مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال نیروی جنرال موتورز برای تولید هواکش

دیترویت — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان جمعه که به دنبال نیروی جنرال موتورز برای تولید هواکش برای coronavirus بیماران تحت دفاع تولید عمل می کنند.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مذاکرات با جنرال موتورز بوده است مولد “اما ما مبارزه با ویروس خیلی فوری اجازه می دهد تا خود را از این قرارداد روند را ادامه دهد به اجرای دوره عادی خود را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن که قبلا تمایلی به استفاده از این قانون به نیروی کسب و کار برای کمک به مبارزه با کروناویروس گفت: “جنرال موتورز بود اتلاف وقت” است و اقدامات خود را کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود سریع تولید هواکش است که صرفه جویی در آمریکا زندگی می کند.

جنرال موتورز است که در میان دورترین همراه از شرکت های ایالات متحده در تلاش برای repurpose کارخانه ها برای ساخت هواکش. آن است که کار با Ventec زندگی سیستم های کوچک سیاتل-منطقه یک ساز به افزایش تولید این شرکت و جنرال موتورز خواهد شد و استفاده از آن در الکترونیک خودرو کارخانه در Kokomo Indiana به ماشین آلات.

کارشناسان می گویند که مهم نیست که چگونه بسیاری از شرکت های هواکش می تواند خم کردن آن ممکن است به اندازه کافی برای پوشش تمام نیاز دارید و آن را نمی ممکن است در زمان برای کمک به مناطق در حال حاضر در حال ضربه سخت با بحرانی ویروس موارد است.

ایالات متحده بیمارستان در حال حاضر حدود 65 ، 000 هواکش به طور کامل قادر به درمان شدید coronavirus بیماران. آنها می تواند به سنگ فرش با هم در مورد 170,000 از جمله برخی از نسخه های ساده تر که کار نمی کند در تمام موارد گفته دکتر لوئیس Rubinson, افسر ارشد پزشکی در موریستاون مرکز پزشکی در نیوجرسی و نویسنده سرب از سال 2010 مجله پزشکی مقاله در مورد این موضوع.

برخی از 960,000 مردم در ایالات متحده آمریکا نیاز به فن در یک نقطه و یا دیگر در طول بحران با توجه به برآورد های ساخته شده در ماه فوریه توسط دکتر جیمز Lawler استادیار و متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا.

Rubinson گفت: بعید است آمریکا نیاز خواهد بود که بسیاری از هواکش در همان زمان برآورد این نیاز بیشتر شبیه 300,000 نسبتا به سرعت. اگر اجتماعی فاصله کار می کند, مردم را مریض در زمان های مختلف بیمارستان ها اجازه می دهد به استفاده از هواکش های متعدد بیماران.

در اکثر موارد شدید coronavirus خسارت به بافت های سالم در ریه ها ساخت آن را سخت را برای آنها به تحویل اکسیژن به خون است. ذات الریه می تواند به توسعه همراه با شدید و بالقوه کشنده بیماری به نام سندرم زجر تنفسی حاد است که می تواند آسیب به ارگان های دیگر.

جنرال موتورز روز جمعه اعلام کرد: این می تواند ایجاد 10,000 هواکش در هر ماه با شروع در ماه آوریل با پتانسیل را حتی بیشتر.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن استناد قانون جنرال موتورز در بیانیه ای گفت که آن را در حال کار در سراسر ساعت برای بیش از یک هفته با Ventec و تامین کنندگان قطعات برای ساخت بیشتر هواکش. این شرکت گفت: تعهد خود را برای ساخت Ventec را هواکش “هرگز منحرف.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از دفتر بیضی جمعه بعد از ظهر که دولت فکر کردم آن را به حال یک معامله برای 40,000 هواکش اما جنرال موتورز کاهش تعداد به 6000 و صحبت در مورد قیمت بالاتر از آنچه قبلا بحث شده است.

“ما نمی خواهم به بازی با آنها او گفت:” بعد از آن شب او در طول جلسه توجیهی روزانه و اضافه کرد که جنرال موتورز در حال حاضر موافقت با او و او ممکن است قادر به پایان دادن به اجرای قانون.

تهمت نیز گفت: نبود با جنرال موتورز برای بسته شدن کارخانه خود را در lore city, Ohio. “من به آن بسیار مطلوب نمایش,” او گفت:.

پیتر ناوارو, کاخ سفید تجارت, مشاور گفت: مسئولان کار با بیش از 10 شرکت ها برای دریافت هواکش از جمله فورد و جنرال الکتریک و تقریبا تمام شده است تعاونی. اما دولت تا به حال مشکلات با جنرال موتورز و Ventec, او گفت:. “ما نمی توانیم به از دست دادن یک روز” او گفت:.

جنرال موتورز ادعا میکند که آن را ارائه منابع به Ventec “در هزینه.” Ventec نه GM صحبت کردن با دولت و تنها تغییرات Ventec ساخته شده اند در درخواست دولت گفت: Chris بروکس ارشد شرکت استراتژی افسر. جنرال موتورز خواهد بود صرفا یک قرارداد تولید کننده برای Ventec, او گفت:.

Ventec هواکش که قابل حمل هستند و می توانید مسئولیت رسیدگی به بخش مراقبت های بیماران در مورد هزینه $18,000 هر بروکس گفت. که بسیار ارزان تر از این پیچیده تر فن های استفاده شده توسط بیمارستان ها است که می تواند هزینه تا $50,000, او گفت:.

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال ساخته شده است که درخواست های متعدد از روز یکشنبه برای برآورد که چگونه بسیاری از فن های آن را می توانید در چه قیمت است و نه حل و فصل در هر شماره با توجه به بروکس. که می تواند آهسته Ventec تلاش به سطح شیب دار بالا تولید به دلیل آن را نمی دانید که چگونه بسیاری از دستگاه تنفس باید آن را ساخت, او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن استناد دفاع تولید عمل می کنند به زودی پس از یک سری از توییت زودتر جمعه حمله به جنرال موتورز و مدیر عامل مری بارا. رئیس جمهور همچنین cajoled فورد برای ساخت هواکش سریع. فورد پاسخ داد که آن را “بیرون کشیدن تمام متوقف می شود.”

این یک تغییر چشمگیر در تن از شب قبل از زمانی که رئیس جمهور گفته فاکس نیوز که درخواست توسط بیمارستان برای بیشتر فن های اغراق آمیز هستند.

“من یک احساس است که بسیاری از اعداد است که می شود گفت در برخی از مناطق فقط بزرگتر از آنها در حال رفتن به,” او گفت:.

“من باور نمی کنم شما نیاز 40,000 یا 30000 پنکه” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “شما می دانید که شما در حال رفتن به بیمارستان بزرگ و گاهی اوقات آنها را دو هواکش. و در حال حاضر همه از ناگهانی آنها گفت: “می توانید به ما سفارش 30,000 هواکش?'”

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود در روز جمعه جلسه توجیهی چرا او استناد قانون اگر هواکش نمی تواند نیاز او گفت که او فکر, شانس خوب وجود دارد وجود دارد خواهید بود به اندازه کافی است و اگر وجود دارد به پایان می رسد تا مازاد این فن می تواند فرستاده شده به دیگر کشورها است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو شده است شفاعت برای 30,000 بیشتر هواکش برای رسیدگی به انتظار افزایش انتقادی ویروس بیماران در طول هفته سه بعدی.

در کنگره ایالات متحده دبی Dingell یک میشیگان از حزب دموکرات گفت: دولت با آن مواجه است یک نیاز حیاتی برای هواکش. میشیگان رفته از سه coronavirus مرگ یک هفته پیش به کل از 92 روز جمعه.

“من فکر می کنم ما نیاز به اجازه از دانشمندان و پزشکان به ما بگویید آنچه ما نیاز داریم و نه افراد بدون درجه یا پس زمینه,” او گفت:.

__

کوین Freking در واشنگتن و دیوید Koenig در دالاس کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>