفیف دریافت می کنند در مواد مخدر و EpiPens به طور مستقیم به بیماران است.

سفارش دیگر اجازه می دهد متحده داروخانه ها و عمده فروشان به واردات مواد مخدر از کانادا که در آن آنها به طور معمول کمتر از هزینه در ایالات متحده در حال حاضر از آن است که اغلب غیر قانونی به واردات داروها از خارج از کشور برای استفاده شخصی با توجه به مواد غذایی و دارو.

مرتبه سوم بلوک “واسطه” و یا سود داروخانه مدیران از نگهداری و “غول پیکر, تخفیف” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. وجود یک سیستم تخفیف در جایی که داروسازان جایزه تخفیف به سود داروخانه مدیران اغلب در ازای مطلوب تر پوشش بیمه برای داروهای خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را نگه دارید و بر روی ثبت سفارش چهارم به دلیل آن ممکن است مورد نیاز است. به منظور اجازه می دهد مدیکر برای خرید مواد مخدر در همان قیمت کشورهای دیگر پرداخت از طریق “بین المللی قیمت گذاری index.”

“هر کس عادلانه تر و قیمت بسیار پایین تر,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما مسخره سیستم که شکسته شده است برای چندین دهه ما حتی مجاز به مذاکره قیمت مواد مخدر است.”

به منظور به صنعت هم به “آمد تا با چیزی” است که کاهش در قیمت دارو تهمت گفت: او را نگه دارید و بر روی ثبت سفارش چهارم تا Aug. 24.

مواد مخدر مدیران شرکت در حال برنامه ریزی برای دیدار در کاخ سفید در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de