مغلوب ساختن پیشی جستن می گویند فدرال در حال توسعه دستورالعمل های جدید برای ویروس خطر

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: این که مقامات فدرال در حال توسعه دستورالعمل برای رای دادن به استان ها با خطر گسترش ویروس به عنوان او هدف شروع به سهولت در سراسر کشور دستورالعمل به منظور جلوگیری از شیوع کروناویروس.

در نامه ای به ملت فرمانداران مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دستورالعمل جدید به معنای فعال دولت و رهبران محلی را به “تصمیم گیری در مورد حفظ شده و افزایش یا آرامش بخش اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات آنها را در محل قرار داده.” ایالت ها و شهرداری ها که هنوز هم حفظ قدرت را به مجموعه هر آنچه که محدودیت های لازم بدانند.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به دنبال برای به روز تعیین نحوه حاوی اقتصادی خرید اینترنتی از دستورالعمل های صادر شده توسط دولت او به عنوان به خوبی به عنوان رهبران محلی به سرعت جزر و مد از عفونت.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن رونمایی از 15 روز برنامه مشاوره در برابر اجتماعات بزرگ و فراخوانی برای بسیاری از آمریکایی ها به در خانه باقی می ماند. دستورالعمل صادر شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری هستند اما بسیاری از دولت ها و رهبران محلی را صادر کرد محدودیت های اجباری در خط و یا حتی سخت تر از آن صادر شده توسط CDC.

اعلام این خبر از آینده دستورالعمل جدید می آید روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او امیدوار است به “بازگشایی” این کشور با عید پاک.

“من دوست دارم به کشور باز کرده و فقط مشتاق به عید پاک” او گفت: در طول یک فاکس نیوز مجازی سالن شهر. عید پاک است فقط بیش از دو هفته دور — Apr. 12.

“آیا آن را نمی بزرگ به تمام کلیساها پر است؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در آن مصاحبه. “شما باید بسته بندی شده کلیساها در سراسر کشور ما است.”

کارشناسان بهداشت و روشن ساخته اند که اگر آمریکایی ها همچنان به طور چشمگیری محدود کردن تعامل اجتماعی — ماندن خانه از محل کار و منزوی خود — تعداد عفونت را پایمال سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان آن را در بخش هایی از ایتالیا منجر به بسیاری از مرگ و میر.

و دانشمندان از جمله دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص هشدار داده اند در برابر مصنوعی جدول زمانی.

“و شما رو به درک که شما را به جدول زمانی این ویروس باعث می شود جدول زمانی” Fauci سی ان ان گفت شنبه. “پس شما رو به پاسخ در چه می بینید اتفاق می افتد.”

در حالی که بدترین شیوع متمرکز در بخش های خاصی از کشور بیشتر به طور قابل توجهی در نیویورک کارشناسان هشدار می دهند که شدت بیماری عفونی خاصی به گسترش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اجرای اضافی تست فعال خواهد شد متنوع تر توصیه های است که اجازه می دهد برخی کمتر نهفته نقاط کشور برای به دست آوردن یک حس عادی هر چه زودتر.

“گسترش ما تست قابلیت را به سرعت ما را قادر به انتشار معیارهای توسعه در هماهنگی نزدیک با این کشور مقامات بهداشت عمومی و دانشمندان برای کمک به طبقه بندی استان ها با توجه به ادامه خطرات ناشی از ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

صبح روز پنج شنبه تهمت برگزار شد یک کنفرانس تلفنی با ملت فرمانداران برای به روز رسانی آنها را در دولت فدرال پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>