مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید آن را به تماس خود را هنگامی که به سهولت ویروس قوانین فرمانداران’

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا اقتدار دوشنبه برای تصمیم گیری چگونه و چه زمانی بازگشایی اقتصاد پس از هفته سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل با هدف مبارزه با کروناویروس جدید. اما فرمانداران از هر دو طرف شد و سریع به عقب براند و اشاره کرد که آنها قانون اساسی اولیه مسئولیت حصول اطمینان از ایمنی عمومی در کشورهای خود را و تصمیم می گیرید که آن را امن برای آغاز یک بازگشت به عملیات عادی.

رهبران دموکرات در شمال شرقی و در امتداد ساحل غربی اعلام کرد دولت جداگانه فشردگی برای هماهنگ کردن تلاش های خود را به مقیاس stay-در-خانه سفارشات و یا بازگشایی کسب و کار خود به خود جدول زمانی حتی به عنوان تهمت سعی در گفتن آن خود تماس بگیرید.

اضطراب برای قرار دادن دوقلو بهداشت عمومی و بحران اقتصادی پشت سر او تهمت حمایت کرده است فدرال اجتماعی فاصله توصیه های که منقضی در پایان ماه. اما از آن شده است فرمانداران و رهبران محلی که باید برقرار محدودیت های اجباری از جمله سازندگان: مدارس و بسته شدن غیر ضروری کسب و کار.

با توجه به توییتر تهمت نوشت که برخی از آنها “گفت که این فرمانداران تصمیم به باز کردن متحده نیست که رئیس جمهور ایالات متحده و دولت فدرال است. اجازه دهید آن را به طور کامل درک که این نادرست است … این تصمیم رئیس جمهور و برای بسیاری از دلایل خوب است.”

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به سوالات در مورد آنچه که اقتدار رئیس جمهور ممکن است مجبور به ابطال محلی سفارشات. تهمت می توانید خود را قلدر منبر به فشار متحده به عمل و یا آنها را تهدید می کند با پیامدهای اما قانون اساسی به بهداشت عمومی و ایمنی مسئولیت در درجه اول به دولت و مقامات محلی است.

در همین حال رئیس جمهور دستورالعمل باید کمی زور. فرمانداران و رهبران محلی را صادر کرد که سفارشات حمل جریمه یا مجازات های دیگر و در برخی از حوزه های قضایی گسترش به اوایل تابستان است.

“همه از این دستور اجرایی در حال اجرایی دولت سفارشات و بنابراین از آن خواهد بود تا به دولت و فرماندار برای خنثیسازی بسیاری از این” نیوهمپشایر کالیفرنیا ، کریس Sununu گفت: در سی ان ان.

پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ دموکرات به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی است که تا زمانی که مردم سالم هستند, بازگشایی اقتصاد “به کار نمی رود.”

“دیدن چگونه ما تا به حال مسئولیت بسته شدن دولت من فکر می کنم ما احتمالا باید مسئولیت اصلی برای باز کردن آن,” او اضافه شده است.

گرگ پیوست فرمانداران در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات دلاور و رود آیلند در موافقت با اقدامات خود را هماهنگ. فرمانداران از کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن اعلام کرد یک شبیه پیمان. در حالی که هر دولتی است ساختمان خود را از طرح سه West Coast متحده توافق کرده اند که به یک چارچوب گفت: آنها را با هم کار کنند و قرار است دستياران سلامت اولین و اجازه علوم راهنمای تصمیم گیری کنند.

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی تاکید کرد تلاش خواهد زمان را.

“خانه است که هنوز هم در آتش” او گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران. “ما هنوز هم برای خاموش کردن آتش, اما ما مجبور به شروع به قرار دادن قطعه از پازل را که ما می دانیم که ما در حال رفتن به نیاز … برای اطمینان از این نمی دوباره.”

هر چند تهمت رها شده و هدف خود را از عقب اجتماعی فاصله دستورالعمل توسط یکشنبه, او شده است خارش به بازگشایی یک اقتصاد است که به طور چشمگیری قرارداد به عنوان کسب و کار باید توقیف ترک میلیون ها نفر از مردم از کار و تلاش برای به دست آوردن کالاهای اساسی. این بسته نیز تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد, پیام که لولایی در یک اقتصاد پررونق.

تهمت و ادعا می کنند که او می تواند نیروی فرمانداران به بازگشایی ایالات خود نشان دهنده یک تغییر چشمگیر در تن. برای هفته ها در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن است و استدلال کرد که دولت نه دولت فدرال باید منجر پاسخ به بحران است. و او حاضر به عموم فشار متحده به تصویب اقامت در خانه محدودیت با استناد به اعتقاد خود را در محلی کنترل دولت است.

در حالی که تهمت می توانید روزانه خود را در کاخ سفید جلسات و حساب توییتر به تلاش برای شکل دادن به افکار عمومی و فشار فرمانداران به خم شدن خود را “واقعی وجود دارد محدودیت در رئیس جمهور و دولت فدرال وقتی که می آید به امور داخلي” John Yoo یک دانشگاه کالیفرنیا در برکلی دانشکده حقوق استاد دانشگاه گفت: در اخیر Federalist جامعه کنفرانس تماس بگیرید.

“دولت دریافت نمی کند باز از طریق توییتر. آن باز می شود تا در سطح ایالت” میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer یک دموکرات گفت.

می سی سی پی کالیفرنیا ، تیت ریوز یک حامی از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این سوال از زمانی که به لغو محدودیت خواهد بود “یک تلاش مشترک” بین واشنگتن و ایالات متحده است.

بحث در مورد چگونگی و زمانی که به راه اندازی مجدد اقتصاد این کشور آمده است به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن است bristled در انتقاد بود که او به کندی پاسخ به این ویروس و زندگی می کند که می تواند ذخیره شده تا به حال اجتماعی فاصله توصیه شده است در محل قرار داده و هر چه زودتر.

که نا امیدی بود و تکثير توسط نظرات ساخته شده توسط Dr. Anthony Fauci, ملت, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص. خواسته یکشنبه در سی ان ان اگر زودتر اقدام می تواند به نجات زندگی Fauci گفت که “بدیهی است که شما می تواند منطقی می گویند که اگر شما تا به حال یک فرایند است که در حال انجام و شما شروع به کاهش زودتر شما می تواند زندگی را نجات داد. بدیهی است که هیچ کس در حال رفتن به انکار آن. اما آنچه می رود به این نوع از تصمیم گیری های پیچیده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ reposting یک صدای جیر جیر که اشاره Fauci نظرات و شامل خط “هم به #FireFauci” بالا بردن آلارم که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است نظر به تلاش برای سرنگونی دکتر. Fauci, 79 خدمت در هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه دولت و به عنوان یکی از قابل تشخیص ترین و مورد اعتماد چهره دولت فدرال پاسخ.

تهمت شکایت کرده به مشاوران و خواص مورد Fauci مثبت توجه رسانه ها و تمایل خود را به تناقض رئیس جمهور در مصاحبه و از اتاق جلسه مرحله با توجه به جمهوریخواهان نزدیک به کاخ سفید است. اما او با توجه به شلیک Fauci و از دوشنبه به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی. هر سه صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به بحث در مورد مکالمات داخلی.

“این رسانه ها پچ پچ مسخره است – رئیس جمهور تهمت نیست شلیک دکتر Fauci,” سخنگوی کاخ سفید هوگان Gidley در بیانیه ای گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته مشاوران که او می داند که مقاومت برای از بین بردن Fauci خواهد بود و شدید است که — حداقل در حال حاضر — او گیر کرده است با دکتر. او در بیش از یک مناسبت با این حال خواست که Fauci بود سمت چپ از نیروی کار جلسات و یا خود زبان نقش محدود با توجه به خواهان.

دستیاران اغلب خواست تهمت متحدان به چشم پوشی از مغلوب ساختن پیشی جستن رسانهها گفت: رئیس جمهور نیست و همیشه به عنوان خوانده شده به پایان از چیزهایی که او reposts و ممکن است نه به معنای تایید اصلی توییت را کرد. این روشن نیست که آیا رئیس جمهور به معنای تقویت #FireFauci هشتگ اما او انتخاب کرده است به حذف او پاسخ — یک حرکت است که می تواند به عنوان هشداري به Fauci و یا یکی دیگر از تلاش برای به دست آوردن یک افزایش فشار دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de