مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او در مورد روسیه ‘فریب’ با پوتین در تماس تلفنی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او در مورد آمریکا تحقیق و تفحص از روسیه دخالت در انتخابات 2016 با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز پنج شنبه در تماس با این کاوشگر یک “جعل.”

در دیدار با تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت تهمت به خبرنگاران گفت که پوتین تا به حال نام او را به مناسبت سالگرد 75 از پایان جنگ جهانی دوم در اروپا و همچنین به درخواست آمریکا ساخته شده است دستگاه تهویه مصنوعی برای مبارزه با روسیه شیوع کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به توافق رسیدند. پس از آن او اظهار داشت که روسیه “جعل” ساخته شده بود آن را دشوار برای آمریکا و روسیه برای مقابله با هر یک از دیگر “و ما در مورد آن است.”

یک بیانیۀ کاخ سفید در تماس بین رهبران دو کشور گفت: آنها منعکس شده در روز پیروزی در اروپا و در مورد همه گیر و کنترل تسلیحات.

“رهبران دو کشور نیز تحت پوشش دیگر دو جانبه و مسائل جهانی” در بیانیه ای گفت:.

در این بیانیه اشاره نکرد که روسیه بررسی آن مشخص شد که یک گروه به رهبری پوتین دیپلم غیر قانونی سعی در نفوذ در انتخابات 2016 در مغلوب ساختن پیشی جستن طرف با نصب پنهانی ایالات متحده کمپین های رسانه های اجتماعی و فعالیت های دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها رد یافته های اطلاعاتی ایالات متحده جامعه از جمله در روسیه و شرکت. مغلوب ساختن پیشی جستن دچار انتقاد از قانونگذاران ایالات متحده در هر دو طرف پس از یک هلسینکی, فنلاند, در کنفرانس خبری با پوتین در سال 2018 که در آن او گفت که او پذیرفته رهبر روسیه انکار است که کرملین به دنبال دخالت در انتخابات خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im