مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را واکسن دفاع Birx

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه داوطلب به عنوان یکی از اولین را به COVID-19 واکسن و همچنین در دفاع از دکتر دبورا Birx یک رهبر در کاخ سفید Coronavirus نیروی کار زیر یک مقاله نیویورک تایمز که نقاشی او را به عنوان عضو تاکید کرد که اطلاعات مثبت به مغلوب ساختن پیشی جستن در طول بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این موضوع که آیا یا نه او طول می کشد یک واکسن مطمئن بود برای افزایش هشدار دهنده در میان برخی از صرف نظر از تصمیم خود.

“خوب, شما می دانید که راه آن کار می کند. اگر من یکی از اولین آنها می گویند: “او خیلی خودخواه. او می خواست برای دریافت واکسن اول” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز عامل مارک سیگل در یک مصاحبه تلویزیونی.

“سپس افراد دیگر می گویند:” هی که بسیار شجاع چیزی که به انجام’.”

“من مطلقا اگر آنها می خواستند به من و فکر کردم این حق من می خواهم آن را برای اولین بار و یا من می خواهم از آن گذشته است.”

محققان در حال ادامه کار بر روی توسعه COVID-19 واکسن به عنوان موارد همچنان خود را افزایش در ایالات متحده است. تا کنون حداقل یک واکسن امن به نظر می رسد اگر چه تحقیقات بیشتری مورد نیاز است.

این بار در اوایل این هفته با اشاره به Birx به عنوان “رئیس مبلغ” و گفت که او بارها محدود Dr. Anthony Fauci را واقع بینانه تلاش های “ظاهرا” ارائه اطمینان به رئیس جمهور.

“او مسئول همه کار باور نکردنی است که صورت گرفته است در ایدز در آفریقا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Siegel. “میلیون ها نفر از مردم زنده هستند در حال حاضر به خاطر او است. او باور نکردنی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de