ترامپ ریل در برابر چپ ‘Mobsters’ در طول کنفرانس WH در تاریخ آمریکا

در جريان کنفرانس کاخ سفيد در مورد تاريخ آمريکا در روز پنجشنبه، دونالد ترامپ رئيس جمهوری آمريکا چپ راديکال را که مجسمه ها را منهدر کرده اند، يادبودها را هتک حرمت کرده اند، پاره کرد و در يک «مبارزات خشونت و هرج و مرج» دست دارند.

ترامپ جنبش رادیکال را متهم کرد که «تلاش برای تخریب» قانون اساسی آمریکا و «سوزاندن اصول آمده در اسناد تأسیسی ما» است.

او گفت: «ما نمی توانیم اجازه دهیم این اتفاق بیفتد.»

وی با اشاره به رویکرد قانون و نظم خود، از زمانی که چهار ماه پیش دستور اجرایی را امضا کرد اشاره کرد و اظهار داشت خرابکارهای مجسمه می توانند با 10 سال زندان مواجه شوند که هیچ مجسمه ای تخریب نشده است.

او گفت اوباش چپ شعار «آمریکا هرگز بزرگ نبود» داده اند و «یورش مفرغ و خشونت آمیز به اجرای قانون» را آغاز کرده اند.

ترامپ گفت هدف آنها «سکوت مخالفت، ترساندن شما از صحبت کردن حقیقت و قلدری آمریکایی ها برای رها کردن ارزش هایشان» است.

او شورش آنها و آنچه که آنها در مدارس تدریس می کنند را مورد انفجار قرار داد. او پروژه نیویورک تایمز ۱۶۱۹ را «تبلیغاتی» ناميد که در مدارس تدریس می شود. او گفت که این پروژه «تاریخ آمریکا را بازنویسی می کند تا به فرزندانمان آموزش دهد که ما بر اساس اصل ظلم تأسیس شدیم نه آزادی.»

ترامپ می گوید: «چپ داستان آمریکایی را با فریب ها، کذب ها و دروغ ها وارونه، تحریف و خدشه دار کرده است.»

ترامپ برای مبارزه با دستور کار چپ در مدارس گفت دستور اجرایی ایجاد یک کمیسیون ملی برای ترویج آموزش میهن پر وطنی را امضا خواهد کرد. وی گفت کمیسیون سال ۱۷۷۶ نامیده خواهد شد و د۲۵۰مین سالگرد تأسیس کشور را جشن خواهد گرفت و «حقیقت تاریخ بزرگ ملت ما» را ترویج خواهد کرد.

وی در حالی که سخنرانی خود را باز می کرد گفت: «ما باید وب پیچ خورده دروغ ها را در مدارس و کلاس های درس مان پاک کنیم و حقیقت باشکوه کشورمان را به فرزندانمان آموزش دهیم.» “ما می خواهیم پسران و دختران ما بدانند که آنها شهروندان استثنایی ترین ملت تاریخ جهان هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im