واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به رییس پنتاگون بالا سیاست رسمی که تا به حال تایید شده در سال گذشته که اوکراین تا به حال ساخته شده است به اندازه کافی مبارزه با فساد پیشرفت برای توجیه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتشار congressionally مجاز کمک به کیف در آن جنگ علیه روسیه و جدایی طلبان مورد حمایت.

John Rood استعفا داد روز شنبه گفت او ترک در مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از تاخیر در انتشار این کمک ها به اوکراین شد, مرکزی به رئیس جمهور را استیضاح توسط مجلس به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است. مجلس سنا رای به تبرئه رئیس جمهور. اما در پی سنا محاکمه یک جسارت تهمت رفته مقامات پس از او به عنوان بی وفا بودن.

Rood آخرین رسمی به پاکسازی. خود را مجبور به استعفا می آید به عنوان دموکرات ها در تپه ابراز نگرانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در یک انتقام گیری در پی خود را تبرئه. تنها چند روز پس از رای گیری مجلس سنا کاخ سفید reassigned یک افسر ارتش ستوان سرهنگ الکس Vindman یک شاهد کلیدی در استیضاح درخواست از شورای امنیت ملی تحت فشار قرار دادند و برادر دوقلوی او یک شورای امنیت ملی وکیل کردن با او. گوردون Sondland تهمت سفیر اتحادیه اروپا که همچنین یک شاهد کلیدی قبل از خانه کشته بود به یاد می آورد از پست خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه که او می خواست به “تشکر از John Rood برای خدمات خود را به کشور ما و آرزو می کنم او به خوبی خود را در تلاش های آینده!”

Rood در نامه خود به ناروا نیست ذکر اوکراین است. `این درک من از کار (علامت) Esper که شما درخواست استعفای” Rood گفت. رود گفت: او را گام به پایین از دریا. 28.

Rood نوشت: در مارس 23, نامه ای به کنگره است که پنتاگون تا به حال ساخته شده است یک ارزیابی کامل از اوکراین مبارزه با فساد اقدامات و اصلاحات دیگر. و او گفت که “من گواهی که دولت اوکراین گرفته است اقدامات قابل توجهی را به دفاع از اصلاحات نهادی با هدف کاهش فساد اداری و بهبود های دیگر.”

Rood نوشت که صدور گواهینامه خود را از نظر قانونی مورد نیاز قبل از کمک های اولیه می تواند منتشر شد و بر اساس بینش به دست آورده در “مداوم آمریکا تعامل” با اوکراین, از جمله جلسات بین وزیر دفاع ایالات متحده امریکا و همتای اوکراینی خود.

در مورد خواسته Rood استعفای رئیس پنتاگون سخنگوی Jonathan هافمن کاهش یافته است به حدس و گمان در مورد دلیل تهمت تصمیم.

“رئیس جمهور این فرصت و توانایی را در این تیم است که او می خواهد به در مواضع سیاست” هافمن گفت: در کنفرانس خبری. او گفت: Rood استعفای نامه صحبت کرد ،

Rood در سال گذشته به خبرنگاران گفت که “در این هفته پس از امضای گواهینامه من آگاه است که کمک های اولیه برگزار شده بود. من یک توضیح بسیار روشن دیگر از وجود نگرانی در مورد فساد در اوکراین است.” او همچنین صحبت در حمایت از انتشار کمک های اولیه نشان می دهد که خودداری از آن خواهد صدمه دیده است دفاع آمریکا در اولویت است.

سخنگوی مطبوعاتی پنتاگون الهام فرح گفت: جیمز اندرسون است که در حال حاضر در خدمت به عنوان معاون سیاست را بیش از این کار تا زمانی که جایگزینی دائمی است منصوب شده توسط رئیس جمهور و تایید کرد.

Esper گفت: Rood بازی “نقش مهمی” در مورد مسائل مانند بازدارندگی هسته ای ناتو دفاع موشکی و دفاع ملی و استراتژی.

Rood در خدمت به عنوان معاون سیاست از ژانویه 2018 بلکه تا به حال مشغول به کار در سازمانهای مختلف دولتی از جمله وزارت امور خارجه سازمان سیا و شورای امنیت ملی برای بیش از 20 سال است. او معتقد ارشد سیاست مشاغل عمدتا در حزب جمهوری خواه دولت و همچنین به عنوان یک ارشد مشاور سیاست به دیابت جان Kyl R-Ariz.

Rood نیز یک معاون ارشد رئیس جمهور در لاکهید مارتین بین المللی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im