مغلوب ساختن پیشی جستن میاد شهر نیویورک De Blasio برای مبارزه با ویروس

رئیس جمهور تهمت ظاهرا تا به حال یک تغییر عمده در قلب شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio بر اساس کار خود را با هم مقابله با کروناویروس.

رئیس جمهور روز جمعه گفت که او “واقعا بدست می مانند” سیب بزرگ شهردار اضافه کردن آنها پیوند می خورند در حالی که در پاسخ به شیوع کروناویروس.

“او مانند ما او را کاری بسیار سخت است. اما من نمی توانم بگویم هر چیزی بد در مورد شهردار de Blasio به دلیل ارتباط من با او بیش از چند هفته گذشته شده است بسیار عالی” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در کنفرانس مطبوعاتی.

“ما به او کمک کرد من فکر می کنم, و من واقعا بدست می خواهم او را. من همراه با او بسیار خوب است. در حال حاضر او می خواهد ما را به انجام برخی از چیزهایی که ما تولید کرده ایم. امروز من با صحبت او با وزیر دفاع Esper و ما تا به حال یک گفتگو و ما در حال کمک به او را دریافت کنید برخی از چیزهایی که او نیاز دارد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی دانست de Blasio قبل از بحران است که آنها را مورد بحث چگونه این بحران تأثیر دوران کودکی خود را در محله کوئینز که در آن حجم بزرگ از این شهر virus موارد پدید آمده اند.

“من صحبت کردم به او مقدار زیادی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و ما واقعا تا به حال فوق العاده گفتگوهای سازنده. من و بعد فورا رفت واز او بسیاری از مردم ما بدست او یک مرکز پزشکی. او خواسته در المهرست من می دانم المهرست بیمارستان بسیار خوبی بود که یک منطقه کوئینز که من در آن بزرگ شده و پسر شما صحبت کردن در مورد یک کانون. که واقعا کانون کانون.

“این واقعا چیزی است که ما صحبت در مورد آن را به عنوان به خوبی به عنوان شما می دانید بسیار نزدیک به جایی که من بزرگ شدم. و دانستن این که پس از آشنایی با آن را باور نکردنی برای دیدن جایی که آنها را به کامیون و من لازم نیست برای رفتن به جزئیات بزرگ — کامیون یخچال تا آمدن من هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن.

اما تهمت شکایت کرده است که دو دموکراتیک فرمانداران نمی قدردانی از تلاشهای دولت خود برای مبارزه با کروناویروس اپیدمی و گفت: معاون رئیس جمهور مایک پنس را نباید تماس های خود را.

“من می خواهم آنها را سپاسگزار باشد. من نمی خواهم آنها را به گفتن چیزهایی که درست نیست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از استانداران در کاخ سفید در کنفرانس خبری روز جمعه. “هنگامی که آنها سپاسگزار به نظر من آنها سپاسگزار به ارتش و سپاه. آنها سپاسگزار از FEMA,” او اضافه شده مراجعه کننده به سپاه مهندسین و سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت پنس “شما در حال اتلاف وقت خود را” تماس با فرمانداران جی Inslee واشنگتن و گرچن Whitmer میشیگان که مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “زن” از میشیگان.

هر دو دموکرات هستند. آنها را علنا شکایت آنها دریافت نکرده حمایت کافی از سوی دولت فدرال برای مبارزه با ویروس شیوع بیماری در کشورهای خود را.

مواد از خبرگزاری بلومبرگ خدمات مورد استفاده قرار گرفت در این داستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>