رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او هیچ برنامه ای برای تنزل رتبه فدرال رزرو صندلی جروم پاول اما ادعا — به عنوان او در گذشته — که او حق دارد.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد و در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از نشست خود coronavirus نیروی کار در کاخ سفید بازبینی خود را به طور منظم شکایت در مورد بانک مرکزی ایالات متحده.

“ما امیدواریم که فدرال رزرو در نهایت دریافت در هیئت مدیره و انجام آنچه آنها باید انجام دهید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز قبل از بانک مرکزی خود را نگه دارید و بعد نشست. “آنها باید خیلی بیشتر فعال باشیم.”

اخیرا در شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به نام تغذیه “احساساتی” و “آهسته در حال حرکت است.”

اما فدرال رزرو شده است یکی از چند در حال حاضر عمل می کنند پس جهان شروع فزاینده به سوی یک رکود بالقوه به عنوان یک نتیجه از گسترش ویروس.

هفته گذشته بانک مرکزی اعدام نادر و اضطراری کاهش نرخ در بین آن regulary جلسات برنامه ریزی و سپس در روز پنج شنبه را اعلام کرد عظیم عملیات مخزن و گسترش خرید اوراق بهادار به سهولت “اختلال موقت” در بازار اوراق قرضه.

پاول و دیگر بانک های مرکزی در سراسر دنیا از جمله کریستین لاگارد گفته اند که آنها آماده به استفاده از تمام ابزار خود را برای جلوگیری از آسیب های اقتصادی از بحران بهداشت و اما باید تاکید کرد که سیاست های پولی محدودیت است برای مبارزه با آن است. آنها به خواست دولت از جمله ایالات متحده آمریکا به عمل در سیاست های مالی جبهه برای مقابله با خرید اینترنتی.

فدرال رزرو برنامه ریزی شده است برای دیدار هفته آینده و تهمت شده است با فشار دادن cental بانک برای کاهش نرخ بهره به صفر است. در حال حاضر فدرال رزرو در محدوده هدف برای نرخ بهره خود را در مجموعه 1 درصد به 1.25% و چند تن از اقتصاددانان وال استریت پیش بینی آن می تواند حرکت به صفر در هفته آینده جلسه و یا حتی زودتر.

“من فکر می کنم من باید این حق را برای حذف او به عنوان رئیس او است, او تا کنون ساخته شده است بسیاری از تصمیم گیری های بد در نظر من” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز شنبه در پاسخ به یک سوال در مورد مشاهدات خود را در پاول. “من خوشحال هستم با تغذیه به دلیل من فکر می کنم که آنها دنبال آن هستید و ما باید پیشرو. من خوشحال هستم چرا که اگر شما به بانک مرکزی و سایر بانک های مرکزی تا حد زیادی آنها پایین تر از ما هستند.”

در فوریه 2019 تهمت خواسته کاخ سفید وکلا در مورد گزینه های خود را برای سلب پاول از ریاست خود را و ترک او را به عنوان یک تغذیه فرماندار بلومبرگ گزارش شده است. خواهد بود که حرکت بی سابقه ای را به عنوان تغذیه ساخته شده است به عنوان یک نهاد مستقل از کاخ سفید است.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن شناور ایده بانک فدرال مقابله که یک صندلی تنها می تواند حذف شود. و پاول نشان داده عزم خود را برای ماندن و گفت در ماه مارس 2019 مصاحبه “60 دقیقه”: “قانون روشن است که من چهار سال مدت است. و قصد من به طور کامل به آن خدمت می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de