مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ملت ناواهو را به بیش از 600 میلیون دلار برای مبارزه با COVID-19

آریزونا قبایل به زودی دریافت خواهد کرد “بزرگترین سرمایه گذاری در کشور هند در تاریخ ما” برای مبارزه با COVID-19 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در طول سفر خود به ایالت آریزونا در روز سه شنبه.

ملت ناواهو که شامل زمین در شمال آریزونا و نیومکزیکو و یوتا به زودی دریافت بیش از 600 میلیون دلار و Gila River جامعه هند را دریافت 40 میلیون دلار در کمک های مالی اولیه برای محافظت از شهروندان از “معضل این طاعون از آنچه که همه ما در حال مبارزه در این کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“مقدار پول که در حال ارسال به کشور هند به عنوان ما آن است که بزرگترین مقدار در تاریخ ایالات متحده و شما آن را سزاوار. شما را از طریق بسیاری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

ملت ناواهو است و یکی از چندین قبیله که طرح دعوی در دادگاه علیه وزارت خزانه داری بلافاصله پس از انتشار 8 میلیارد دلار در مراقبت قانون بودجه به قبایل.

طرح دعوی در دادگاه مشخص شده پول بود بلافاصله پرداخت فدرال به رسمیت شناخته شده قبایل و نه برای سود بومی آلاسکا شرکت های بزرگ که شاکیان گفت: تولید میلیاردها دلار درآمد.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده نظرات در مورد انتشار پول در یک میزگرد بحث و گفتگو در مورد سرخپوستان مسائل.کسانی که در حضور و غیاب شامل سه بومی رهبران آمریکایی: ملت ناواهو معاون رئیس جمهور مایرون Lizer; همسر دوم خانم Dottie Lizer; و استفان کوچک Lewis, فرماندار Gila River جامعه هند.

“هفته پیش من امضا مراقبت عمل می کنند که شامل 8 میلیارد دلار برای کمک به دولت های قبیله ای و من می خواهم برای تشکر از سناتور. (مارتا) McSally برای مبارزه سخت برای به دست آوردن آن پول و به دست آوردن آنها را در اینجا و آنها را به تعداد زیادی از افراد مختلف در سراسر کشور از جمله مردمی در این اتاق” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده در طول سخنان خود در مورد سرخپوستان آمریکا بودجه که COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, “باید موجود بوده اند از کجا آمده است.”

همانطور که از روز دوشنبه ملت ناواهو بود 2,474 شناسایی COVID-19 مورد و 73 مرگ و میر.

Lizer گفت: اوج برای موارد در رزرو ناواهو است که انتظار می رود در اواسط ماه مه.

لوئیس و Lizer ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن با خلاصه ای از قبایل خود را’ COVID-19 موارد و Lizer همچنین در مورد صحبت ناواهو ملت را 57 دقیقه آخر هفته حکومت. او گفت: یک مستند در گالوپ, New Mexico کمک کرده است در محدود کردن جنبش اما این که برخی از قبایل ساکنان هنوز هم سفر به شهرهای مجاور مانند چوب پرچم و Farmington, New Mexico.

این Gila River جامعه هند آزمایش قرار گرفته است و بیش از 1100 نفر است و تا به حال یک مرگ و میر و 44 آزمون مثبت لوئیس گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور در گفتگو با لوئیس mispronounced قبیله نام.

Lizer هدف حضور در این رویداد برای حمایت بیشتر منابع و بودجه برای زیرساخت های آب به آب تمیز برای اطلاعات بیشتر در خانه ملت ناواهو با توجه به بیانیه ای از قبیله.

“در طول COVID-19 گیر ما شنیده ایم نگرانی از خانواده ها که ندارد در حال اجرا آب برای شستن دست های خود را و پاک کردن خانه های خود و….” بیانیه ای گفت.

“یک لایحه در کنگره در حال حاضر نوجو یوتا حقوق آب حل و فصل عمل می کنند که رئیس جمهور Nez و معاون رئیس جمهور Lizer حمایت کرده اند برای به منابع آب به جوامع ما. همچنین برای دریافت مراقبت در قانون بودجه به دولت فدرال به رسمیت شناخته شده قبایل ASAP.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im