واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و مقاوم در برابر تماس به شماره ملی اقامت در خانه جهت جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید با وجود دولت او را بینی که ده ها هزار نفر از آمریکایی ها هستند و به احتمال زیاد کشته شده توسط این بیماری است. یکی یکی هر چند متحده به طور فزاینده ای در حال هل دادن خاموش کردن سفارشات خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواهد به فرمانداران’ “انعطاف پذیری” در مورد اینکه آیا یک مادر اقامت در خانه سیاست است بهترین گزینه برای موکلین خود اما اذعان کرد که او به دنبال محدود کردن هوا و سفر راه آهن بین نقاط داغ در داخل ایالات متحده است. رئیس جمهور همچنان مردد به فشار یک متحد سیاست حتی پس از کاخ سفید منتشر شد “جدی” جدید بینی روز سه شنبه که 100000 به 240,000 آمریکایی ها خواهد شد به احتمال زیاد تسلیم به کروناویروس حتی اگر زمان اجتماعی فاصله دستورالعمل نگهداری می شوند.

جراح عمومی جروم آدامز گفت: ملت federalist سیستم برگ های زیادی از قدرت در مورد چگونه به درستی پاسخ به فجایع به فرد دولت فرمانداران و مقامات محلی است.

“ما اعتماد فرمانداران و شهرداران به درک مردم خود و درک اینکه آیا یا نه آنها احساس آنها می تواند اعتماد مردم در کشورهای خود را به تصمیم گیری درست” آدامز گفت: در ABC “صبح به خیر آمریکا”.

روز چهارشنبه به تنهایی پنج متحده — Florida Georgia, می سی سی پی نوادا و پنسیلوانیا — اضافه شده یا گسترش اقامت خود را در خانه ،

اما نیایش از فدرالیسم در میان یک بحران را تهدید می کند که در سراسر کشور تعداد بدن در تعادل با برخی از مرگبارترین آمریکا جنگ نشان می دهد که تهمت و مشاوران او هستند آگاه سیاسی انشعابات پاسخ خود را. فرمانداران جمهوریخواه در ایالات فلوریدا و تگزاس و نبراسکا را در مورد ضرورت استفاده از قوی اجتماعی فاصله قوانین به روستایی یا exurban مناطق که نیست گزارش شواهد زیادی از این ویروس تا کنون.

فقدان یک واحد 50-وزارت امور خارجه پاسخ نیز برخورد با شواهد در حال ظهور است که coronavirus عفونت در حال گسترش توسط افرادی که هیچ روشن علائم پیچیده تلاش برای به دست آوردن کنترل این بیماری همه گیر. یک مطالعه انجام شده توسط محققان در سنگاپور و منتشر شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در یکشنبه آخرین به تخمین می زنند که حدود 10 درصد از coronavirus عفونت ممکن است گسترش افرادی که با این ویروس آلوده شده اما نه علائم.

حتی در حالی که به تعویق انداختن فرمانداران. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر شده است دستورالعمل ها است که باید خواست آمریکایی ها برای کار از خانه در صورت امکان انصراف در سایت آموزش در مدارس و جلوگیری از اجتماعات بزرگ. مقاومت به یک قوی تر پاسخ می آید حتی به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: کاخ سفید مدل coronavirus تلفات نشان می دهد که کشور در یک مسیر شبیه به سخت-آمار ایتالیا.

زبان به سی ان ان پنس گفت: “ما فکر می کنم ایتالیا ممکن است بیشتر قابل مقایسه با منطقه به ایالات متحده در این نقطه است.” ایتالیا که در حال حاضر ثبت بیش از 13,000 مرگ و میر صادر شده در سراسر کشور قرنطینه خاموش کردن تقریبا تمام تولید صنعتی و دفاتر و تا حد زیادی منع ساکنان از ترک خانه های خود.

کاخ سفید را بهترین مورد طرح برای از دست دادن زندگی فرض ایالت stay-at-home سفارشات به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی آشنا با مغلوب ساختن پیشی جستن تفکر است. مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی گفت: مؤمن در فدرالیسم و آن است که به فرد فرمانداران به محدودیت های تعیین شده برای کشورهای خود را. رسمی صحبت می کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث داخلی بحث.

بیش از 285 میلیون نفر زندگی می کنند در 40 متحده که در آن فرمانداران اعلام کرده اند در سطح ایالت پناهگاه در محل سفارشات و یا توصیه می شود که ساکنان خانه بمانند. در کشورهای دیگر — مکان هایی مانند آیووا و نبراسکا در میان دیگران — فرمانداران باید مقاومت دولت در سطح تصمیم گیری, اما برخی از محلات اعلام کرده اند ساکنان باید در خانه بماند.

بر اساس یک نظرسنجی منتشر شده روز شنبه توسط آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش 78 درصد از بزرگسالان ایالات متحده از جمله 84 درصد از دموکرات ها و 76 درصد از جمهوری خواهان حمایت نیاز آمریکایی ها به ماندن در خانه های خود را جز برای کارهای ضروری. آمریکایی ها در ایالات متحده است که در حال حاضر به اقامت در خانه سفارشات در محل زمانی که این بررسی شروع هستند بیشتر از کسانی که در ایالات متحده است که نه به تایید دولت خود را پاسخ 63% به 51%.

هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن — که انجام شده و طولانی نزدیک به روزانه جلسات در دولت او در پاسخ به این ویروس شیوع بیش از سه هفته گذشته — بوده است تا کنون تمایلی به استفاده از خود را قلدر منبر به اصرار فرمانداران به صدور دستور کمک خواهد کرد که به طور موثر ایجاد یک ملی شده است.

“وجود دارد برخی از ایالت های مختلف” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه. “وجود دارد برخی از کشورها که اصلا خیلی از یک مشکل است.”

اما نشانه هایی وجود دارد که تهمت مقامات دولت در حال هل دادن پشت صحنه برای holdout فرمانداران به موضوع ایالت قرنطينه.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis مقاومت کرده بود صدور ایالت سفارش اما معکوس دوره و صدور یک شنبه به عنوان فدرال و محلی فشار نصب شده برای او را به ترک این شهرستان با شهرستان رویکرد او تا به حال اجرا شده است.

DeSantis یک جمهوری خواه به خبرنگاران گفت که او تصمیم به صدور حکم پس از مشاوره با تهمت و مجلس مشاوران.

Rep. دانا Shalala در فلوریدا از حزب دموکرات گفت: اوایل روز چهارشنبه که تهمت باید فشار دادن فرمانداران برای یک رویکرد واحد و یکپارچه برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری خواستار پاسخ خود را تا کنون “تکه تکه ضعیف و ناهموار است.”

“او نه یک ملی درخواست می گویند ما همه در این با هم و او حتی به صحبت فرمانداران در مورد همه انجام همان چیزی که” Shalala بود که وزیر بهداشت و خدمات انسانی رئیس جمهور بیل کلینتون در مصاحبه ای گفت:.

قدرت به منظور قرنطينه داخل متحده استوار تقریبا به طور کامل با کشورهای تحت مقررات در قانون اساسی ایالات متحده واگذاری قدرت به صراحت واگذار شده به دولت فدرال به ایالت دادگاه باید حکم به طور مداوم برای سال. در حالی که دولت فدرال به خودی خود نمی تواند سفارش در سراسر کشور قرنطينه و یا اعمال قرنطينه در کشورهای دادگاه گفت این پاک کردن قدرت تحت قانون اساسی بند تنظیم تجارت به قرنطینه مسافران بین المللی و یا کسانی که سفر دولت به دولت که ممکن است ناقل بیماری های کشنده.

چند حقوقی محققان استدلال کرده اند که قانون اساسی تجارت بند مارس جلیقه مغلوب ساختن پیشی جستن با قدرت به اعمال متعدد دولتی و یا ملی مستند با و یا بدون متحده تصویب هر چند هر گونه حرکت که اقلیت تفسیر بود مسلما چالش کشیده می شود بلافاصله به عنوان قانون اساسی.

پنس سی ان ان گفت که رهبران و ساکنان متحده است که در میانهی شب سخت ضربه در حال حاضر اقدام به آهسته این ویروس گسترش یافته است.

در نبراسکا کالیفرنیا ، آیووا گفت: او پایگاه خود را در تصمیم گیری او مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی در دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا است که برخورد گسترده با شیوع و خدمت به عنوان یک فضای قرنطینه برای بیماران ابولا. در آیووا کالیفرنیا ، کیم رینولدز مقاومت کرده است اجباری پناهگاه در محل سفارش کرد و گفت: این اطلاعات به نظر می رسد او در نمی کند و در عین حال توجیه آن در دولت است.

داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem دیگر جمهوری خواه گفت: داوطلبانه خود را هدایت کرده و آهسته عفونت رای دادن. “این تماس به درخواست one-size-fits-all رویکرد ذهنیت گله نیست, رهبری,” او گفت:.

Ricketts یک آواز مغلوب ساختن پیشی جستن حامی بارها گفت که او نمی خواهد اعمال stay-در-خانه سفارش در نبراسکا اما دستور داده است تا رستوران یا نزدیک به مناطق ناهار خوری و یا اجازه می دهد بیش از 10 نفر در داخل در یک بار بسته به موقعیت خود در دولت است.

در تگزاس کالیفرنیا ، گرگ ابوت دستور داده است تا مدارس به ماندن بسته از طریق حداقل ممکن است و محدودیت های تحمیل شده که پزشکان و حتی منتقدان می گویند در حال به مثابه یک مادر اقامت در خانه سفارش برای دولت است. هنوز ابوت حاضر به آن را که.

“این است که ماندن در خانه و استراتژی. اقامت در خانه استراتژی به آن معنا است که شما باید به ماندن در خانه” ابوت گفت. “این یک استاندارد مبتنی بر خدمات ضروری و اساسی فعالیت است.”

مانند گزارش از شیکاگو است. آسوشیتد پرس نویسندگان Meghan Hoyer بور بلند و دینو Hazell در واشنگتن, Paul J. Weber در Austin, تگزاس, اعطای Schulte در لینکلن نبراسکا, Brendan فررینگتن در تالاهاسی فلوریدا دیوید پیت در Des Moines, آیووا و استفان نخلستان در Sioux Falls, داکوتای جنوبی, کمک, گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de