رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد که 19 میلیارد دلار برنامه های امداد برای کمک به کشاورزان ایالات متحده در مقابله با تاثیر از coronavirus همه گیر از جمله 16 میلیارد دلار در پرداخت های مستقیم به کشاورزان و دامداران و جرم خرید از تولید گوشت و دیگر محصولات.

“آمریکایی کشاورزی بوده است-آمار مانند بسیاری از امریکا با کروناویروس و رئیس جمهور تهمت ایستاده است با ما کشاورزان و همه آمریکایی ها را به مطمئن شوید که همه ما از طریق این ملی اضطراری” ایالات متحده وزارت کشاورزی منشی سانی Perdue گفت.

این وزارتخانه در بیانیه ای گفت: آن را با شریک منطقه ای و محلی توزیع کنندگان به خرید 3 میلیارد دلار در تولید لبنیات و گوشت توزیع شده برای مواد غذایی بانک ها و کلیساها و گروه های کمک.

این سازمان گفت: آن را به خرید ماهانه در مجموع حدود 100 میلیون در هر یک از محصولات تازه و محصولات لبنی و محصولات گوشت. صف های طولانی تشکیل داده اند در ایالات متحده غذا بانک ها در هفته های اخیر که میلیون ها نفر را تبدیل به بیکار با توجه به مستندات به توقف گسترش coronavirus.

تصمیم می آید به دلیل افزایش فشار از سوی ایالات متحده مزرعه لابی برای خرید دولت به عنوان تولید کنندگان و دامداران در تلاش برای دریافت کالاهای خود را به بازار به دلیل اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر را مجبور به پرتاب کردن تجهیزات.

“نیاز به تخلیه شیر یا شخم تحت سبزیجات به بازار آماده است نه تنها از نظر مالی ناراحت کننده اما آن را دلخراش و همچنین برای کسانی که آنها را تولید می کند” پردو گفت.

پرداخت های مستقیم ارسال خواهد شد “را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” برای کشاورزان و دامداران به عنوان مزرعه تولید کنندگان کالا را تجربه کرده اند “بی سابقه تلفات” پردو گفت.

بودجه برای کمک فوری برنامه را کشیده و با هم از تعدادی از منابع از جمله اخیر coronavirus کمک های مربوط به قوانین تصویب شده توسط کنگره و دیگر کمک های مالی که مقامات وزارت کشاورزی ایالات متحده برای دسترسی به, با توجه به Perdue.

جزئیات بیشتری از این طرح منتشر خواهد شد در آینده این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

رویترز گزارش روز دوشنبه که وزارت کشاورزی ایالات متحده را صرف میلیاردها دلار در فاز اولیه طرح خود را برای تقویت این کشور مواد غذایی زنجیره تامین در برابر اثرات وقوع.

چندین آمریکای شمالی گوشت گاو و گوشت خوک و بسته بندی گیاهان تعطیل به عنوان کارگران کاهش یافته است بیمار و یا مرده از ویروس. Smithfield, مواد غذایی, برای مثال, بزرگترین خوک پردازنده اشاره کرد و گفت: این امر بسته ایالات متحده گیاه به طور نامحدود به علت بثورات جلدی از coronavirus موارد در میان کارکنان و هشدار داد این کشور در حال حرکت بود “شدیدا نزدیک به لبه” در منابع برای فروشنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de