واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می داند که هویت نویسنده شناخته شده به عنوان “ناشناس” ارشد دولت رسمی که نوشت inside-the-کاخ سفید حساب که نقاشی به عنوان رئيس جمهور نادرست و خطرناک است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که گمانه زنی های رشد کرده در داخل واشنگتن در مورد هویت رسمی که به قلم کتاب “هشدار” را به عنوان به خوبی به عنوان یک eviscerating 2018 مقاله ای در نیویورک تایمز در مورد رئیس جمهور “انگیزه های غلط”

“من می دانم که در آن است” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “من نمی توانم به شما بگویم که. ..ما نمی خواهد به آن را دریافت.”

در کتاب منتشر شده توسط Hachette Book Group, در ماه نوامبر, نویسنده ادعا ارشد مقامات دولت در نظر گرفته استعفا به عنوان یک گروه در سال 2018 در “نیمه شب خود قتل عام” اما در نهایت تصمیم گرفت چنین عملی را انجام بیش از آسیب خوب.

پیش از این کتاب, انتشار, وزارت دادگستری با ارسال نامه ای به Hachette و نویسنده ادبی آژانس طرح سوال در بیش از اینکه هر گونه توافق محرمانه نقض شده است و درخواست برای اطلاعات است که می تواند کمک به نشان می دهد نویسنده هویت است.

Hachette در پاسخ گفت: این امر ارائه هیچ اطلاعات اضافی فراتر از تماس با نویسنده “فعلی یا سابق ارشد رسمی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است با اشاره به کتاب به این مورد که برخی در دولت او از جمله اوباما holdovers در حال کار برای تضعیف دستور کار خود دارد.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام است را رد کرد و نویسنده به عنوان یک “ترسو” و محتوای این فرد نوشته به عنوان “چیزی جز دروغ است.”

تهمت نمی گویند اگر هر گام او را در برابر این نویسنده است.

“مردم می دانند که این یک تقلب” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

__

این درست شده است نشان می دهد که در این مقاله بود که در سال 2018 نه سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de